Йоан Матев

  • 110 735
  • 984
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 594
Да се съди за човек от няколко снимки във фейсбук е нелепо. Не допускате ли, че повечето му снимки не са публични? Нямам снимки с брат ми, с мъжа ми също. Значи ли, че сме пред развод?

# 676
  • Мнения: 1 318
Не съм разглеждала останалите му снимки, видях само тази, с посланието - за приятеля, предателството и момичето.

# 677
  • Мнения: 19 027
Не съм разглеждала останалите му снимки, видях само тази, с посланието - за приятеля, предателството и момичето.

На мен ми направиха впечатление тези снимки





# 678
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Типичиния пикльо, решил, че мутрите са най-великото нещо в тази страна, мечтаещ си да живее в онези мутренски години. Не се виждат, че приличат на госпожици, тръгнали на борци да се правят.

Иначе снимката от корицата, може и да се връзва с теориите, че всичко е заради момиче

# 679
  • Мнения: X
Не мога да си представя как човек, който знае, че брат му е убил човек, ще си сложи подобна снимка на профила. Отчитам възрастта и явната липса на морални ценности и интелект, но пак е доста плашещо.

# 680
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Не мога да си представя как човек, който знае, че брат му е убил човек, ще си сложи подобна снимка на профила. Отчитам възрастта и явната липса на морални ценности и интелект, но пак е доста плашещо.
Както и липсата на акъл.

# 681
  • София
  • Мнения: 5 197
Аз не мога да повярвам, че има още момчета,  99,98,97,00,01,02, набори, които искат да приличат на мутри.
Възхищават се на Г.Илиев и всичките там мутри (крадци,убийци)
В 2017г., за мен е неразбираемо.

# 682
  • Мнения: 25 724
Явно нямаш поглед над тази възрастова група.  Laughing
Огледай се наоколо – рядко ще видиш нормално изглеждащ младеж, който да не е мускулеста буца с обръсната глава. Плюс съответния манталитет и държание тип "Ти ли ш'ми кайш на мене, уе?".

# 683
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Вчера разговарях със сина ми по случая с Георги и Габи.
Той сподели, че е виждал момчета, които удрят и ритат момичета. Дълго дискутирахме защо това не трябва да се случва.
Сподели, че в класа му е кофти да си зубрач и ако не си наясно с последните изменения и подобрения в колективните интернет игри си смотаняк и зубър. По тази причина едно от най-нахъсаните за учене момчета в класа им вече дори не спи, за да играе. Фитнесът и анаболите са издигнати в култ. А момчетата все още ги мъчи тежък пубертет, въпреки 17-годишната им възраст.  
Момичетата са по-зле и от момчетата. Безпощадно "доят" родителите си за дрехи, грим и телефони.
Стана ми особено неспокойно, че детето ми се движи в среда с подобни ценности.

# 684
  • Мнения: 4 871
Аз не мога да повярвам, че има още момчета,  99,98,97,00,01,02, набори, които искат да приличат на мутри.
Възхищават се на Г.Илиев и всичките там мутри (крадци,убийци)
В 2017г., за мен е неразбираемо.
Ааа, ехо, сериала Под прикритие е точно на такава тематика и всички тинейджъри се възхищават на Куката и на останалите мускулести мъжаги,  които показват.

# 685
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По-полека, когато употребявате думата "всички".

# 686
  • Мнения: 25 724
Ами онова недоразумение – "София ден и нощ"? Опитах се да гледам една серия, за да видя какво толкова му харесват, но не издържах. И сега, когато превключвам понякога каналите, попадам на него и все едно и също виждам – някакви полуголи мутроподобни си разхождат стероидните мускули и татуировките, а някакви кифлеещи се фръцли постоянно крещят на някого истерично. Ама истерии да видиш!
Ако това е картината на българската младеж днес, тогава всички родители трябва моментално да се гръмнем...

# 687
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Чудя се как бихме могли да опазим децата си, ако не харесваме средата, в която са длъжни да присъстват поне 6 часа на ден, което хич не е малко като период от време?

# 688
  • Мнения: 5 060
Докато стигнат до сериали като "Ден и нощ", хиляди пъти се сблъскват с агресията в детските анимации. Ама рядко излъчват друго, те децата не са виновни.

# 689
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не навсякъде средата е такава. В частните училища има изобилие на разглезени мамини златни.
В гимназиите с труден профил и още по-труден изпит е малко по-умерено положението.

Общи условия

Активация на акаунт