Домакини 60/ Пролетна

  • 54 102
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Germany
  • Мнения: 8 020
Мис, дано да е избило, каквото има да избива и утре да е по добре детето!
И ние си пазим 1вото червено яйце, но не чупя старото, че и аз съм чувала, че ако е кофти ще е лоша годината, а ме е страх... Хвърлям го под един бор на двора, защото нямаме река в градчето, а не трябвало да е в боклука. Тази година боядисвахме при баща ми и отделихме 1вите 2 червени и едното ще си го носим с нас Simple Smile Децата и мъжа ми отидоха при свекърва ми, а аз се помотах в МОЛа. Довечера ще мине един приятел на по вино и това е за днес. Малкият е хремав, явно настина. Стиснете по едни палци да се разминем само със сополите  Praynig

# 661
  • Мнения: 39 744
Добро утро!
Хайде на отчет- Кой колко козунак изяде и защо?

# 662
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Добро утро!
Хайде на отчет- Кой колко козунак изяде и защо?
Шшшт, не питай изобщо  Laughing

Много ми се спи на мен. Добре, че за днес имам само да направя хляб

Успешна седмица  Hug

# 663
  • София
  • Мнения: 9 903
Аз си хапнах прилични количества козунак без грам угризения. Няколко дни преди това карах почти само на плодове и мляко, та сега нямам никакви плюсчета при срещата с господин Кантарев.
Обаче много се забавлявах с това:
http://www.goguide.bg/koi-kakvo-zashto/2647-SLED-VELIKOtO-IaDENE … %93--VELIKI-POStI

Моите козунаци се получиха чудесни, признавам си без скромност грам  / може и да съм пускала снимките, но не пречи пак/
https://www.facebook.com/smilingValence/posts/1943671242528519

Спахме в новата къща и съм много щастлива. Ще ви разкажа подробно друг път.
Днес ще водя Бубка на лекар- от три дни вдига температура, не постоянно, няма други симптоми, не се бях притеснила особено, защото иначе си е добре- жизнена, с апетит. Обаче тая сутрин видях обрив по деколтето...тревожа се да не е морбили, ваксинирана е, ама знам ли. От снощи не е вдигала температура.

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 09:30 от Валенцето

# 664
  • Мнения: 39 744
Вале, бързо да минава на Бубка!
Пиши после какво е казал ЛЛ и рецептата на това изкушение!

# 665
  • София
  • Мнения: 9 903
Вале, бързо да минава на Бубка!
Пиши после какво е казал ЛЛ и рецептата на това изкушение!
Благодаря, Мария! От снощи към 20ч не е вдигала висока температура и вярвам, че е било просто леко вирусче, но тези червени петънца ме тревожат.

Рецептите са до снимките- едната е за козунак със заквасена сметана, другата- традиционен козунак на Люси.
Ползвах обаче и за двата домашна мас+ олио. Домашната мас е една от причините за конците.

# 666
  • Мнения: 1 826
Добро утро и успешна седмица момичета.
Вале да не е от яйцата ако е яла повече и просто променливото време.Пиши после как сте.А за козунаците ,признала съм те и ястията са ти страхотни ,и снимките ,и имат  вид.При мен вид имат ама само плитки са,но пък са вкусни и се раздадоха ,одобриха от приятели и остана един за хапване.
Аз ще  видя малко зор с влизане в ритъм,ама като и аз съм човек. Laughing
Ма ко не си сама и на мен ми се спеше,ама станах да сложа на мм да занесе на работа козунак с курабии и яйца .Ще има по-малко за ядене така. hahaha
Тук студено време и валя до преди малко,сега е облачно и дано напече слънце,че  иначе няма топла вода.Нито новата придобивка горе ще затопля без слънце,нито ел . бойлера вчера иска подмяна или  поне ремонт. Вчера го включих и веднага даде на късо и гръмна,падна предпазителя. Ама сега понеже рових в нета трябва да гледам височини,тръби и ширина.... #2gunfire Ето накарах мм да провери и той само двата модела дето написах видял,а  и да ви питам коя марка вертикални бойлери са по-добри. newsm78
Та тая седмица пак ще е тичане и обиколки ,за да видя какви са размерите и после може и от нета да поръчам,а ако не пасне на тръбите ще е зор и чудо. Crossing Arms Молете се да има слънцееее Confused Laughing

# 667
  • Мнения: 3 855
Здравейте, момичета! Уф, днес е много мрачно и валежно навън, но също така е и доста горещо и влажно. Почти цяк ден стоя на включена лампа, много е странно. Wink

Вале - да не е полазило нещо Бубка? Да минава бързо!  Peace

Да ви питам дали някоя поръчва от английски сайт? Този, от който искам да поръчам, има доставка до БГ, но не съм сигурна, че нещо няма да изчезне по пътя. Чувала съм за т.нар. превозвачи тоест давам техен адрес за доставка в Англия и те после го изпращат. Да имате препоръки за такъв превозвач или направо да изпращам пратката за БГ? Искам да си поръчам малко крафт материали и не знам какво да направя, защото са дребни и леки, но сравнително скъпи.  newsm78

# 668
  • Мнения: 39 744
Смърфи, ето тези се споменават в Мама-та!
https://www.gabco.org/index.php

Вале късно видях и рецептите.  Hug

# 669
  • Варна
  • Мнения: 10 663
Благодаря ви момичета!
Смърфи, няколко пъти сме ползвали Габиели и сме доволни.
Имат на сайта цени, график на камионите. И е в пъти по евтино, отколкото директна доставка тук.
Не знам как са другите превозвачи, но прочети в сайта на Габиели, искат да си регистрираш пратката в техния сайт, да знаят какво да чакат, да имаш номер за проследяване. Регистрацията е бърза и лесна.
Помня, че цената до 1 кг=2 лв

# 670
  • Великобритания
  • Мнения: 1 976
Габко и аз знам , че са добре , имат сайт и май 2 пъти в седмица правят доставките .. имам приятелки постоянно пазаруват така и са доволни , щото им излиза евтино Simple Smile
Смърфче , ако верно са лекички може да ги поръчаш до моя адрес , аз ще пътувам в края на месеца - стига да дойдат дотогава и в Бг ще ти ги пусна по Спиди
мен ми е много сдухано , спи ми се , отпуснато ми е , а и вчера цикъла ми дойде и направо съм като огнедишащ дракон  Laughing Laughing

# 671
  • Мнения: 3 855
Мимито - много ти благодаря за предложението, но аз ще избирам поне няколко дни, за да съм сигурна, че това, което поръчвам е това, което ми трябва. Няма да те ангажирам, но много ти благодаря! Heart Eyes

Доставката до БГ от този сайт ще е около 5 паунда, не е чак толкова много. Просто не знам кое е по-сигурно. Ще разгледам двете предложени фирми и ще се ориентирам. По подобен начин поръчвахме от щатския амазон, докато бяхме в Колумбия.  Peace

# 672
  • Великобритания
  • Мнения: 1 976
няма да ми е проблем , стига да дойдат при мен преди края на другата седмица , така че ако нещо се наложи - свиркай , ще ги взема Simple Smile

# 673
  • Мнения: 39 744
Валето още ли не се е отчела от прегледа?

# 674
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Вале, бяхте ли при лекарката?

Общи условия

Активация на акаунт