NEXTDIRECT.COM - 12

  • 97 050
  • 724
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Освен от изброените пазарувам също от Mothercare и Marks&Spencer.

# 421
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Не ми се занимава с превозвачи или посредници и търся марки, от чиито сайтове мога да паръчам с моя карта и доставка. M&S харесвам, но нямат магазин във Варна.

# 422
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
M&S затвориха магазините в България преди няколко месеца, дали не беше и миналата година.
Аз взимам от Зара, НМ, LC Waikiki и Некст. Мисля да прегледам и C&A скоро време.

# 423
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Това не го знаех. Мислех, че още има в София. Даже утре пътувам нататък и поне ще знам да не ходя. Благодаря!

# 424
  • NE
  • Мнения: 10 999
В Бургас съм виждала магазин на M&S, но може да са се оттеглили.
Това лято накупих блузки от C&A и съм очарована цена-качество. Нито се раздърпаха, нито нищо. Номерата отговарят и имат и намаления. Уловката е доставката и минималната поръчка от 19€. Бебешкото им е скъпо, но детското си струва.

# 425
  • Мнения: 1 095
Не ми се занимава с превозвачи или посредници и търся марки, от чиито сайтове мога да паръчам с моя карта и доставка.
Пробвай от http://www.vertbaudet.com/en/default.aspx?intcmpid=logo_header . Директна доставка до БГ, отлично качество. Често пускат намаления, кодове за отстъпки и БД.

# 426
  • Мнения: 1 176
 хубаво.

Пристигна ми поръчката от некст. Снимала съм само дрешките за малката. Размер 2-3години
Излишно е да казвам, че всички дрешки са прекрасни. За малкия поръчах chuno панталон и фланелки също много хубави.

 





# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Кецовете с калинката кой размер са?

# 428
  • Мнения: 1 176
Кецовете с калинката кой размер са?

23

# 429
  • Мнения: 44
Здравейте, next direct пускат ли още промоционални кодове? Навремето ми изпращаха списание и там имаше, но от няколко години нищо не са ми пращали.
И да попитам още какво е съответствието на номерата на детските чорапи?

# 430
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте, next direct пускат ли още промоционални кодове? Навремето ми изпращаха списание и там имаше, но от няколко години нищо не са ми пращали.
И да попитам още какво е съответствието на номерата на детските чорапи?
Няма кодове и намаления Peace
Чорапи взимам винаги от там и са ми отговаряли,но зависи и от детето все пак.

# 431
  • Мнения: 18
Здравейте,бихте ли споделили 21см. дължина на крачето,на кой ук номер отговаря?

# 432
  • Мнения: 1 700
Много съм разочарована от тази колекция. Нищо не ме грабва. Само едни гумени ботуши и едно яке ще взема, а миналата година, почти всички дрехи на дребния ги взех от там. Вчера обиколих малко магазини, взех някои неща от зара, въпреки, че са страшни боклуци, обувки от Майорал ( смятам и ботуши оттам да му взема), пижеми от Rezerved и бельо от HM. Понеже видях, че има и други като мен, които не са харесали новата колекция Next, за тези които имат достъп до мол Парадайс, да препоръчам една фенска марка sergent major много са им хубави дрещките и качествени. Може би са една идея по-скъпи от Next.

# 433
  • Мнения: 397
И з съм разочарована от новата колекция. И не само на Некст... Дрешките на Serjent major са по-скъпи от Некст. Не всички са качествени. Имаме дрешки от миналото лято и не са мръднали, а от есента комплекта- блузата избеля на второто пране, виснаха конци, жилетката пуска огромни топчета мъх, само да се допре до нещо. Не всичко тяхно си заслужава според мен, а нашите са си направо от Франция донесени.

# 434
  • Мнения: 4 740
Колекциите на Некст от няколко години са ме отказали. Преди 2 г. купих яке на дъщеря ми и панталон за баткото. Дизайнери ли са сменили не знам, но последните няколко години нищо интересно.

Общи условия

Активация на акаунт