дамска самобръсначка

  • 17 575
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474

Не е като с бръснача, но аз ще я ползвам предимно за места където не удържат на епилатора.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 858
за сърбежа просто си трябва постоянство. Като се бръснете вс. дн или през ден кожата свиква и не сърби изобщо.
За мазане - има интимни пудри.

# 32
  • Мнения: 4 733
за сърбежа просто си трябва постоянство. Като се бръснете вс. дн или през ден кожата свиква и не сърби изобщо.
За мазане - има интимни пудри.
Свиква друг път:( Сърби гадно

# 33
  • София
  • Мнения: 10 858
Ми моята явно е някаква дебела  Heart Eyes щото изобщо не ме сърбе Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 587
Изглежда доста добре тази самобръначка smile3508
А по-бързо ли става отколкото с обикновена?

# 35
  • Мнения: 1 798
Ще прежаля 50-тина лв,  заинтригувахте ме , та чак ме засърбя Flutter.
Да казват тези,които имат,  през колко време сменят ножчето/или ножчетата/.
Бръсна се откак се помня, сърбежите и пъпките са ми ада.... #Cussing out

# 36
  • Мнения: 2 013
Не мога да дам много изчерпателни отговори - имам я от близо година, но я бях забравила покрай местенията и пр. Та още не съм сменяла ножчета - даже не знаех, че се сменят Embarassed Embarassed Embarassed, сега ще трябва да търся откъде да си купя ножчета. Сега я разглобих и видях кое се води ножче в случая.
Иначе я предпочитам пред другите бръсначки, защото може да сухо, не можеш да се порежеш (което аз редовно правя с другите), не излизат пъпки (много ми е бяла и тънка кожата и е малей....)

# 37
  • Мнения: 1 455
И аз се зарибих с тази самобръсначка и тези дни ще си я набавя. После ще пиша за отзиви, ако още се интересувате.

# 38
  • Мнения: 381
Чакаме отзиви че и аз се зарибих здраво GrinningИначе от доста време съм й хвърлила око на тая самобръсначка.

# 39
  • Мнения: 120
За пъпките и сърбежа да кажа-особено на интимните места Embarassed. Една приятелка , акушерка / бръсне редовно жени в АГ-то  Mr. Green/, ме светна как става номера да не се получават такива проблеми-най обикновено кремче Здраве, в синята кутийка Hug. Пробвах- ефекта е безотказен Peace. Да спомена , че моята кожа по принцип е много нежна, и все съм страдала от сърбежи и пъпки ooooh!, но вече НЕ! Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 123
еххх супер, значи е добра и аз много съм и хвърлила око, но и като гледам си заслужава и парите. мен най ме интересува да не ме боли ако се бръсна всеки ден и да не ми излизат пъпки и червени точки. на мен кожата ми е мнгоо гадна и със епилатор ми растът 90% подкожни и не мога с него, а пък със самобръсначка не мога да се бръсна всеки ден, защото ме боли и гадно. а на мен също много ме дразни че като се избръсна и някакси ми се виждат космите, смисъл те са ми черни и някакси се виждат отдолу....оххх не знам какк да го обясня и се надявам с тази самобръсначка да е по добре положението. а и искам да попитам щом не е гладко колкото при обикновенната самобръсначка, значи все пак остават някакви милиметарчета косми, така ли?
аз ги искам за краката и при интимната зона. ще изчакам още няколко дни за коментари и ще ходя и аз да си я купя

# 41
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Имам епилатор с приставка за бръснене. Предимството е точно това, което са изброили и другите момичета - няма ги нарязванията като при обикновеното бръснене и не излизат пъпки, поне при мен де  Grinning
newsm10

# 42
niakoi drug ste dobavi li oste nestho??
 zaintriguvax se za tazi masinka no ne znam...ako ostavat niakolko  milimetri niama da mi xaresva...

# 43
  • Мнения: 7 474
Само да ви кажа,че не сърби и не излизат пъпки. Вършах преди 3 дни основно.

# 44
  • Мнения: 419
Заинтригувахте ме!

Общи условия

Активация на акаунт