Пазаруване от Aliexpress.com 52

  • 105 905
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 21
Много отдавна съм ги поръчвала пеперудите. Моите имат и магнит и съм ги сложила на хладилника.
Банския си отговаря на размера, с твърда чашка е

# 526
  • София
  • Мнения: 1 914
Много отдавна съм ги поръчвала пеперудите. Моите имат и магнит и съм ги сложила на хладилника.
Банския си отговаря на размера, с твърда чашка е
ясно, благодаря.

# 527
  • Мнения: 5 348
Поръчах ето тези четки
https://ru.aliexpress.com/item/MAANGE-Professional-15-Pcs-Sets-E … p;addresstype=600
на 7ми,дойдоха вчера. Много са хубави Heart Eyes Мекички и много удобни. Препоръчвам!
Чакам още лентички за избелване на зъби,кейс и стъклен протектор за телефона. Ще докладвам!

# 528
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темата, но имам проблем, направих първата си поръчка в Aliexpres, за съжаление пратката не пристигна, няколко пъти писах на продавача, но не отговаря, отворих диспут и получавам в отговор това  "Hello friend! Your order may be lost in your country's post office! But do not worry! Please wait for the last week! If you not have received! AliExpress dispute will automatically give you a refund!((Now do not cancel the dispute!) But if you have receive orders within this time! Please cancel the dispute! Thank you very much!" , много дълго стана и все пак не знам какво да правя?

# 529
  • Мнения: 364
Aз имам  чудене - ако един и същи артикул го има при  няколко продавача - на снимки  изглежда еднакво - при този с най-висок рейтинг ли поръчвате ?

При един продавач е    малко по-евтино  ,но рейтинга му е  по- нисък и има  един отзив , че шева на дрехата не е бил качествен  -  май сама си отговарям да не рискувам  , въпреки еднаквите снимки  , нали?

# 530
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Aз имам  чудене - ако един и същи артикул го има при  няколко продавача - на снимки  изглежда еднакво - при този с най-висок рейтинг ли поръчвате ?

При един продавач е    малко по-евтино  ,но рейтинга му е  по- нисък и има  един отзив , че шева на дрехата не е бил качествен  -  май сама си отговарям да не рискувам  , въпреки еднаквите снимки  , нали?

Не е на сто процента сигурна практика, но е успокояващо с повече положителни мнания и по-висок процент рейтинг, та дори и да е мааалко по-скъпа стоката. Simple Smile

# 531
  • София
  • Мнения: 2 817
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темата, но имам проблем, направих първата си поръчка в Aliexpres, за съжаление пратката не пристигна, няколко пъти писах на продавача, но не отговаря, отворих диспут и получавам в отговор това  "Hello friend! Your order may be lost in your country's post office! But do not worry! Please wait for the last week! If you not have received! AliExpress dispute will automatically give you a refund!((Now do not cancel the dispute!) But if you have receive orders within this time! Please cancel the dispute! Thank you very much!" , много дълго стана и все пак не знам какво да правя?

Пише ти, че ако стоката пристигне преди да е изтекъл диспута - да го канселираш. Диспутът има определено количество дни преди да бъде разрешен в твоя полза - това има предвид - т.е. ако не пристигне стоката, не правиш нищо.

# 532
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темата, но имам проблем, направих първата си поръчка в Aliexpres, за съжаление пратката не пристигна, няколко пъти писах на продавача, но не отговаря, отворих диспут и получавам в отговор това  "Hello friend! Your order may be lost in your country's post office! But do not worry! Please wait for the last week! If you not have received! AliExpress dispute will automatically give you a refund!((Now do not cancel the dispute!) But if you have receive orders within this time! Please cancel the dispute! Thank you very much!" , много дълго стана и все пак не знам какво да правя?

Пише ти, че ако стоката пристигне преди да е изтекъл диспута - да го канселираш. Диспутът има определено количество дни преди да бъде разрешен в твоя полза - това има предвид - т.е. ако не пристигне стоката, не правиш нищо.
Ок, значи ще чакам, няма да отхвърлям офертата, благодаря за отговора

# 533
  • Поморие
  • Мнения: 266
Здравейте! Искам да попитам относно пазаруването в Али Експрес. Искам да си купя плат за пачуърк и примерно в офертата има 5 десена, които се продават по отделно. Как мога от една оферта да си поръчам 3 различни десена по 1 парче, защото не намира опция. Дава ми от една оферта само един десен да поръчам колкото бройки искам, а аз искам от три десена по една бройка. Благодаря!

# 534
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Здравейте! Искам да попитам относно пазаруването в Али Експрес. Искам да си купя плат за пачуърк и примерно в офертата има 5 десена, които се продават по отделно. Как мога от една оферта да си поръчам 3 различни десена по 1 парче, защото не намира опция. Дава ми от една оферта само един десен да поръчам колкото бройки искам, а аз искам от три десена по една бройка. Благодаря!
Правите 3 отделни поръчки и като ги сложите в кошницата,ако са от един и същи продавач, може да ги платите заедно.

# 535
  • Поморие
  • Мнения: 266
Здравейте! Искам да попитам относно пазаруването в Али Експрес. Искам да си купя плат за пачуърк и примерно в офертата има 5 десена, които се продават по отделно. Как мога от една оферта да си поръчам 3 различни десена по 1 парче, защото не намира опция. Дава ми от една оферта само един десен да поръчам колкото бройки искам, а аз искам от три десена по една бройка. Благодаря!
Правите 3 отделни поръчки и като ги сложите в кошницата,ако са от един и същи продавач, може да ги платите заедно.


Благодаря много!

# 536
  • Варна
  • Мнения: 282
Можете да си кореспондирате с продавача, да уточните от кой цвят какво искате и да направите една поръчка с общия брой артикули.

# 537
  • Мнения: 8 080
Аз съм поръчала многократно по няколко артикула от един продавач (например 4 цвята чорапогащници) - слагам всеки в кошницата, после пускам поръчка с всичките от този търговец и пътуват заедно в една поръчка (пакет).

# 538
  • Мнения: 3 118
Здравейте,
Случайно алиекспрес да имат европейски складове?

Пазарували ли сте оттам скъпи стоки, примерно смартфони или подобни, които да са написани като стоки до 15-17$?

# 539
  • София
  • Мнения: 23 165
аз купувах миналата година телефон, но го изпратих до превозвач в англия.
поисках да напишат стойност 30$.
пристигна си нормално без да се занимавам с митници.

Общи условия

Активация на акаунт