Картите на Мадам Ленорман (13 тема)

  • 64 671
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 10 704
    Аз няма да отговоря.Съжалявам, но за въпросите които поставяте има лекари. Те са компетентни да Ви насочат и да ви дадат най-точната информация.
   И още нещо - щом веднъж сте задали въпрос и сте получили отговор, би било редно да кажете дали това което ви е казано съвпада или се разминава от действителността. Нарича се обратна връзка.

# 541
  • Мнения: 514
Ще помогнете ли?
въпрос: Д ще оздравее ли?
Кръст 36
Куче 18
Градина 20
Мечка 15
къща 4
въпрос: И ще се излекува ли?
куче 18
кръст 36
змия 7
сърце 24
дама 29

Не изглеждат добре и двете подредби. Може би става дума за нещо нелечимо. При Д. смятам, че ще остане постоянно заболяване и ще трябва да се приспособява към него.
При И. възможно да има рязко влошаване, но след това значително възстановяване на обичайния начин на живот.
Пожелавам и на двамата да оздравеят!

# 542
  • Мнения: X
Ще помогнете ли?
въпрос: Д ще оздравее ли?
Кръст 36
Куче 18
Градина 20
Мечка 15
къща 4
въпрос: И ще се излекува ли?
куче 18
кръст 36
змия 7
сърце 24
дама 29

Не изглеждат добре и двете подредби. Може би става дума за нещо нелечимо. При Д. смятам, че ще остане постоянно заболяване и ще трябва да се приспособява към него.
При И. възможно да има рязко влошаване, но след това значително възстановяване на обичайния начин на живот.
Пожелавам и на двамата да оздравеят!

Благодаря! И аз се надявам да оздравеят

# 543
  • Мнения: X
   Аз няма да отговоря.Съжалявам, но за въпросите които поставяте има лекари. Те са компетентни да Ви насочат и да ви дадат най-точната информация.
   И още нещо - щом веднъж сте задали въпрос и сте получили отговор, би било редно да кажете дали това което ви е казано съвпада или се разминава от действителността. Нарича се обратна връзка.

Дано не е проблем - обръщението ми на "ти"
Няма проблем, както прецениш, ти си си в правото, но аз не искам рецепта или диагноза, а просто някой, ако желае да ми помогне в тълкуването.Лекарите не искат да ми хвърлят или тълкуват карти 😐
Да,мислих да пиша какво според мен казват картите, но аз съм пристрастна и аз виждам, че ще се оправят, тъй като го искам.
1—Ще е трудно, но ще се появи приятел, който ще помогне финансово/морално за лечението
2—Приятелка с същия здравословен проблем, ще даде съвет за лечението и нещата ще тръгнат на добре.
Аз това разчетох, но то няма нищо общо с KralicaNaKralstvo, просто аз искам да е така и това виждам. Разбираш ли😔

Последна редакция: вт, 30 окт 2018, 16:17 от Анонимен

# 544
  • Мнения: 63
    Аз няма да отговоря.Съжалявам, но за въпросите които поставяте има лекари. Те са компетентни да Ви насочат и да ви дадат най-точната информация.
   И още нещо - щом веднъж сте задали въпрос и сте получили отговор, би било редно да кажете дали това което ви е казано съвпада или се разминава от действителността. Нарича се обратна връзка.
Няма проблем, както прецениш, ти си си в правото, но аз не искам рецепта или диагноза, а просто някой, ако желае да ми помогне в тълкуването.Лекарите не искат да ми хвърлят или тълкуват карти 😐
Да,мислих да пиша какво според мен казват картите, но аз съм пристрастна и аз виждам, че ще се оправят, тъй като го искам.
1—Ще е трудно, но ще се появи приятел, който ще помогне финансово/морално за лечението
2—Приятелка с същия здравословен проблем, ще даде съвет за лечението и нещата ще тръгнат на добре.
Аз това разчетох, но то няма нищо общо с KralicaNaKralstvo, просто аз искам да е така и това виждам. Разбираш ли😔
Някаква драма ли има тук???
По-късно и аз ще се включа, като за начало мога да кажа, че въпросите не са коректно зададени.
Ще оздравее ли? какви отговори предполага, да, не, или почти?
Въпроси като Как ще се развие заболяване Х, или ще помогне ли лечение У, според мен са по-удачни.

# 545
  • Мнения: X
Зададох въпросите :
Как ще се развие заболяването на И?
щъркел 17 + птици 12 + луна 32 + дама 29 + змия 7

Как ще се развие заболяването на Д?
планина21 + дете 13 + кръст 36 + звезди 16 + къща 4

# 546
  • Мнения: 514
Ще помогнете ли?
въпрос: Д ще оздравее ли?
Кръст 36
Куче 18
Градина 20
Мечка 15
къща 4
въпрос: И ще се излекува ли?
куче 18
кръст 36
змия 7
сърце 24
дама 29

Не изглеждат добре и двете подредби. Може би става дума за нещо нелечимо. При Д. смятам, че ще остане постоянно заболяване и ще трябва да се приспособява към него.
При И. възможно да има рязко влошаване, но след това значително възстановяване на обичайния начин на живот.
Пожелавам и на двамата да оздравеят!

Благодаря! И аз се надявам да оздравеят

Искам да кажа нещо хубаво за тези подредби - най-лошите карти за здравето не са изтеглени. Тези са по средата между "най-лошото" и пълно възстановяване. И друго още по-важно - картите са за някакъв период, не повече от година, може и да са отговорили само за няколко месеца... Така, че това е просто един период.

# 547
  • Мнения: 63
Зададох въпросите :
Как ще се развие заболяването на И?
щъркел 17 + птици 12 + луна 32 + дама 29 + змия 7

Как ще се развие заболяването на Д?
планина21 + дете 13 + кръст 36 + звезди 16 + къща 4
Мисля че И има проблем със забременяването, някакво повтарящо се действие и цикличност в организма, провела е консултации със специалист и предстои лечение, което за мен още е с неясен изход, по-скоро отговора ми е не. Ако съм права по подходящ ще бъде въпроса Ще забременее ли лицето Х? или ще бъде ли успешно лечението на лицето Х.

# 548
  • Мнения: 47
Здравейте.Сега видях този раздел.писах и в тема за таро.Моля поногнете ми и тук някой може ли да ми нареди карти.Въпрос Ц оспорва ли някакви чуства към мен.И връзката ни ще има ли развитие.Моля ви.

# 549
  • Мнения: X
Зададох въпросите :
Как ще се развие заболяването на И?
щъркел 17 + птици 12 + луна 32 + дама 29 + змия 7

Как ще се развие заболяването на Д?
планина21 + дете 13 + кръст 36 + звезди 16 + къща 4
Мисля че И има проблем със забременяването, някакво повтарящо се действие и цикличност в организма, провела е консултации със специалист и предстои лечение, което за мен още е с неясен изход, по-скоро отговора ми е не. Ако съм права по подходящ ще бъде въпроса Ще забременее ли лицето Х? или ще бъде ли успешно лечението на лицето Х.

Здравей! Не, не става въпрос за бебче. Да, говорено е с специалист в момента е на лечение и ще продължава. Ами.. ще задам и така въпроса.

# 550
  • Мнения: 47
Много не разбирам как се гледа ако може на взаимоотношения между мен и Ц .Предварително благодаря.

# 551
  • Мнения: 63
Зададох въпросите :
Как ще се развие заболяването на И?
щъркел 17 + птици 12 + луна 32 + дама 29 + змия 7

Как ще се развие заболяването на Д?
планина21 + дете 13 + кръст 36 + звезди 16 + къща 4
Мисля че И има проблем със забременяването, някакво повтарящо се действие и цикличност в организма, провела е консултации със специалист и предстои лечение, което за мен още е с неясен изход, по-скоро отговора ми е не. Ако съм права по подходящ ще бъде въпроса Ще забременее ли лицето Х? или ще бъде ли успешно лечението на лицето Х.

Здравей! Не, не става въпрос за бебче. Да, говорено е с специалист в момента е на лечение и ще продължава. Ами.. ще задам и така въпроса.
Проблемите са гинекологични.

# 552
  • Мнения: 514
Здравейте.Сега видях този раздел.писах и в тема за таро.Моля поногнете ми и тук някой може ли да ми нареди карти.Въпрос Ц оспорва ли някакви чуства към мен.И връзката ни ще има ли развитие.Моля ви.

Дали връзката ще има развитие - сърце, конник, дърво.
Да, ще има. Бавно и продължително ще се поддържат отношенията.
И понеже не ми се търси в темата на Таро, ще ти публикувам и картите Таро които ми излязоха на същия въпрос - 3 пентакли обърната, 2 жезли, 3 жезли обърната. Не виждам някакво събиране, само едно безкрайно чакане и надяване, след първоначалната малка надежда, която вероятно се е появила. Това е и по двете подредби.
Изтеглих ти и цигански карти - надежда, млада жена, изобилие. Тук е същото положение. Само виждам желание за тези отношения, но не и такива.

# 553
  • Мнения: 47
Не разбрах много добре.Няма връзка ли.Ще скъсаме ли.Моля те поясни ми малко по подробно.

# 554
  • Мнения: 514
Не разбрах много добре.Няма връзка ли.Ще скъсаме ли.Моля те поясни ми малко по подробно.

Нещата ще си останат както са, много ще трябва да се чака, за да се случи промяна.

Общи условия

Активация на акаунт