МАРТенските мами са щастливи- гушкат бебета красиви!- тема 14

  • 54 298
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 420
Катее, честитооо!  Да ти е жив и здрав бебчо, много да те радва и да те слушка!  И дано винаги все така леко да ви върви във всичко!!  Hug  Hug

# 316
  • Мнения: 1 825
хаха аз оставам последна на опашката  Grinning
 нищичко не усещам, само изтръпнали ръце.

# 317
  • Мнения: 509
Честито, Катерина! Наистина си късметлийка! Бъдете здрави! bouquet

Стискам палци на Мис, H/I, kauca и останалите, чиито момент наближава. kauca, така както обясняваш, ми се струва, че ти е паднала тапата и имаш контракции Wink

Аз имам нови тревоги тия дни. Малкият има конюнктивит, толкова са упорити тия инфекции, че ми се плаче! Чистя с чай от лайка и антибиотични капки, но кой знае колко време ще се влачи Sad
А аз пък от 2 дни имам запушено млечно каналче, вдигнах темепература, треска, гърдата ме боли... С често кърмене, парацетамол и топли компреси май ми се разминава. Днес почвам и една хранителна добавка Лецитин, която била златна за предотвратяване на такива неща (запушвания, мастит). Може да се взема и профилактично, така че имайте предвид Wink

# 318
  • Мнения: 899
Мерси момичета! Не се притеснявайте че нямате симптоми!!! аз така нямах и родих без болки никакви за 50мин!!! Пожелавам ви успех и стискам палци!!! Само да ви предяпредя че течението после е мноого плашещо!

# 319
  • Мнения: 296
Честито Кате  Heart Eyes  bouquet да е жив и здрав малчо.

# 320
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Честито, Кате, живи и здрави да сте и с много любов да си гледате бебока❤😊!

# 321
  • София
  • Мнения: 855
Кате, честита първородна рожба! Да ти е здрав и да расте щастливо и безгрижно! Дай боже на всеки такова раждане Simple Smile

# 322
  • Мнения: 3 488
Кате, честит бебок!!! Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet

Радвам се много, че всичко е минало толкова леко!
 Heart Eyes

# 323
  • София
  • Мнения: 40
хаха аз оставам последна на опашката  Grinning
 нищичко не усещам, само изтръпнали ръце.
Спокойно, аз също съм на опашката...все така си чакам дори и след вчерашното повръщане, без симптоми като изключим някои леки контракции , чувствам се прекрасно, все едно не съм 4 дни пред термин.

# 324
  • Мнения: 345
Кате, честито бебче! Да сте живи и здрави и поздравления за раждането-мечта!

# 325
  • Мнения: 899
мерси момичета!!! И аз ви благодаря че бяхти толкова всеотдайни помагахте ми много със съвети подкрепа иии истината е че вие ме подготвихте за всичко какво и как!!! Hug Hug Hug цащото аз нямах грам представа и сега макар да ми е ясно че като дойде на практика ще съм като теле... все пак се чувствам спокойна и поне малко подготвена! Благодаря ви и че ме подкрепяхте във всичките ми хормонялни драми и вълнения!!! страхотни сте!  bouquet

# 326
  • София
  • Мнения: 21
Честито, на всички родили! Здрави и щастливи дечица!  bouquet
На все още очакващите мами, леко раждане!
Терминът ми беше на 06.03, а малката девойка се роди на 02.03., 51 см, 3460 г.

# 327
  • София
  • Мнения: 1 510
E,честито, Кате, сега ти пожелавам да е спокойно бебенцето и ти покрай него.
Моето горкото е със зверски колики, видяла съм се в чудо. Поръчах Lefax и сега само на това се надявам да помогне. Ще видим кога ще го получа, но при толкова лекарства, само в него ми е надеждата. Днес ще пробвам да дам и чай от анасон и копър.

# 328
  • Мнения: 899
мойто милото ми казаха че е с обривче то е на люспички на места... било от раждането... всичко било наред но са му дали антибиотик за всеки случай за обрива. иначе е 53см 3100. къде са хочти 4те кг на ехографа

# 329
  • Мнения: 60
Момичета, приеха ме в майчин дом. Имам контракции по на 7- 8 мин и съм с два см разкритие. Тапата от през нощта пада, но преди малко май цялата падна, защото беше много. Няма да предизвикваме раждане, а ще чакаме. Стискайте палци!

Общи условия

Активация на акаунт