Лидл 101- Почти мартенска /24.02 - 31.03/

  • 199 237
  • 1 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14 979
Таня-79 , Рая , благодаря за негативния отзив за ньоките bouquet
Поне съм с психоподготовка , защото бях ей така  eat,за хумуса , а станах ей така smile3517 smile3556.
Замислила съм, след кипежа , да ги запържа в масло / ирландско-лидл  Rolling Eyes/ и да ги залея със копър и чесън . Ако не станат , ще поемат пътя  Laughing.
То малко спам , но да питам в тази тема: купих бишкоти от тези италианските , на вкус са ми добри , но искам някакъв сладкиш да спретна. Бърз и лесен. Правили ли сте нещо от тях ?
От днес крушите са намалени. Ще ходя.  animal037

# 676
  • Мнения: 3 446
Таня-79 , Рая , благодаря за негативния отзив за ньоките bouquet
Поне съм с психоподготовка , защото бях ей така  eat,за хумуса , а станах ей така smile3517 smile3556.
Замислила съм, след кипежа , да ги запържа в масло / ирландско-лидл  Rolling Eyes/ и да ги залея със копър и чесън . Ако не станат , ще поемат пътя  Laughing.
То малко спам , но да питам в тази тема: купих бишкоти от тези италианските , на вкус са ми добри , но искам някакъв сладкиш да спретна. Бърз и лесен. Правили ли сте нещо от тях ?
От днес крушите са намалени. Ще ходя.  animal037
карамелизирай мляко и потапяй в него бишкотите, разбъркай 1 кофичка заквасена сметана с 10 лъжици захар ( пробвай сметаната, ако не ти е достатъчно сладко сложи още захар ) после ред бишкоти ред сметана, в къщи е любим сладкиш  chef

# 677
  • Мнения: 14 979
Скрит текст:
Таня-79 , Рая , благодаря за негативния отзив за ньоките bouquet
Поне съм с психоподготовка , защото бях ей така  eat,за хумуса , а станах ей така smile3517 smile3556.
Замислила съм, след кипежа , да ги запържа в масло / ирландско-лидл  Rolling Eyes/ и да ги залея със копър и чесън . Ако не станат , ще поемат пътя  Laughing.
То малко спам , но да питам в тази тема: купих бишкоти от тези италианските , на вкус са ми добри , но искам някакъв сладкиш да спретна. Бърз и лесен. Правили ли сте нещо от тях ?
От днес крушите са намалени. Ще ходя.  animal037
карамелизирай мляко и потапяй в него бишкотите, разбъркай 1 кофичка заквасена сметана с 10 лъжици захар ( пробвай сметаната, ако не ти е достатъчно сладко сложи още захар ) после ред бишкоти ред сметана, в къщи е любим сладкиш  chef
Много ти благодаря ! Задължително ще го направя  bouquetЛесно и няма как да го сбъркам Embarassed...надявам се.

# 678
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Аз пък тъкмо хапнах от рукулата, за сефте ям- ами няма да повторя  Confused

 Laughing Хора всякакви - вкусове разни. Аз обожавам рукола, даже си я отглеждам в градината.  Самостоятелно е малко хард, наистина, но смесена с други зеленчуци в салата е ммммм  Heart Eyes

Бишкотите бързо и лесно могат да станат на тирамису. И без марсала става чудесно.

# 679
  • Мнения: 502
Някой пробва ли намалените круши? Да пращам ли мм да купува?

# 680
  • Мнения: 69 233
Скрит текст:
  Да не споменавам, че извадих и шумкащите гащи /скиорските/ тая заран Rolling Eyes че и му ги налух Rolling Eyes

В своя защита ще кажа само, че ги сложих с цел да не се мокри , а не че беше чаааак толкова ладно newsm62
 

Крушите са хубави.

# 681
  • Мнения: 48 103
Моят син вчера и днес си е с термобельо, не рискува
Въпрос на вътрешно усещане е
 Щерката е по тениска и шушляк

# 682
  • Мнения: 1 073
Благодаря за отговорите за прахосмукачката. Докато се чудя какво да правя не бяха останали вече в нашия магазин и си реших проблема Simple Smile

# 683
  • Мнения: 4 864
Някой пробва ли намалените круши? Да пращам ли мм да купува?
Днешните круши не ги знам какви са , но попринцип аз им харесвам крушите.

# 684
  • София
  • Мнения: 23 203
аз взех круши, но нещо не са сладки както преди  Rolling Eyes

# 685
  • София
  • Мнения: 20 212
Замислила съм, след кипежа , да ги запържа в масло / ирландско-лидл  Rolling Eyes/ и да ги залея със копър и чесън . Ако не станат , ще поемат пътя  Laughing.

У нас ньоките са на голяма почит, дори напоследък си ги правя сама. Обичаме ги запържени в масло след варенето. Понякога слагаме чесън, друг път не. Страхотна гарнитура са.  Peace

# 686
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Днес вали сняг. Та няма как да ходи с тънкото лидълск яке моя. Баш си е пролетно,за мен. Не зимно. А сега е зима bowuu
В Русе сняг няма, само дъжд, но си е доста студенко днес. Дъщеря ми ходи и се прибира пеш от училище(като време 20 минути). Каза, че не и е било студено. Аз днес съм със същото яке(донесоха ми го от германско) и сутринта ми беше топличко с него.

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
аз взех круши, но нещо не са сладки както преди  Rolling Eyes

И аз взех круши, струват ми се не добре узрели. Мисля да ги оставя да отлежат два-три дни. От предното намаление колкото повече седяха, толкова по-сладки ставаха.

# 688
  • софия
  • Мнения: 25 814

Кантучини със сицилианско вино. Идеално за дъждовен късен следобед.
Скрит текст:
Чашате не е мръсна. Има трохички от кантучините.

# 689
  • Мнения: 69 233
Девойки...да ви светна кака какво откри.
Имам една малка тенджерка,к.слагам на радиатора в детската. Беше набрала доволно количество котлен камък. Буфнах й една таблетка против котлен камък за перални. Светна пущината...без търкане Shocked
БуФнах една и във вехтото ми Жезве,в к.си варя яйца. Сега чакам и то да светне. Сложих една и в кенефа Mr. Green
В тенджерката не готвя,ама в джезвето...дЪл има риск да се натровя? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт