Картите на Мадам Ленорман (13 тема)

  • 64 665
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 240
 Чакам обаждане за работа. Въпроса е : " Ще ми се обади ли Е. за работата?
Картите са кораб + дърво + пръстен.
Според мен отговора е положителен.
Теглих си и за време - 22 път.
Вие как бихте ги тълкували? За време ми е трудно, а другите сякаш за мен си ги нагласям понякога Simple Smile

# 661
  • София
  • Мнения: 973
Благодаря момичета...мен през цялото време ми беше съмнителна, дълго време стоеше в София, после тъкмо да решим да я гледаме въпросната кола...в Дупница я закарали.
Странното е, че на мен ми излизаха хубави карти, а вътрешно нещо ме глождеше...в крайна сметка и след коментарите Ви не отидохме да я видим.
Благодаря

# 662
  • Мнения: 364
Чакам обаждане за работа. Въпроса е : " Ще ми се обади ли Е. за работата?
Картите са кораб + дърво + пръстен.
Според мен отговора е положителен.
Теглих си и за време - 22 път.
Вие как бихте ги тълкували? За време ми е трудно, а другите сякаш за мен си ги нагласям понякога Simple Smile

Да, ще ти се обадят.22 е двойна карта - от 4 до 7 седмици е времето за изпълнение.Успех!

# 663
  • Мнения: 240
Чакам обаждане за работа. Въпроса е : " Ще ми се обади ли Е. за работата?
Картите са кораб + дърво + пръстен.
Според мен отговора е положителен.
Теглих си и за време - 22 път.
Вие как бихте ги тълкували? За време ми е трудно, а другите сякаш за мен си ги нагласям понякога Simple Smile

Да, ще ти се обадят.22 е двойна карта - от 4 до 7 седмици е времето за изпълнение.Успех!
Благодаря. И аз четох, че е от 4 до 7 седмици, но това че е път ме накара да мисля, че е неопределено. Не знам защо така го свързах Simple Smile
Благодаря още веднъж Simple Smile

# 664
  • Мнения: 3 674
Здравейте момичета   Rolling Eyes
 
Аз си имам нови, много красиви карти на Ленорман...наскоро си ги купих, и искам да ги "разговоря' , затова ще чакам вашите въпросчет, към тях.  Flutter   Те са от новото поколение/ нова колода/ карти, тоест има няколко допълнителни символа, които са доста интересни. Общо са  44 на брой  Heart Eyes 

Аз съм начинаеща с Ленорман, досега съм работила  само с ТАРО... bouquet

П.С    С молба, да се задават точни, конкретни въпроси...картите усещат, коагато не им вярваш или се отнасяш подигравателно с тях. Тогава не казват истината.
 

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 00:11 от roza66

# 665
  • Мнения: 240
Здравейте момичета   Rolling Eyes
 
Аз си имам нови, много красиви карти на Ленорман...наскоро си ги купих, и искам да ги "разговоря' , затова ще чакам вашите въпросчет, към тях.  Flutter   Те са от новото поколение/ нова колода/ карти, тоест има няколко допълнителни символа, които са доста интересни. Общо са  44 на брой  Heart Eyes

Аз съм начинаеща с Ленорман, досега съм работила  само с ТАРО... bouquet
 

 Хайде аз първа. До месец ще ми се обадят ли за работа, от някое от местата за които чакам (няколко са)?
 Благодаря Simple Smile

# 666
  • Мнения: 3 674
Здравейте момичета   Rolling Eyes
 
Аз си имам нови, много красиви карти на Ленорман...наскоро си ги купих, и искам да ги "разговоря' , затова ще чакам вашите въпросчет, към тях.  Flutter   Те са от новото поколение/ нова колода/ карти, тоест има няколко допълнителни символа, които са доста интересни. Общо са  44 на брой  Heart Eyes

Аз съм начинаеща с Ленорман, досега съм работила  само с ТАРО... bouquet
 

  Хайде аз първа. До месец ще ми се обадят ли за работа, от някое от местата за които чакам (няколко са)?
 Благодаря Simple Smile

Здравей mama na iv ! Smile Ето какви карти ти се паднаха :компас+жена+къща  ...допълнително изтеглих още две карти, за доразясняване:часовник+букет.
Картите ти са хубави, ще ти се обадят , и то не от едно,/ компас/ , но няма да е до месец,  дава ми се 9 седмици. Навява ме на мисълта, че едното  работно място, може да работиш от къщи? Има ли такъв вариант....?!    Едно от местата, където чакаш отговор,   да не  е свързано  нещо с декорация, дизайн, мода, нещо свързано с  разкрясяване по някакъв начин...?   И такава работа  се предлага от жена  /светла/...?  Ако да, то значи вече занеш, от къде ще ти се обадят.

Моля не ме съди строго, защото пак си казвам, че тепърва започвам с новите карти. Simple Smile Чакам  ОВ.

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 23:11 от roza66

# 667
  • Мнения: 514
Здравейте момичета   Rolling Eyes
 
Аз си имам нови, много красиви карти на Ленорман...наскоро си ги купих, и искам да ги "разговоря' , затова ще чакам вашите въпросчет, към тях.  Flutter   Те са от новото поколение/ нова колода/ карти, тоест има няколко допълнителни символа, които са доста интересни. Общо са  44 на брой  Heart Eyes

Аз съм начинаеща с Ленорман, досега съм работила  само с ТАРО... bouquet
 


Искам и на мен. Какво значение имам за М.?

# 668
  • Мнения: 240
Здравейте момичета   Rolling Eyes
 
Аз си имам нови, много красиви карти на Ленорман...наскоро си ги купих, и искам да ги "разговоря' , затова ще чакам вашите въпросчет, към тях.  Flutter   Те са от новото поколение/ нова колода/ карти, тоест има няколко допълнителни символа, които са доста интересни. Общо са  44 на брой  Heart Eyes

Аз съм начинаеща с Ленорман, досега съм работила  само с ТАРО... bouquet
 

 Хайде аз първа. До месец ще ми се обадят ли за работа, от някое от местата за които чакам (няколко са)?
 Благодаря Simple Smile

Здравей mama na iv ! Smile Ето какви карти ти се паднаха :компас+жена+къща  ...допълнително изтеглих още две карти, за доразясняване:часовник+букет.
Картите ти са хубави, ще ти се обадят , и то не от едно,/ компас/ , но няма да е до месец,  дава ми се 9 седмици. Навява ме на мисълта, че едното  работно място, може да работиш от къщи? Има ли такъв вариант....?!    Едно от местата, където чакаш отговор,   да не  е свързано  нещо с декорация, дизайн, мода, нещо свързано с  разкрясяване по някакъв начин...?   И такава работа  се предлага от жена  /светла/...?  Ако да, то значи вече занеш, от къде ще ти се обадят.

Моля не ме съди строго, защото пак си казвам, че тепърва започвам с новите карти. Simple Smile Чакам  ОВ.


 От светла жена, чакам отговор до края на седмицата, но преди това чакам още едно интервю. Работа е за 3 месеца, не знам дали я искам. Друго е свързано съм сметки и пари, от три места чакам.
Вариат от вкъщи няма поне за сега.

# 669
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Здравейте момичета   Rolling Eyes
 
Аз си имам нови, много красиви карти на Ленорман...наскоро си ги купих, и искам да ги "разговоря' , затова ще чакам вашите въпросчет, към тях.  Flutter   Те са от новото поколение/ нова колода/ карти, тоест има няколко допълнителни символа, които са доста интересни. Общо са  44 на брой  Heart Eyes

Аз съм начинаеща с Ленорман, досега съм работила  само с ТАРО... bouquet
 

 Хайде аз първа. До месец ще ми се обадят ли за работа, от някое от местата за които чакам (няколко са)?
 Благодаря Simple Smile

Здравей mama na iv ! Smile Ето какви карти ти се паднаха :компас+жена+къща  ...допълнително изтеглих още две карти, за доразясняване:часовник+букет.
Картите ти са хубави, ще ти се обадят , и то не от едно,/ компас/ , но няма да е до месец,  дава ми се 9 седмици. Навява ме на мисълта, че едното  работно място, може да работиш от къщи? Има ли такъв вариант....?!    Едно от местата, където чакаш отговор,   да не  е свързано  нещо с декорация, дизайн, мода, нещо свързано с  разкрясяване по някакъв начин...?   И такава работа  се предлага от жена  /светла/...?  Ако да, то значи вече занеш, от къде ще ти се обадят.

Моля не ме съди строго, защото пак си казвам, че тепърва започвам с новите карти. Simple Smile Чакам  ОВ.


 От светла жена, чакам отговор до края на седмицата, но преди това чакам още едно интервю. Работа е за 3 месеца, не знам дали я искам. Друго е свързано съм сметки и пари, от три места чакам.
Вариат от вкъщи няма поне за сега.

mama na iv,  подава ти се вариант за работа от къщи. Падна ти се на картите...мисля, че може да правиш нещо от дома си.  Не си ли го мислила??? Помисли какво е,  мисля, че знаеш какво е. Smirk
 За тази работа за 3 месеца, помисли...слушай интуицията си.

....
Искам и на мен. Какво значение имам за М.?

KralicaNaKralstvo, ето твоите карти: птици+куче+дете+пръстен

Този твой М     ....малко по млад ли е от теб?!!  Иначе  има нежни чувства към теб,  верен ти е като куче...и в главата си мисли за брак, да ти предложи ли...? Май ще ти предложи ....  Blue Heart
 Ако си послушна Simple Smile/ шегувам се! /Много хубави карти ти се паднаха!

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 00:40 от AnMary

# 670
  • Мнения: 514
....
Искам и на мен. Какво значение имам за М.?

KralicaNaKralstvo, ето твоите карти: птици+куче+дете+пръстен

Този твой М     ....малко по млад ли е от теб?!!  Иначе  има нежни чувства към теб,  верен ти е като куче...и в главата си мисли за брак, да ти предложи ли...? Май ще ти предложи ....  Blue Heart
 Ако си послушна Simple Smile/ шегувам се! /Много хубави карти ти се паднаха!



Много благодаря!
 Наистина добри карти са излезли. По-възрастен с десетина години Simple Smile Брак е напълно изключено - резнах му крилцата отдавна Simple Smile

# 671
  • Мнения: 3 674
....
Искам и на мен. Какво значение имам за М.?

KralicaNaKralstvo, ето твоите карти: птици+куче+дете+пръстен

Този твой М     ....малко по млад ли е от теб?!!  Иначе  има нежни чувства към теб,  верен ти е като куче...и в главата си мисли за брак, да ти предложи ли...? Май ще ти предложи ....  Blue Heart
 Ако си послушна Simple Smile/ шегувам се! /Много хубави карти ти се паднаха!


.

Много благодаря!
 Наистина добри карти са излезли. По-възрастен с десетина години Simple Smile Брак е напълно изключено - резнах му крилцата отдавна Simple Smile

Виж  сега да отгворя, като спец по Таро, но начинаещ с Ленорман. Картите усещат, когато се "подиграваш с тях" и  твоя въпрос беше такъв. Защо питаш за неща, КОИТО НЯМАТ ЗА ТЕБ ЗНАЧЕНИЕ ВЕЧЕ?
Значи картите са отговорили така... какъвто въпроса, такъв и отговора мила Simple Smile Не се сърди, просто не толерирам, когато се лигавят с картите...

П.С    С молба, да се задават точни, конкретни въпроси...картите усещат, коагато не им вярваш или се отнасяш подигравателно с тях. Тогава не казват истината.


Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 00:13 от roza66

# 672
  • Мнения: 240
Здравейте момичета   Rolling Eyes
 
Аз си имам нови, много красиви карти на Ленорман...наскоро си ги купих, и искам да ги "разговоря' , затова ще чакам вашите въпросчет, към тях.  Flutter   Те са от новото поколение/ нова колода/ карти, тоест има няколко допълнителни символа, които са доста интересни. Общо са  44 на брой  Heart Eyes

Аз съм начинаеща с Ленорман, досега съм работила  само с ТАРО... bouquet
 

 Хайде аз първа. До месец ще ми се обадят ли за работа, от някое от местата за които чакам (няколко са)?
 Благодаря Simple Smile

Здравей mama na iv ! Smile Ето какви карти ти се паднаха :компас+жена+къща  ...допълнително изтеглих още две карти, за доразясняване:часовник+букет.
Картите ти са хубави, ще ти се обадят , и то не от едно,/ компас/ , но няма да е до месец,  дава ми се 9 седмици. Навява ме на мисълта, че едното  работно място, може да работиш от къщи? Има ли такъв вариант....?!    Едно от местата, където чакаш отговор,   да не  е свързано  нещо с декорация, дизайн, мода, нещо свързано с  разкрясяване по някакъв начин...?   И такава работа  се предлага от жена  /светла/...?  Ако да, то значи вече занеш, от къде ще ти се обадят.

Моля не ме съди строго, защото пак си казвам, че тепърва започвам с новите карти. Simple Smile Чакам  ОВ.


 От светла жена, чакам отговор до края на седмицата, но преди това чакам още едно интервю. Работа е за 3 месеца, не знам дали я искам. Друго е свързано съм сметки и пари, от три места чакам.
Вариат от вкъщи няма поне за сега.

mama na iv,  подава ти се вариант за работа от къщи. Падна ти се на картите...мисля, че може да правиш нещо от дома си.  Не си ли го мислила??? Помисли какво е,  мисля, че знаеш какво е. Smirk
 За тази работа за 3 месеца, помисли...слушай интуицията си.
  Всъщност имам идея за нещо от вкъщи, но просто съм го оставила за по късен етап поради липса на средства. На никого не съм казвала за тази идея освен на ММ. И да, свързана е с мода. 
Много точно Simple Smile

# 673
  • Мнения: 514
....
Искам и на мен. Какво значение имам за М.?

KralicaNaKralstvo, ето твоите карти: птици+куче+дете+пръстен

Този твой М     ....малко по млад ли е от теб?!!  Иначе  има нежни чувства към теб,  верен ти е като куче...и в главата си мисли за брак, да ти предложи ли...? Май ще ти предложи ....  Blue Heart
 Ако си послушна Simple Smile/ шегувам се! /Много хубави карти ти се паднаха!


.

Много благодаря!
 Наистина добри карти са излезли. По-възрастен с десетина години Simple Smile Брак е напълно изключено - резнах му крилцата отдавна Simple Smile

Виж  сега да отгворя, като спец по Таро, но начинаещ с Ленорман. Картите усещат, когато се "подиграваш с тях" и  твоя въпрос беше такъв. Защо питаш за неща, КОИТО НЯМАТ ЗА ТЕБ ЗНАЧЕНИЕ ВЕЧЕ?
Значи картите са отговорили така... какъвто въпроса, такъв и отговора мила Simple Smile Не се сърди, просто не толерирам, когато се лигавят с картите...




Няма да влизам в излишни обяснения - той ми е важен, приятели сме. Интересуваше ме дали и аз имам значение за него.
Също гледам от години на Ленорман и отлично знам какви въпроси и какви отговори се дават.
И какво му е на въпроса? Дали имам значение за важен за мен човек е подигравка? Нима?
Един съвет - щом картите ти се подиграват с хората не бързай да гледаш на други. Има нещо нередно в това. Първо се сработете.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 00:20 от KralicaNaKralstvo

# 674
  • Мнения: 83
roza66 бихте ли ми погледнала и на мен,независимо с ленорман или таро: Какви чувства изпитва С към мен?

Общи условия

Активация на акаунт