има ли проблеми с бременноста след направен аборт?

  • 4 233
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Няма никакъв проблем. Сама казваш, че не си имала усложнения, което говори, че и няма да имаш проблеми със забременяване. Аз имам спонтанен аборт без да съм правила преди това по собствено желание, а сега съм в 9 месец бременна. Просто не трябва да го скриваш от лекаря си. Отпусни се и не мисли за това. Успех.

# 16
  • Мнения: 670
В редки случаи след аборт се получава възпалителен процес на вътрешните полови органи и може да се образуват сраствания. Това води до извънматочна бременност.
Но ако всичко е минало безпроблемно, не се тревожи.

# 17
  • Мнения: 201
Ако абортът е направен, както трябва, няма никакъв проблем! Аз имам 3 аборта по желание, като последният е от преди година. Виж ми лентичката сега (много плодовита се оказах  Joy)

# 18
  • varna
  • Мнения: 404
след като аборта е направен от специалист няма проблеми!!!не се притеснявай и дано скоро си имаш бебече

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Никакъв проблем няма. Опасно е, когато абортът е довел до усложнения. Щом при теб всичко е минало добре и не е имало инфекция след това няма от какво да се притесняваш. Peace

Подкрепям!

Аз имам 1 спонтанен аборт и след това си забременях без проблем още от първият път, когато пожелах.

И аз като руби....

# 20
  • Мнения: 2 123
И аз имам аборт, който не оказа влияние на по-нататъшнот оми забременяване. Мини на един профилактичен преглед, за да с изнаеш, че всико ти е ок и действайте. Успех Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 006
Категорично съм  на мнение, че абортът не би следвало да окаже неблагоприятно влияние.....
Но, задължително да го споменеш на лекаря си и е добре де си направиш профилактичен преглед Peace
То, за всички ни е добре по-често да ходим на преглед Grinning
Успех!

# 22
  • Мнения: 5 391
Не мисля, че има проблем, аз имам един спонтанен аборт, а сега си гушкам детенцето Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт