Мами в арабските страни-4

  • 20 686
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 269
днеска бяхме на лекар с слава на един от наи добрите педиатри в бураска област.шеди и тука да ти благодаря  bouquet

малкият е с гъби4ки в устата от дългото ле4ение с антибиотик затова и не иска да яде.кашлицата продължаваме да лекуваме с сироп4е,а гъбите ще морим с мехлем.изписа ни и противоалерги4ен сироп които в неговият слу4аи е добре да се взима.каката я прегледа и минава без лекарства,кашлицата може би е от смяна на климата, аи да 4укам на дърво тя спря да кашля.само като се сетя колко лекарства и изписа педиатарът в несебър,даже и антибиотик в слу4аи на температура.добре 4е не дадох.гледат да се презастраховат само.толкова ми е мъ4но 4е са болни,та 4ак не ми се мърда от нас.да идва ве4е таткото,4е ми е много криво и трудно без него.нали си ми е опора.

веси има толкова хубави дрешки в българия..преди броени дни купих на дима дълга пола от типа джипси на некст за 30 лева.етикети вси4ко си му беше както дрехите които купувам от некст в дубаи.има няколко магазина от които редовно пазаря ка4ествени дрешки  на малко по високи цени.
и не се оправдаваи 4е си малко балонеста,затова няма да пуснеш снимки. Grinningнямаш ли някои от преди забременяването.аз като се сетя 4е на снимката в задграни4кият паспорт съм бременна в 8-ми месец изглеждаща като плондер.на паспорт контрола ме гледат с недоверие,а и като про4етът фамилията на мъжо тотално падат от стола.беду взел българска мома. newsm78
сега на идване един си викна даже колегата.не ми се занимаваше 4е ми беше притеснено с децата

ноиа 4естито ти нова усмивка.искам и аз.но като си доида,4е тука няма още такива еккстри

# 211
  • Мнения: 1 269
Добро утро поспалани.  bouquet
много нанкате.аз пак с първи петли станах,но какво да направя като мал4о е такъв певец и като се разпее в 6 4аса,няма как да не станеш.на маика бъдещия павароти..моита щерка ще ме умори.снощи ставам да отида до тоалетната и какво да видя: дима си спинка сладко сладко по корем на терикота #Crazy е как е станало това незнам.не е падала ина4е ще се 4уе  Crazyпреместих я на леглото замръзнала.ще трябва да измисля нещо 4е току виж тругнала по стулбите да слиза Joy

# 212
  • Мнения: 2 804
Привет мамчета!
Имате само рози в градините!-красиви дечица.
smile3521
И ние трите сме настинали  и  сега се наливаме с чай с каката ,а беба е на кърма само.
При вас прави ли се много чай и какъв?
Аз свикнах на чай-зелен с джоджен много освежително е освен това помага на храносмилателния апарат.

# 213
  • Мнения: 590
Доър ден и от мен.
Първо да поздравя мъжете ви за добрия вкус.Машаала,разбират от хубави жени. Wink
mariabutti да ви е честито новото возило.Лек и без авариен път.
 mln и аз съм от ранни зори на крак,дребния се научи да става към 6 и никакви шансове да поспя повече.Да оздравяват бързо дечицата ти.
  Kremi_m и мен ме очаква голям шопинг тези дни,че нямам с какво да го обличам вече Embarassed.Не ми е любимо занимание,но се налага.
  Lorexa диетата хубава,но при мен само глад деиства.Тя и vessy78  го е написала  Абе глад и инат ще е то...
makaui daniela в нас се пие само черен чай в индустриални количества.
marsy неможах да те видя Sad не е честно.
SkyBlueWater къщата ти е мечта.
Още съм при майка ми затова само три снимки и то от миналата година.Същата грозотия съм си.


Последна редакция: пн, 29 май 2006, 14:15 от manel

# 214
  • Мнения: 2 804
 NaughtyМного си самокритична според мен !!!
Я вдигни горе главата ,че не си грозна е факт . Stop
Къде са правени тези снимки че аз още съм нова и не съм много в час?

  Thinking

# 215
  • Мнения: 1 269
Манел недеи така бе душко StopСупер си си и шеилата много ти отива.къде е това наистина много хубава гледка.
Аз съм с главоболие цял ден и се мятам. първо да си видя мъжлето 4е да мога да спя спокоино,какво ли ще измисли щерката тази ве4ер?дано само не легне при брат си в кошарата 4е става лошо.лека

# 216
  • Мнения: 3 463
Мария ми липсва както и шурото ни обикаляне от сутрин до нощите. Cry CryВърнах се много отпочинала,но понеже довечера е последният ми изпит по арабски за това ниво и съм под пара и едновременно с това съм се разчувствала. EmbarassedДжон заминава в сряда за Джеда,но само за 1 ден,следващия път ще го навия да отидем за два дни поне и да се видим с elip.

# 217
  • USA
  • Мнения: 2 167
Marsy,мерси за снимките HugПравя си таен списък аз на кандидат снахички,че все хубави момиченца си имате тук Heart Eyes.Те и момченцата не им отстъпват,ама са по-малки от мойта щерка,за съжаление...А къщата ни е в калифорнийската пустиня,на два часа път от L.A.
Милена,водния парк е съвсем близо до нас.Моите и те са като жаби,страшно обичат вода и от бебета още знаят да плуват и са всеки ден в басеина.Ха,стана ми смешно,като си представих Дима да спи на земята.Моя син редовно го прави този номер и го намирам заспал на земята, гушнал възглавницата smile3524
Мария,честита кола и ти пожелавам  в най-скоро време и ти да живееш в къщата на мечтите си!А пък ако ви я подарят ще е най-добре,да не се занимавате със строежи.

# 218
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моля, моля!
наистина много време не се появявала елип , какво стана с нея да не е родила по-рано?
ноя, стискам палци ! мимето се радва на новата кола и ни е забравила, хайде късмет може да е!от много въления и радост!
креми, млн, лорекса  и манел по разходки , аааааааа! в бг ,нали ?на плажа някои, слаби ? ? давайте моми4ета, и по една бири4ка за мене!

# 219
  • Мнения: 3 463
Мерси,marsy.Мимата сигурно стяга багажа. Sunglasses
Миленче,я,кажи ще ходиш ли на концерта на Стинг в Несебър?

# 220
  • Мнения: 1 269
Noia надявам се да отида и на 50 цент съюо.Не мога да повярваена  4е ще доидат,дано не стане само като дженифер лопес.ти няма ли да си ходиш ваканция,4е тези жеги там... Twisted Evil

и аз записвам арабски като се върна,4е мъжо ми наду главата.ми тези ми ти произношения как да си из4екна езика за да изговоря дадена дума.Ноиа ти от куде си наи доволна(за курсовете)

Елип наистина липства.дано вси4ко да е наред с нея и бебето

Марси ще ударя една студена бира с пържена цаца за теб. Simple Smileеи немога да се наям на риба.толкова я оби4ам,а в дубаи е толкова постна, пълен бълво4.



# 221
  • Мнения: 590
 Noia успех на изпита.
marsy никакви разходки тези дни не ми се очертават Tired.Помагам на майка ми ,че още и е трудно да става самичка.Къщтна работа и ревящо бебе ми е програмата за тези дни.Зъби му никнат и се скъсва от рев.Като се прибера в къщи ще ти чукна да пратиш някоя снимка,че тук интернета е #Cussing out
 mln наздраве.

Снимките са правени в Сирия-Халеб ето тук.

http://demarucho.com/fotos/Siria-Alepo-03.jpg

# 222
  • Мнения: 3 463
manel,много хубави снимки.Пожелавам ви бързо избиване на зъбчетата,аз пък и с трите деца не усетих кога са им поникнали.
mln,завиждам ти за рибата,но трябва да мина на диета,сподели на лични ако искащ как и за колко време постигна този шеметен резултат. SunglassesТази година не планираме връщане в България,за сметка на това,живот и здраве заминаваме за Париж през юли и после Англия,Северна и Южна Ирландия,като през цялото време ще се движим 6 човека,от които двамата малки и един пред-пубертет,не ми се мисли как ще стане. Rolling EyesНа арабски ходя в Берлиц за говорим и писане и четене на класически в Discover Islam,И от двете места съм много доволна,съчетавам преимствата и на двете системи,но днес не ми се учи и този форум ми изяде времето. Embarassed

# 223
  • Мнения: 1 655
Марси и аз ще ударя една биричка за теб, нищо че кърмя, тъкмо и малкия да опита, това е лубимото пиене на баща му! Joy Joy Joy
Тия дни е по добре времето, и разходките са доста приятни, днеска маика ми се е хванала тука да размества , че сестра ми с племенника ще идват другата седмица, след това и мъжа ми като доиде, ще и напълним къщата.
тя горката так се радва като сме тук!сега още едно креватче ще слегаме , за племенника ми, ще стане весело тои е на 1г и 4м. Joy Joy

# 224
  • Мнения: 927
Ох, Милена, как ти завиждам за концерта на 50 cents... newsm45 Ние за дубайския имахме безплатни билети ама за късмет се разболях и така и не отидохме..
Освен да се домъкна до Несебър и да родя на концерта.. newsm78
Манел, дано майчето ти да се оправи бързо  Praynig
Миме някой нов център не са ли отворили?
Креми, ама твоя наследник с всеки ден все по-хубав става,машалла!

Общи условия

Активация на акаунт