Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~107~

  • 70 019
  • 707
  •   1
Отговори
# 60
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Линде, дори не знам как се иска приятелство. Joy
Ще я карам на подаяния. Joy

# 61
  • Мнения: 1 367
Привет прекрасни  Hug Hug Hug
Еви  Hug Heart Eyes bouquet жива и здрава да си мила,бъди много обичана и уважавана  Heart Eyes всички много да те слушат,а София ти да я слушаш  Laughing Това е за теб  Hug

Ех бе сладуриии  Heart Eyes

Без гадостите на Емир няма как да минем  ooooh!
Хубава вечер  Hug

# 62
  • Мнения: 1 208
Скъпа Еви ,ЧРД!Да си жива и здрава, и всички около теб!Нека твоите мечти бъдат, мои пожелания!

# 63
  • Мнения: 1 208
Тъй,като много се впечатлих от тази снимка, която е споделила Mariq Jelqzkova_536167, то аз реших също да я споделя отново.Много са хубави тук!
Мария,моля за извинение,предполагам,че не се сърдиш?!

# 64
  • София
  • Мнения: 13 673
Ох че са ми хубави  Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 13 673
Тъй,като много се впечатлих от тази снимка, която е споделила Mariq Jelqzkova_536167, то аз реших също да я споделя отново.Много са хубави тук!
Мария,моля за извинение,предполагам,че не се сърдиш?!


Тука наистина са прекрасни  love001

# 66
  • Мнения: 1 208
Тъй,като много се впечатлих от тази снимка, която е споделила Mariq Jelqzkova_536167, то аз реших също да я споделя отново.Много са хубави тук!
Мария,моля за извинение,предполагам,че не се сърдиш?!


Тука наистина са прекрасни  love001
ДА!Неслихан и Кадир, както Неслихан и Бурак са суперрррррррррррр! bouquet bouquet

# 67
  • Варна
  • Мнения: 10 661
Вари,прекрасни са на тази снимка и сто пъти да я споделяте няма да ми омръзне,а сценария ти ми хареса относно Зейнеб и Хакан Hug

Евииии,да си ни жива и здрава,щастлива и усмивката,никога на не слиза от лицето ти,мила bouquet bouquet bouquet

Сядам да си гледам серията и огромни благодарности за това,мили момичета bouquet bouquet bouquet

# 68
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
И аз сядам да гледам серията с благодарност към преводачките bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 13 673
Я как бързо расте като гъбка на леля памучето  newsm03

# 70
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 737
Каква е сладка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Памучето прилича, като че ли на баща си.

# 71
  • Мнения: 162
Честит Рожден ден мила моя приятелко  !!! Бъди ми все такава  добричка , миличка и всеотдайна  !!! Благодаря за всичко което правиш  за нас !!! Днес много работи ти пожелах за това сега ще съм скромна  , желая ти много здраве и любов !!! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 72
  • Мнения: 9 532
Я как бързо расте като гъбка на леля памучето  newsm03


Добър вечер и лека нощ  Heart Eyes Hug
Линде , това момиченце не е ли братовчедка на Арвен Берен ?
Онзи ден при подругите видях снимка на лелята ( явно сестра на майката ) и дъщеря и - много си приличат с ''Дениз''

# 73
  • Мнения: 9 532
Това е дето спорехме онзи ден - така като гледам наистина Несли си е направила цици , ама невидимки  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 74
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Еве  Heart Eyes Hug на патерица малка , честит рожден ден
Да си много здрава, щастлива и успех във всяко начинание

Общи условия

Активация на акаунт