СЕДМОКЛАСНА - ВТОРИ СРОК настана - хайде, не остана!

  • 60 267
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 13 226
Vache, а това само за София ли е?
Да, само за София.
Да му се невиди докса ми прави номера... Сега ще видя къде да ги кача.
А, Саша няма да се класира за национално със сигурност. Само 20-25 деца ще отидат от цялата страна  Wink Но пък много се зарадва като видя, че нейната работа още не е разсекретена. Но явно се усетиха в "Природни науки", че без проткола на Нац. комисия не върви да публикуват. Ще видим...

# 676
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Браво на Саша! Борец е тя. Стискам палци да са класира за националното.
 
  Преди малко ми се обади Светослав, че си е забравил униформата за училище. Щях да се задавя с уискито. Twisted Evil

Joy Joy Joy Joy

# 677
  • София
  • Мнения: 13 226
 Преди малко ми се обади Светослав, че си е забравил униформата за училище. Щях да се задавя с уискито. Twisted Evil

И таз добра....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ето линк за олимпиадите
БИОЛОГИЯ И ФИЗИКА

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 16:06 от Vache

# 678
  • София
  • Мнения: 3 519
Много ти благодаря  Hug  Hug

# 679
  • София
  • Мнения: 4 397
Браво на Саша! Борец е тя. Стискам палци да са класира за националното.
 
  Преди малко ми се обади Светослав, че си е забравил униформата за училище. Щях да се задавя с уискито. Twisted Evil

Joy Joy Joy Joy

Аз се задавих от смях  Joy Joy Joy Joy
Няма да се сърдиш Амбър  Heart Eyes , на теб може  би не ти е смешно , амааа отстрани е  Embarassed bouquet

Стискам палци на Сашата, Успех   Peace

# 680
  • София
  • Мнения: 337
Ваче, мерси за файловете.  bouquet
На моя хубосник не му открих името сред изброените имена. Доколко е правилно да си мисля че е сред неразсекретените работи?

# 681
  • София
  • Мнения: 13 226
Ваче, мерси за файловете.  bouquet
На моя хубосник не му открих името сред изброените имена. Доколко е правилно да си мисля че е сред неразсекретените работи?
Ако не виждаш точки, значи не е разсекретен Simple Smile

# 682
  • Мнения: 14 133
Забранява се използването на лък и на всякакви  други оръжия от майки на седмокласници.  hahaha
Ще е опасно за околните.  Joy
Да си връткаме бутилката с бърбън тихо и напително значи  Mr. Green


Или нещо друго- всеки според предпочитанията си  Joy
Браво на Сашата.  bouquet
Амбър,  hahaha
Малко остава тази вечер и  аз да връча на нашия тийн една Нокиа с фенерче.  Mr. Green
Голямо мотане с телефона в ръце.  Twisted Evil

# 683
  • столицата
  • Мнения: 3 828
Сега виждам,че са свалили резултатите от дадените от мен линкове. Добре,че е Вачето Simple Smile
 Желая успех на Сашето!
Моето дете не се е класирало за националния по биолотия,но съм доволна от резултата й.
Днес пак бяхме на лекар. Ако до утре не започне да се подобрява ни препоръчаха да започнем с АБ Клацид newsm78

# 684
  • Мнения: 14 133
galimar, браво на девойката.  Hug
Дано да не направи реакция от АБ.  Praynig

# 685
  • Мнения: 1 230
Ей, браво на Саша!! Късмет и дано продължи на националната олимпиада!!!

# 686
  • София
  • Мнения: 2 840
Ще споделите ли докъде са стигнали вашите деца с материала по БЕЛ в школите, които посещават?  Rolling Eyes

# 687
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  Да ви надъхам малко сутринта

     Има време в живота ти, когато се фокусираш върху това, в което вярваш, че е правилно, независимо какво правят другите.
Александър Маккуин

# 688
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Амбърче, много хубаво начало на деня с твоето послание...

Добро утро и от мен, мами Grinning


Браво на Саша на Вачето и на седмокласничката на galimar за достойното представяне на олимпиадата  smile3501
galimar, пожелавам бързо подобрение на твоето момиче и дано не се налага да пиете Клацид  Praynig

КЛОНКА, по БЕ са на наклоненията - условно, повелително и т.н., а по МАТ са на линейни неравенства с едно неизвестно и приложението им. По литература, както писа *Vessy са на "Неразделни".

От мен - приятен ден и повече добри новини на всички мами Heart Eyes

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 09:19 от Mama Mimi

# 689
  • Мнения: 332
 Да ви надъхам малко сутринта

     Има време в живота ти, когато се фокусираш върху това, в което вярваш, че е правилно, независимо какво правят другите.
Александър Маккуин
newsm10

Клонке, по БЕ не знам, по Литература са минали "Неразделни".

Ваче, благодаря и аз за линка!  bouquet
И моето в списъка с неразсекретените работи па Физика. Видях, че миналата година за националния са класирани с над 28 т. Зарадва се, че е в този списък, но не вярва да е достигнало 28 т.

galimar, бързо оздравяване на девойката!
Успешен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт