Съпруги на военнослужещи - 22

  • 60 289
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 8 436
ДИМИТРОВА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА КУКЛИЧКА! ДА РАСТЕ ЗДРАВА И ПАЛАВИЧКА. ЖЕЛАЯ ѝ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ПОД НЕЖНИТЕ ГРИЖИ НА МАМА, ТАТКО и КАКА.

Ей, как бързо минава времето...Все едно вчера стискахме палци, в очакване на малката принцеса Вики, а ето я и тя духна първата свещичка на тортата. Димитрова, на теб дали така бързо ти мина времето?


ЛЕЙДИ, събра ми погледа.  Rolling Eyes Кога ще бъде събитието?

СЕТИ_БЕТИ, как е при мама?  Simple Smile

МИС Ю, за теб е чувалчето с прегръдките Hug Hug Hug Днес мери ли си роклята?  Wink

Този път и аз помързелувах. На обяд бяхме с гаджето, но си подредихме табиетлийски  масата. На празник, като на празник. Обядвахме и решихме да се поразходим. И както беше слънчево, изведнаж се заоблачи. Отказахме се. В следващия момент слънцето пак изгря. Отново решихме да излезем и то взе, че пак се скри. Накрая се отказахме и се опънахме на диваните за почивка. Вече ми беше все едно ще грее ли, или ще се крие зад облаците. Привечер дойдоха сина, снахата и чаветата, та пак заседнахме на маса. Накрая им направих хранителна торбичка ( от всичко в кутии, торбички и буркани )и ги изпратихме по живо по здраво.
Хайде лека нощ. wavey

# 406
  • Варна
  • Мнения: 383
Христос Воскресе момичета.Димитрова да ви е жива и здрава малката победителка Вики много да ви радва да е едно слънчево и лъчезарно дете,да има щастливо детство и много да слуша мама,тати и кака.Ние се прибрахме от свеки преди час и сега всички по леглата да съберем сили за утрешното гости при тъщата,че там ще бъде и племеницата ми и ще бъде една малка подвижна лудница.Хайде от мен толкова.Пожелавам ви меки козунаци и твърди яйца  hahaha.Лека нощ на всички.

# 407
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Христос възкресе!
Фло, партито ба Лейди е типично кифленско за нашите географски ширини.  Mr. Green
Не разбирам защо си го причиняват. Всъщност знам, но не го проумявам. Нооо, шарен свят. Днес мисля да поомачкам леглата. Мързелив ден ви пожелавам!
Димитрова, честита да ти е малката прицеса, много здрава и щастлива! bouquet

# 408
  • Мнения: 1 605
Благодаря ви Hug
Лейди и нашата принцеска реши първо да пробва яйцето на вкус,а после да го бори и като й стана интресно започна сама две по две да си ги бори Laughing,иначе каката излезе победител вече се е научила да си подбира борците-тарикатче бе.
Празника мина подобаващо-от обяд та чак до късни доби иии днес голямото чистене и миене-трета съдомиялна вече заредих,прахосмукачка във всички стаи,че бяха 6 деца,а цапат да 66 Laughing,но нека да е весело

# 409
  • София
  • Мнения: 8 436
Привет военни красавици. Днес е Светъл понеделник, но на вън изобщо не е светло-намусено, вали и студено. Провалиха ми се плановете. Скроихме нови Simple Smile Вместо да се разходим до вилата и да поработим всеки в неговата си градинка ( аз да изрежа измръзналите клонки на розите, а гаджето да разкопае "опитното поле"), ще го караме мързеливо. Децата ни поканиха на обяд, та ще върнем визитата-снощи у нас, днес у тях. Не сме завършили още турнира по чукане с яйца.  easter Все още има материал  Wink
После-почивка - с книжка, под завивка. Нали казват, че няма нищо по-хубаво от лошота време.
Прегръдки за всички вас Hug Hug Hug

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Димитрова весело сте си изкарали  Grinning
Фло никакви градинки! Празниците са за активно мачкане на дивана. Грях е да се работи.  Wink
Събитието е сега в Петък на 21.
Фей като тършувам тези дни се оказва че не само в нашите географски ширини е на мода този тип партита. Просто нашия град е малък и е прекалено очевадно. Здраве да е.
Мн кофти време днес, дсно и шефа я знае поговорката и да си поспи повечко че да се належа.
 bouquet

# 411
  • Мнения: 2 200
ехх, един ден няма да влизам и съм изпуснала събитията...

Димитрова, пожелавам и едно прекрасно детство на малката принцеска (шаферката ми  Heart Eyes), много да ви слушка и да се гордеете с нея.. Много много здравичка да бъде и много щастлива!  bouquet Hug

Лейдии, ти направо ме  #2gunfire #2gunfire, разбирам че събитието е важно за всяко семейство.. (не знам сигурно и аз живи и здрави един ден ще го мисля по друг начин), но и аз като Фей се чудя, но както тя е казала шарен свят.. Peace А аз май нещо пак не съм разбрала, вие не бяхте ли в Пловдив за постоянно, или.. тукк ли ще е шумното партиии, да съм подготвена за гърмежите от толкова балониии  Rolling Eyes hahaha Peace Peace Hug

Фло, Hug , бяхме при нашите, а роклята си е в Майново.. (Пловдив де  hahaha) не съм я мерила, но след толкова ядене тези дни, мисля,че ще бъде нужно преди да я облека отново,  да мина на диетата по Фън шуй ли беше, там с обърнатия хладилник към стената.. да не мога да го отварям..  Joy
че да не стане вместо с шукаритетен автомобил от нас до ресторанта да се наложи да викаме кран..  hahaha е , какво пък, поне сигурно няма да има друга такава младоженка  #Crazy #Crazy hahaha hahaha

И какво е това време днес.. направо ужасноо... мразя дъждд..  Crossing Arms

За всичкии  Hug Hug от мен..

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Христос Възкресе!

Да е честита рожденичката Вики. Да расте здрава, палава и весела.

Лейди, ти ме разби с този рожден ден. Добре, че по наше време тенденциите бяха други и детски рожден ден сме празнували основно с деца у дома. Не че щях да се поддам на натиск по този въпрос. Е, като поотрасна и на детски център сме ходили, но водиш детето и после отиваш да си го прибереш. Най-много едно кафе и толкова. Ами така де. 

МисЮ, какви диети, какъв ФенШуй, само ще се повредиш. Тя роклАта може да се отпусне.  Laughing

Мда, гадно си е времето и настроението ми е в унисон с него. Почти пълен провал в кухнята. Курабийките уж бяха супер, но се втвърдиха. А уж са с мас и трябваше да са хрупкави. Нищо подобно.  Naughty Представям си какво има в кофичката с мас. Козунаците на дзвера станаха вкусни, но не са на конци. Хем даде всичко от себе си в месенето. Там имам съмнения за брашното и маста, отново. Дроб сърмата ми се вкисна. Досега не ми се беше случило такова нещо. Всичко отиде в една кофа и утре кучетата на комшийката на работата ще усетят празника. А ѝ сложих толкова зеленийки, миришеше прекарасно и ... ужас. Само агнешкото се получи, но пък дзверът му се въси, миришело ѝ на овца. През живота си овче не е помирисвала, ама това месо ѝ миришело. Да хрупа марули тогава. Ама на, смилих се, направих ѝ пилешко с 4 сирена.

Като слушам новините по телевизията за трафика направо съм щастлива, че си останахме вкъщи. Стигна ми само, че в петък ни бяха нужни 30 мин., за да излезем от паркинга на Кауфланд в Кичука. Много коли станаха, хората пътуват, а масово правилата не се спазват. И никой не контролира, и КАТ са хора, и те трябва да празнуват.  Simple Smile

Следя времето в Русия, ми то там си е зима. Сняг превалява и в Москва, и Екатеринбург. Дебелото яке влиза в раницата, че уж трябва да пътуват с едни униформени суитчъри. И се чудя какво може да се сложи в ръчния багаж освен резервен кат дрехи и носни кърпички.  newsm78

# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Оххх гледам Мастър шеф, та викам и тука да погледна какво става.
Дунди мн кофти за дроб сърмата, нещо явно не е било много в час с консумативите. Браво на дзвера, важен е опита и желанието. За догодина ми я пращаш да ме обучава. Simple Smile
Мис Ю никъв фън мън ли ко е там. Няма да разваляш чара я.
Днес това си говорихме със сестра ми какви хубави рожденни дни умахме едно време. 20 лапета, 5 огромни чинии сандвичета, солети в чашка, целувки, сокчета едно касетофонче и купон, много хубаво беше.
Мис Ю и аз бях на друго мнение, но колкото и да не харесвам такива неща наистина си е увличащо и вълнуващо и искаш още и още и още щом е за шефето. Пък и в крайна сметка нищо не е прекалено ако е в границите на разумното и можеш да си го позволиш ( не да теглиш кредит за рожден ден) . По принцип сме в Пловдив, но за да не пътува много родата и за да ми е по лесно от към ресторант решихме да е в Димитровград ( Фло нали ти обясни че откъдето е жената там и родата Wink ). Пък и вечерта и ние мобе да ударим едно барче, дискотечка, все пак Хасан и той човек бе.   Mr. Green Ай стига с нашия звезден купон разводнихме темата.
Аз днес разбих всички яйца на пух и прах! Борец от класа Wink Шефа пък ги хвърляше по земята, създава нови традиции.
Ох ставам да чистя и да оправям че утре ММ се прибира и дано да е хубаво времето за разходка.

# 414
  • Ямбол
  • Мнения: 347
Здравейте момичета,
Аз след дълго отсъствие се завръщам, отново бях Пантелей пътник, не се спряхме по празниците и даже не съм надниквала тук. Гледам обаче всички сте си починали. Ние се събрахме цялата фамилия с всичките дечица, беше страхотно, но си стана голяма лудница...децата бяха във вихъра си....изобщо страхотно...
А сега на тръстиката....и на всичкото отгооре нещо май съм настинала, но гледам да не обръщам внимание, пък може и да ми се размине.
Сега ви прегръщам всички  Hug Hug Hug и се отдавам на бачкане....

# 415
  • Мнения: 1 605

Днес пак черпя,Вики има имен ден

# 416
  • Мнения: 2 200
Димитроваа, днес сутринта видях и аз, че днес празнуват имен ден Виктор и Виктория, веднага за теб се сетих, но понеже бях през телефона, както и сега, исках да кача картичка и реших довечера, но... сега пожелавам на малката красавица много много здраве и да бъде много успешна!

 Hug Hug

# 417
  • Мнения: 885
Христос Воскресе! Желая ви здраве и благодат!
Светлите празнични дни са към края си. Но нека светлината винаги да е в сърцата ни!
Пожелавам на малката Вики да расте заобиколена от обич и топлина! Нека бъде радостта на мама, кака и тати!
Ние вчера станахме част от голямото пътуване, имаше малко задръстване към Симитли. Прибрахме се по живо - по здраво. Изпратихме курсанта за Търново и посрещнахме дъщеря ни от екскурзия. Пътуваха по Европа със съучениците. 10 дни продължи пътешествието. Много е доволна. За мен няма какво да ви обяснявам, че през цялото време бях на тръни. Слава богу, вече е в къщи. Чудя се как госпожата всяка година организира за учениците пособна екскурзия. Знам, че за децата е голямо приключение, но отговорността за ръководителите е огромна. Важно е всички да са доволни.
Очаквам и времето да стане по-благосклонно и да започне истинската пролет.

# 418
  • София
  • Мнения: 8 436
В нашето блокче, празници да искаш!

НА МАЛКАТА ВИКИ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! ВИНАГИ И ВЪВ ВСИЧКО ДА Е ПОБЕДИТЕЛКА. А ЗА СЕГА - ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО. ВЕСЕЛ ПРАЗНИК ДИМИТРОВА.


ЛУННО ЦВЕТЕ, Во истину воскресе easter. Заредила си батериите по родните места, а и любимите мъже са били с теб... Така е миличка. Майките на тръни, а децата се веселят.

ДАНИТИиии, тези дни се питах къде ли пропадна. И при вас е било голяма веселба. Да му мисли домакинята, как ще сложи после къщата в ред. При някоя от бабите ли бяхте?

След някой и друг ден веселбата ще се премести при ЛЕЙДИ ura bigdance2 Party Time Tada

ДУНДИ, жалко за провалената продукция. И на мен една година ми се провалиха козунаците с купена мас. Сега ги правя с по равни части масло и олио ( по 100 гр. ). Преди време купих сланина, топих мас, ама си е хамалогия. Да, но пък какви вкусни пръжки стават... Спирам да говоря.  smile3505
В личния багаж знаеш, че само дрехи можеш да сложиш. Козметика не може, течности не може, несесер за нокти не може. На дъщеря ми по едно време все ѝ се губеше куфара и от тогава ѝ стана навик да носи в ръчен багаж малко бельо и по някоя дрешка, за първо време, докато пристигне багажът ѝ. Задължително трябва да има топло яке. Дрешка не е тежка-казваше баба ми Simple Smile При моите приятели в момента е -10 и сняг 25см. Водят се Югът на Севера.  coldПредполагам ще погледнеш и метеорологичната обстановка в района. Докато е на турнето, ще влезеш в ролята на Лунно цвете. На красавичката ще ѝ е хубаво, а ти ще си на тръни Mr. Green

МИС Ю, заради чувството ти за хумор, заради хубавата ти усмивка, получаваш торба с прегръдки Hug Hug Hug

ДЖУЛИ, лоша реклама правиш на вашето юначе. Цял живот щели да те споменават, ако го пратиш за шафер.Недей така, че имаме моми в блокчето Wink трай си да го пласираш, а то и без това като станеш свекърва, цял живот ще те споменава снахата Mr. Green ( да се надяваме с добро Wink )

Неспоменатите ги гушкам Hug Hug Hug

Ехоооо пловдивчанки, размитате ли за гости? Да не стане като миналата година в Сан Франциско? Wink За сега три не могат, три сме сигурни. Казвайте да идваме ли, или да свирим отбой.

Хайде приятна вечер.

# 419
  • Мнения: 2 200
Фло,  аз както казах, в Пловдив съм.. ако последно и другите са ЗА, няма проблем за мен, само казвате часа и съм долетяла от Тракия към Центъра..  Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт