Картите на Мадам Ленорман (13 тема)

  • 64 804
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 676
Да ви попитам за голямата подредба - на какъв период от време може да се гледа?
Благодяря ви предварително bouquet

# 286
  • Мнения: X
Голямата подредба-обикновено за месец се прави.Може и за година,но там вече изисква много разбиране от страна на тълкуващия.

# 287
  • Мнения: 676
Мерси. bouquet
 Чудех се дали не мoже за седмица? Все пак се правят различни избори и ситуацията се променя. Нагла съм, нали Laughing
 

# 288
  • Мнения: X
Мерси. bouquet
 Чудех се дали не мoже за седмица? Все пак се правят различни избори и ситуацията се променя. Нагла съм, нали Laughing
 

Еххх,чак пък нагла...зависи за какво питаш-за емоционални въпроси,ситуацията се променя и всеки ден.

# 289
  • Мнения: 676
Не само, но и в професионален план и тн
Благодаря ти.

# 290
  • Мнения: X
Не само, но и в професионален план и тн
Благодаря ти.

Хубаво е да разделяш въпросите-една подредба за професионални въпроси,една подредба за емоционални.Така е по-лесно за тълкуване.

# 291
  • Мнения: 676
Не съм ги разделяла до сега. Нали има все пак 36 дома и ми дава отговор на всичко. Peace

# 292
  • Мнения: X
Еее,ако си напреднала в тълкуването-може.Аз лично трудно се справям с тази подредба и затова ги разделям-не че винаги ми дават отговор.Всъщност,дават,но аз явно не го виждам.

# 293
  • Мнения: 676
Ооо,  съвсем не съм напреднала. Просто разчитам на комбинацията дом-карта и до сега е било точно. Но четох за много и различни комбинации, които аз няма да прилагам, защото ми е трудно.
Ще пробвам седмично.  Тъй като за добро или зло нещата в момента са динамични при мен...

# 294
  • Мнения: X
Ще се радвам да споделиш опит как разчиташ голямата подредба.
Аз гледам първо картите около Дама,Кавалер,Сърце,Пръстен,Котва,Риба.Тези,които са отгоре-минало,по средата-настояще,а под картите-бъдеще.После разглеждам коя карта в кой дом се е паднала....и понякога нищо не схващам...което ,разбира се,е мой проблем. ConfusedConfused

# 295
  • Мнения: 676
А аз пЪрвин 4 те в краищата:8.1.32.5.
После 4 те в центъра 12.13.20.21. Настояще. След това по домовете.  Бъдеще от 33-36. И около дамата/кавалера. Това е.

# 296
  • Мнения: X
Може да разменим по една подредба,ако имаш желание,само че нямам възможност да снимам,а ще напиша картите.тази голяма подредба ми е голямата мъка и много искам да се науча.

# 297
  • Мнения: 676
Все още ползвам онлайн сайтове и така се сверявам моето с тяхното тълкуване. Нямам физически карти още Sad
 Може да пробваме някой път.

# 298
  • Мнения: X
Мога да ти наредя,ако искаш.И ще ти напиша комбинацията.

# 299
  • Мнения: 676
Не, благодаря. Друг път. Peace

Общи условия

Активация на акаунт