Бои за рисуване на стена

  • 35 762
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 034
Значи много ме е срам, защото май неволно съм ви заблудила... Embarassed
Така, сега разсейвам заблудите - аз съм човека с идеите, а мъжа ми е художника в семейството. Всъщност нещата стават така - аз казвам, че искам да има едикаква си рисунка или едикаква си мебел, а той действа, както му се развихри фантазията....аз само в шиенето мога да се вихря...
така че, не съм рисувала тези неща.... Rolling Eyes
Иначе боите са акрилни. Peace

Iviche, супер е!
Еее, на следващата сбирка задължително искам да се запознаем!
Много готино, водни бои са, нали?


Надявам се, че сега няма да искаш да се запознаеш само с мъжа ми... Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 320
Айде и аз отивам да се похваля с новата придобивка на мъниците ни, но във темата на майчетата шивачки Wink
Коя е тази тема?

# 47
  • Мнения: 3 034
Айде и аз отивам да се похваля с новата придобивка на мъниците ни, но във темата на майчетата шивачки Wink
Коя е тази тема?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104330.100

# 48
  • Мнения: 5 877
E как, то в идеята е въпросът... явно сте си страхотен екип.
обаче искам да се запозная и с щерка ти - много ми хареса рисунката с бебето в корема на майката, много!

# 49
  • софия
  • Мнения: 4 985
Браво на всички мами за нарисуваните стенички...  bouquet  bouquet  bouquet

Ако искате мога да ви кажа някой трикове за стените и боите от чисто техническа страна,защото има много материали които помагат за по дългата издръжливост на сенописите,както и такива които са много ефектни но предполагам че малко хора ги знаят. bowuu
 не искам да звуча като учител наставник и да се натрапвам ,така че ако искате само свирнете и ще ви ги кажа всички до един-вид,фирма,цена и т.н......
 айде чао за сега........

# 50
  • софия
  • Мнения: 4 985
".....За грунд може да използваш ц-200, като за първата ръка е добре лепилото бъде разредено с повечко вода....."


Момичета ,внимавайте с това Ц200,защото ще си изиграте лош номер особенно ако сте го нанесли в оригиналния му вид без да го поразредите.Понакога боите се пързалят върху него и става нещо страшно-ще си скъсате нервите докато рисувате...
 Краен лак (лъскав или матов-по избор) е начинът по който ще фиксирате боите (особенно темперните) за да не цапат и да не се развали рисунката........Но за Ц200 забравете....

# 51
  • Мнения: 460
Iviche, много е хубаво така да си имаш съидейник. И у дома е така, сестра ми е завършила приложни изкуства, и всички си угаждаме на акълите, само да се появи добра идея и време за реализирането й и всички се включват Grinning
Амели, разказвай, чакам с най голямо нетърпение, и благодаря за всичко което ще споделиш Hug

# 52
  • Мнения: 3 034
E как, то в идеята е въпросът... явно сте си страхотен екип.
обаче искам да се запозная и с щерка ти - много ми хареса рисунката с бебето в корема на майката, много!

Мерси  Peace
Аз бях пускала тема преди време за тази рисунка.  LaughingТова е първото нещо, което направи Марена, когато разбра че съм бременна. В интерес на истината тя е нарисувала мен и нея си, но беше впечатлена от факта, че нещо расте в корема ми и ще и става сестричка/братче  pregnant...абе, децата са дълбок извор...само ни трябва малко търпение и можем много да научим.

За детската стая - винаги съм си я преставяла като една приказка, в която се потапяш и забравяш реалния свят - с висящи елфи, феи, много цветове.
Не ми харесва да подредя стая като за дете-ученик, само защото един ден ще стане такова. За всяка възраст трябва да има подходяща атмосфера...
Но май е крайно време да и дам и тя малко да потвори върху някоя  стена, защото забелязвам порив и е по-добре да бъде леко проконтролиран, да не стане "манджа с грозде" ...  redecoration

# 53
  • Мнения: 3 034
Iviche, много е хубаво така да си имаш съидейник. И у дома е така, сестра ми е завършила приложни изкуства, и всички си угаждаме на акълите, само да се появи добра идея и време за реализирането й и всички се включват Grinning
Амели, разказвай, чакам с най голямо нетърпение, и благодаря за всичко което ще споделиш Hug

Така е, права си, но понякога ми е много трудно да обясня как си представям нещата и става объркване...ех, що не ходих малко на уроци по рисуване / не да ставам художник, а за обща култура..../, ама не ... други амбиции се стовариха върху мен  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 5 877
Искаш ли идея?
Вземи един евтин тапет с гладък гръб и с блу-так го закрепи към някоя стена (с гърба отгоре) на нивото на детето ти. Предложи му да го изрисува. Ако смяташ, че няма да може да се ограничи върху тапета, залепи две нива - със сигурност ще покрият обсега му.

# 55
  • Мнения: 3 034
Искаш ли идея?
Вземи един евтин тапет с гладък гръб и с блу-так го закрепи към някоя стена (с гърба отгоре) на нивото на детето ти. Предложи му да го изрисува. Ако смяташ, че няма да може да се ограничи върху тапета, залепи две нива - със сигурност ще покрият обсега му.

мерси  Peace не се бях сетила, а иначе имаме няколко ролки тапети от най-евтините, защото установихме, че стават за акварелно рисуване, особено от дете като моето, което бълва продукция колкото за няколко... Laughing
А какво е блу-так?

# 56
  • Мнения: 1 599
Амели, давай с хитринките  Peace не пречи да се светнем Simple Smile

# 57
  • Мнения: 5 877
блу-так е като многократно отлепяща се дъвка.
Не знам да има българско име. Продава се в Ориндж. Може да се залепя и отлепя, без да остават следи (абе малко остават, да му се не види, но защото не внасят качествен).

# 58
  • Мнения: 1 599
А не може ли това вместо с тапет,  да се лепи обикновен картон по цялата стена например  newsm78

# 59
  • Мнения: 5 877
Може, разбира се. Просто излиза по-скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт