Перилни препарати и омекотители – 45

  • 56 518
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Тоест това "Co-polymer of PEG / Vinyl Acetate" не е против цветопренос? newsm78

# 646
  • Мнения: 5 209
Е, нали го обсъждахме надълго и нашироко преди време? Това antiredeposition - предотвратява повторното отлагане на замърсяванията върху дрехите.

# 647
  • Мнения: 2 165
Може ли да се прави сравнение между праха на Sano Maxima Sensitive и праха на Персил за цветно? Намалени са и двата в ДМ и се двоумя кой да взена. Сано е малко по изгоден като цена:)

# 648
  • Мнения: 5 209
Да, може да се направи сравнение. Персил е милиард пъти по-добър.

# 649
  • Мнения: 2 165
Да, може да се направи сравнение. Персил е милиард пъти по-добър.
Значи него взимам. Simple Smile)

# 650
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 431
Цитат
Сега искам да опитам капсули Деро,ползвате ли ги?

С Деро си спомням,че съм прала последно 2003-2004г и оттогава не съм го виждала вече,но беше много хубав и ухаеше прекрасно,как изглежда сега това чудо?

Даш капсулките наистина са завидно добри,изгърмнях 2 опаковки от паралелен внос от Италия,доволна съм.

# 651
  • Мнения: 2 742
Цитат
Сега искам да опитам капсули Деро,ползвате ли ги?

С Деро си спомням,че съм прала последно 2003-2004г и оттогава не съм го виждала вече,но беше много хубав и ухаеше прекрасно,как изглежда сега това чудо?

Даш капсулките наистина са завидно добри,изгърмнях 2 опаковки от паралелен внос от Италия,доволна съм.
Изненада ме. От официалния внос капсули Ариел изобщо не съм доволна, единствено ароматът ми харесва. Различен ли е съставът на Даш и Ариел?

# 652
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 431
За състав не съм веща да се изкажа,но като аромат и резултат по изпиране ДАШ е в пъти по-добър,смятай,щом в мръсния Пловдив ,изпрана бебешка количка с 1 капсула ДАШ миришеше точно 2 месеца ,като е търкаляна по улиците и стояла навън Peace Силен е много праха  Peace

# 653
  • София
  • Мнения: 12 006
+1 за капсулите на Даш и Ариел паралелен внос - изключително траен аромат и изпирането е много добро.

# 654
  • Мнения: X
Скрит текст:
Е, нали го обсъждахме надълго и нашироко преди време? Това antiredeposition - предотвратява повторното отлагане на замърсяванията върху дрехите.
Ами извявай! Не съм разбрала! Crossing Arms

# 655
  • Мнения: 19 058
Евтиният италиански течен Даш също е супер, и като аромат и като изпиране

За мен българския Ариел (от пробван течен и прах) е абсолютен боклук  Crossing Arms

# 656
  • Мнения: 2 077
В нашия малък град явно дистрибуторите имат някакво намаление и в няколко магазина Ариел-а в кутия го видях за 7 и нещо (7,30, 7,40 лв.).
Тъкмо се бях засилила, че Омо-то ми свършва и пак мнения няколко страници по-назад, че не им харесва на хората.
Ще бъде Персил май-май Simple Smile

# 657
  • Мнения: 2 742
Ариел не съм купувала от около година. Последно взех, когато го пуснаха в картонените опаковки. Пак тогава взех и капсули 3 в 1 подс за цветно. От праха нямам забележки, но и дрехите ни са нормално замърсени, изключително рядко имат по някое мазно петно при готвене. Проктър ме подразниха с промените, които направиха една слуд друга и за това спрях за купувам праха им. За капсулите им обаче няма да си дам парите повече. Ако ще и безплатно да ги раздават, пак не ги ща. Ароматизират трайно, но дрехите ни се захабиха от тях, а пера на една и съща програма и с тях, и с прах, и с други марки капсули. Най-доволна съм от тези на Персил, но ги избягвам защото рядко събирам 5 кг пране и понякога става доста пяна с капсула и павторното изплакване не помага, а и се замърсява допълтително ОС. Чакам някъде промоция на комбинираните капсули Омо да ги пробвам и тях, но до сега никъде не съм намирала на цена под 12 лв, което е прекалено за 17 бр. Даш ги заглеждам от доста време, но заради лошия опит с официалните Ариел все се отказвам. Ще взема да ги пробвам по-натам, че за момента имам доста прах за цветно.

# 658
  • Мнения: 2 165
Аз се излъгах в едно магазинче за вносни прахове и излезнах с един течен ДИКСАН за цветно. Дамата каза, че бил за испанския пазар. 7.99 за 30 пранета. Дали си струваше или избързах, иначе щях да взема нашия Персил за 6.99 за 20 пранета, а те нали са май са едно, но с различни имена?
Така изглежда:
http://dox.bg/files/dw?a=17c233d3e9

# 659
  • Мнения: 19 058
Италианският Диксан е много хубав, този не го знам

(сега видях картинката, май в Испания е като българския Рекс, в Италия е като Персил)

Общи условия

Активация на акаунт