Не мога да си спомня марката...( US мами)

  • 1 172
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз сега чак погледнах какво ползвам - Stayfree overnight. Разбирам какво казваш за Always и лепкавото покритие - и аз по принцип тях ползвам, но тези ми ги купи една приятелка, която роди малко преди мен - идеални са, мекички. Eто ги:

http://www.drugstore.com/products/prod.asp?pid=12534&catid=9 … x=BUY-PLST-0-SRCH

Иначе, както каза Жана, от болницата освен с една чанта неща за бебето, те изпращат и с една чанта за теб - превръзки, ледени компреси, мокри кърпички хемороидни, мазила, гащи, пръскалки, дори седяща вана (едно легенче, което ми е идеално за отварата от смрадлика да се кисна). Аз имам бая шевове и още си ги ползвам тия неща.

# 16
  • Мнения: 964
Тандори на мен ми дадоха списък с необходимите неща за болницата,но в крайна сметка нищо не ползвах,така и не си отворих сака а си стоях в болницата 6 дни.Просто те ти дават всичко необходимо за теб и бебето.Незнам защо ми го дадоха този списък изобщо,нищо от изброените неща не се ползва.Вземи си само сутиен за кърмене ако мислиш да кърмиш и подложки,те даже и крем за ръгади и помпа за кърма дават.

# 17
  • Мнения: 1 283
Само ! Grinning

Има хиляда модела и разфасовки.Ако държите да са памучни,долу в десния ъгъл на пакета има обозначение с нарисувано памуче и надпис "Cottony Dry cover"!Много съм доволна от тях и други не съм ползвала! Wink

# 18
  • Мнения: 7 091
 Докато сме на темата я кажете колко от вас раждаха със собствени нощници? Аз ще питам в болницата естествено дали ще ми разрешат, но на мен ще ми е по-комфортно ако раждам с моя си нощница и ми е интересно дали някой друг е раждал така.

# 19
  • Мнения: 964
Тандори аз си носих ношница но не я облякох,не е удобна.Те ти дават специална ношница,отворена на гърба за да могат спокоино да те преглеждат и да си извършват процедурите.Ако си с обикновенна ношница на всеки преглед трябва даси я качваш на връта и всичко да ти е на показ,с тяхната ношница стоиш покрита и доктора дискретно те преглежда.Отгоре ръкавите са к копчета тик-так и се отварят напълно,така е много лесно да кърмиш,и за анестезиолога да ти закачи тръбичките за епидуралната.Апък като се стигне до тук: http://community.webshots.com/myphotos?action=showPhoto&albu … p;security=kMZBaZ не ти пука с ква ношница си.
В гардероба в стаята има ношници колкото искаш и може да си я сменяш и по пет пъти на ден без да искаш разрешение.Ако искаш да се разхождаш,си намяташ халата и готово.

# 20
  • Мнения: 7 430

Дидка, има ги в нета, пусни търсене в Гугъл- първото, което ти излезе е. Иначе 24 броя са 60$ ( с транспортните разходи), доставят до Канада.


Мерси  Wink ама много скъпи бе  ooooh! ще си ползвам аз ALWAYS maxi, super long - поне знам какви са  Peace

А за нощницата - аз си носих един брой, но така и не я ползвах - те ми дадоха и ползвах техните, но ако искаш твои просто попитай Wink

# 21
  • Мнения: 7 091
Тандори аз си носих ношница но не я облякох,не е удобна.Те ти дават специална ношница,отворена на гърба за да могат спокоино да те преглеждат и да си извършват процедурите.Ако си с обикновенна ношница на всеки преглед трябва даси я качваш на връта и всичко да ти е на показ,с тяхната ношница стоиш покрита и доктора дискретно те преглежда.Отгоре ръкавите са к копчета тик-так и се отварят напълно,така е много лесно да кърмиш,и за анестезиолога да ти закачи тръбичките за епидуралната.Апък като се стигне до тук: http://community.webshots.com/myphotos?action=showPhoto&albu … p;security=kMZBaZ не ти пука с ква ношница си.
В гардероба в стаята има ношници колкото искаш и може да си я сменяш и по пет пъти на ден без да искаш разрешение.Ако искаш да се разхождаш,си намяташ халата и готово.

 Ами и аз си купих такива, които се откопчават, а и няма да имам упойка( дай Боже всичко да е наред и да не се стига до секцио), та си мислех, че може да ползвам моите, ама ще видим. Явно ще решавам на място.
Мерси за " вътрешното" инфо Wink Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 964
Тандори пожелавам ти наистина да родиш леко и безпроблемно,много си смела щом не искаш епидурална Laughing Аз до последно бях за нормално раждане но десет дни преди пълния термин едното бебе се обърна и ми насрочиха секцио,отидох сутринта за операция и се оказа че бебето пак се е обърнало и са двете с главата надолу.Докторите ме сложиха на системи да ми предизвикат контракции и да родя докато беби са в добра позиция но уви.За 48часа системи и вагинални таблетки получих само половин сантиметър разкритие #Crazy (приеха ме с по малко от един 10 дни преди термина бременна с близнаци),явно нямаха намерение да излизат Mr. Green плода не се смъкна надолу,  контракции започнах да имам чак на третия ден няколко часа преди операцията след като ми бяха снели всички системи,започнаха изведнъж много болезнени но неравномерни и доктора каза че с тях няма да родя така отнесох секциото.
Така че късмет,дано всичко да мине леко.

# 23
  • Мнения: 1 116
И аз ползах тия



и съм много доволна. Дори не ползвах тези, които ми бяха дали от болницата, щото още на втория ден кръвотечението ми беше много слабо.
Tandoori , няма нужда да си носиш нищо в болницата, там има всичко за теб и бебето, единствено дрешките с които ще си го вземете. А да сетих се, само четка за зъби и паста трябваше.

# 24
  • Мнения: 7 091
Тандори пожелавам ти наистина да родиш леко и безпроблемно,много си смела щом не искаш епидурална Laughing Аз до последно бях за нормално раждане но десет дни преди пълния термин едното бебе се обърна и ми насрочиха секцио,отидох сутринта за операция и се оказа че бебето пак се е обърнало и са двете с главата надолу.Докторите ме сложиха на системи да ми предизвикат контракции и да родя докато беби са в добра позиция но уви.За 48часа системи и вагинални таблетки получих само половин сантиметър разкритие #Crazy (приеха ме с по малко от един 10 дни преди термина бременна с близнаци),явно нямаха намерение да излизат Mr. Green плода не се смъкна надолу,  контракции започнах да имам чак на третия ден няколко часа преди операцията след като ми бяха снели всички системи,започнаха изведнъж много болезнени но неравномерни и доктора каза че с тях няма да родя така отнесох секциото.
Така че късмет,дано всичко да мине леко.

Благодаря ти за пожеланията! Аз много пъти съм писала съображенията си защо няма да искам епидурална, първото ми раждане също беше без упойка, но не го смятам за някакъв героизъм. Не всяко раждане може да бъде без анестезия, всички хора са различни, обстоятелствата около раждането също. Само се надявам всичко да мине леко и както съм го планирала. 
Мерси!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт