Картите на Мадам Ленорман (13 тема)

  • 64 497
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 740
Здравейте ! Това е месечна подредба.
Здравето ме притеснява с лична карта 29в5 ,   5в30   ,   14в29 ...  Много карти с разменени места 29, 5 , 15 , 25 , 14 , 30 ..
Много бих искала да чуя мнение по подредбата  Sad


Не се вижда снимката изобщо и не могат да се огледат позициите?

А ако подредбата ти е объркана и наистина както казваш ти позициите са странно разменени по домове и нелогични, въпреки че така само от написаното не мога точно да преценя, просто помоли някой да ти нареди. Може картите да "мълчат" за теб в момента. Имала съм и такива моменти, както и моменти, в които проектирам страховете и проблемите си

# 31
  • Мнения: 740
Как се прави голяма подредба?Доколкото разбрах,се нареждат всички карти.Всяка позиция означава нещо или?Малко не ми е ясно.

Има няколко стъпки и се ползват всички 36 карти. Ето ти видео, където е обяснено https://www.youtube.com/watch?v=GOhnfgnB-VQ
https://www.youtube.com/watch?v=7abs0UtneCQ

# 32
  • Мнения: 205
И аз имам въпрос и се надявам някой да ми отговори
До 6м. ще си купя ли собственно жилище..
Благодаря предварително

# 33
  • Мнения: 10 611
krisi_1979,
Моля те, би ли изтеглила карти за въпросът

Какви са чувствата и отношението на М към Б ?

Благодаря  bouquet

# 34
  • Мнения: X
Аз тази вечер ще правя голяма подредба,но със сигурност ще имам нужда от помощ.Надявам се на силна подкрепа от ваша страна с тълкуването.

# 35
  • Мнения: 740
krisi_1979,
Моля те, би ли изтеглила карти за въпросът

Какви са чувствата и отношението на М към Б ?

Благодаря  bouquet
Трябва да знаем кой е мъжът и кой жената

# 36
  • Мнения: 740
И аз имам въпрос и се надявам някой да ми отговори
До 6м. ще си купя ли собственно жилище..
Благодаря предварително
8. Гроб, 4. Къща, 32. Луна, 29. Жена, 17. Щъркел. Цепя на 16. Звезда. Голяма мечта ти е. Загубила си дом, продаде ли го или е отнет, наложило ти се е да го оставиш. Копнееше за дома, в който да създадеш свое гнездо. Ти воден знак ли си, за?Ото картата, която те характеризира е луната, но може да е свързано с копнежа да се грижиш за свой собствен дом. Да, ще си купиш дом и то в сделката ще е намесена жена.

# 37
  • Мнения: 10 174
Криси, много бих искала да проверя с Ленорман гледната точка на човек за конфликтна ситуация. Не знам дали може така да се попита: "Какво мисли Х. за конфликта?" Ако не, "Мисли ли Х. да обясни/да обсъди с мен проблема?" Ако имаш възможност по някое време да изтеглиш карти, ще е чудесно.  bouquet
По това питане някой може ли да изтегли Ленорман? На Криси може да й идва вече в повече, така че ако някой има Ленорман, моля да помага! 🕊

# 38
  • Мнения: 10 611
Благодаря  bouquet

Трябва да знаем кой е мъжът и кой жената:

Жената е М, мъжът е Б.

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 19:53 от Lan_7

# 39
  • Мнения: 205
И аз имам въпрос и се надявам някой да ми отговори
До 6м. ще си купя ли собственно жилище..
Благодаря предварително
8. Гроб, 4. Къща, 32. Луна, 29. Жена, 17. Щъркел. Цепя на 16. Звезда. Голяма мечта ти е. Загубила си дом, продаде ли го или е отнет, наложило ти се е да го оставиш. Копнееше за дома, в който да създадеш свое гнездо. Ти воден знак ли си, за?Ото картата, която те характеризира е луната, но може да е свързано с копнежа да се грижиш за свой собствен дом. Да, ще си купиш дом и то в сделката ще е намесена жена.
Благодаря Криси
Да преди няколко седмици продадох жилище което е наследственно.И в момента водя преговори за едно което го продава ЖЕНА колежка.Аз съм огнен знак.
Ще дам ОВ ако стане сделката.

# 40
  • Мнения: 740
Благодаря  bouquet

Трябва да знаем кой е мъжът и кой жената:

Жената е М, мъжът е Б.
Ще си довърша обещаното, но на другите бих могла утре, защото много се изморих. Жената съзнателно желае тази връзка. Крои планове, очаква внимание, смята , връзката с мъжа би и дала сигурност и явно желае сериозно обвързване. Мъжът е по-затворен и обран, По-принцип е добронамерен и приятелски настроен, увлечен е от жената като личност и сексуално привличане. Жената твърдо иска сигурност в отношенията, но мъжа не е доизказал чувствата си. затворен е, изчаква. Разделени са по някакъв начин. Това връзка от разстояние ли е или просто преодоляват някакви вътрешени задръжки. Нещо им пречи в момента, но в картите има взаимност и биха имали бъдеще

# 41
  • Мнения: 15
Здравейте може ли някой да попита картите ще се върне ли м да живеем пак заедно

# 42
  • Мнения: 10 611
  krisi_1979, БЛАГОДАРЯ !  bouquet
Да, такава е ситуацията в момента, има някой спънки но надявам се да се преодолеят.  Embarassed Има някой обстоятелства които пречат, но надявам се всичко да е наред. Още веднъж, благодаря ти много !

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 247
Здравейте! Може ли някой да ми изтегли карти с въпроса: имаме ли бъдеще със семейството ни в чужбина? Мерси!

# 44
  • Мнения: 740
Криси, много бих искала да проверя с Ленорман гледната точка на човек за конфликтна ситуация. Не знам дали може така да се попита: "Какво мисли Х. за конфликта?" Ако не, "Мисли ли Х. да обясни/да обсъди с мен проблема?" Ако имаш възможност по някое време да изтеглиш карти, ще е чудесно.  bouquet
По това питане някой може ли да изтегли Ленорман? На Криси може да й идва вече в повече, така че ако някой има Ленорман, моля да помага! 🕊
Ще се опитам тази вечер да наредя, за да не остане не отговорено

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 15:59 от krisi_1979

Общи условия

Активация на акаунт