Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 441 113
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 22 453
И на мен са ми грозни чехли с разделител м-у пръстите, но масово се носят.
За официален повод ми изглежда абсурдно, човек да тръгне с подобни чехли. Те са си точно чехли.

# 1 726
  • Мнения: 36 542
Ако са плоски и се състоят кажи-речи от една подметка, са чехли. Ако имат ток, гръб и каишки, са прилични обувки тип сандали.

# 1 727
  • Мнения: 3 480
Харесвам сандали (ниски) разделени между пръстите. И според мен на такова официално събитие нямат място, но явно хората се харесват с такива.

На мен другите, които не са разделени не ми харесват, за лятото харесвам минималистични сандали, с тънки подметки и каишки.

Англичаните специалноимат манията да си носят джапанки за след официалната част - случва се по балове, сватби и така нататък, дори много често булката оставя кош с еднократни такива като се развихрят да махнат официалните обувки. На мен не ми харесва тази традиция и аз не го правя, все пак и не съм родена тук.

# 1 728
  • Down south
  • Мнения: 7 706
Много ми хареса американската двойка с момичето с червената рокля с гол гръб. Страхотно излъчване, усмивка, много сладки.

Ето още една тяхна снимка, вече в самолета




друга двойка



и една девойка






# 1 729
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Допаднаха ми тези момичета  Peace

Скрит текст:


# 1 730
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Чудя се тази тенденция с позиране пред лъскави коли и др. транспортни средства дали не долетя от САЩ или се корени в мутренския период....

# 1 731
  • София
  • Мнения: 461
Чудя се тази тенденция с позиране пред лъскави коли и др. транспортни средства дали не долетя от САЩ или се корени в мутренския период....

Лъскава кола на фона на панелките. Първото момиче много ми хареса.
Момчето (американската двойка в самолета) дали трябва да е с бос крак се чудя. Не че е лошо, но точно в този случай с официално облекло.

# 1 732
  • BG
  • Мнения: 4 457
Чудя се тази тенденция с позиране пред лъскави коли и др. транспортни средства дали не долетя от САЩ или се корени в мутренския период....
Е, къде да позират младежите, на пейката пред блока с бабити ли Wink естествено, че ще позират пред лъскава кола, при положение, че няма нищо друго подходящо в района. Щом няма предварително направени снимки,  ще снимат където живеят, пред панелките или пред луксозни къщи, всеки според местоживеенето. Прекалявате вече с тизи дребнави забележки.

# 1 733
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 292
Винаги може да се избегне грозната гледка .Панелните блокове,разхвърляните стаи,олющените стени развалят снимките.Нужна е само малко съобразителност за да се получат хубави снимки.Толкова ли е трудно да застане момичето до някое дърво,до някое цвете ....

# 1 734
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Просто контрастът между чужбинските снимки и нашенските е много голям. Видяхме не малко снимки от други страни, там позират често в парк, до красива фасада, имаше едни много свежи на кей с лодки, а пък нашите, като изключим организирани фотосесии преди бала или лично нает фотограф, са на фона на панелката, колата, по улиците... Или онова момиче с кофти фотографа от преди петнайсетина страници - не само беше направил кожата й с неприятен ретуш, ами и хванал контейнера за боклук отзад.
Абитуриентите в никакъв случай не могат да бъдат обвинявани за това различие, но то прави впечатление.
Да не говорим и за другия момент - че возилото, с което се сетига до бала, е от голямо значение за не малко абитуриенти и те самите искат да се снимат до колата. Имаше и от САЩ такива кадри, такова просто е разбирането им явно.

# 1 735
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 292
И тук има достатъчно паркове ,както и други красиви места.
Винаги може да се намери някакво по-приятно място за снимки.
И колата може да се паркира пред красива фасада.

# 1 736
  • София
  • Мнения: 19 253
Ако има поканен фотограф - да, но хората понякога щракат инцидентно.

# 1 737
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Чудя се тази тенденция с позиране пред лъскави коли и др. транспортни средства дали не долетя от САЩ или се корени в мутренския период....
Прекалявате вече с тизи дребнави забележки.

То си е умерен въпрос, не е с цел забележка. Аз ако исках да съм заядлива, съвсем различно щяха да ми звучат коментарите.

Смях се с глас:
https://dama.bg/gallery/naj-uzhasnite-snimki-na-abiturienti/15871/?i=15

Последна редакция: вт, 23 май 2017, 17:32 от l'etrangere

# 1 738
  • Down south
  • Мнения: 7 706
И тук има достатъчно паркове ,както и други красиви места.
Винаги може да се намери някакво по-приятно място за снимки.
И колата може да се паркира пред красива фасада.
Съгласна.
Сега в България е пролет, сигурна съм, че е много красиво навън. Снимки до цветя, храсти, в парк и пр. са много по-приятни за гледане, вместо снимки пред олющени сгради, разхвърляни стаи и пр.
Знам, че много хора просто "щракат", но не е нужно, всичко което е щракнато да бъде изтипосано.

Тези са на трактор

# 1 739
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Започва и конкурсът за най-красива абитуриентка в дир.бг
В журито участва Мария Илиева....
http://life.dir.bg/news.php?id=25762594&nt=5

Общи условия

Активация на акаунт