Търся книга - хартиена, не електронна

  • 75 206
  • 355
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 474
Здравейте! Търся книгата на Мередит Уайлд- Принудена в pdf формат.

# 211
# 212
  • Мнения: 80
Здравейте, търся книгите на Нидал Алгафари : Любиш ли, ти, Бог си“  и „Орисани да избираме“  и евентуално двутомния "Рано или късно". Благодаря ви.

# 213
  • Мнения: 397
От много време търся Крадлата от Сара Уотърс! Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 19 яну 2022, 08:45 от bubanka

# 214
  • Мнения: 5 417

Крадлата я намирам в Bazar.bg на цена от 25лв.
Не мога сега да пусна обявата, че ми е трудно през телефона, но потърсете по име.
Обявата е от 04 януари. Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 яну 2022, 09:17 от bubanka

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
В сайта на Сиела също пише, че е налична https://www.ciela.com/kradlata.html

# 216
  • Мнения: 397

Благодаря, но и в двете обяви в Базар са продадени. Проверила съм вариантите в Google, сайтове, книжарници и затова търся тук Simple Smile
А в Сиела е поредната книга, която пише налична, но се оказва че я няма.

Последна редакция: ср, 19 яну 2022, 09:17 от bubanka

# 217
# 218
  • Мнения: 258
    Здравейте, търся Оризовата майка на Рани Маника, в хартиен вариант и на нормална цена!

    # 219
    • Пловдив
    • Мнения: 13 540
    Да не съм лош пророк едва ли ще я откриеш на хартия на нормална цена. Тия дни в групите за книги се пускаше няколко пъти цената варираше 60-100лв.

    # 220
    • Мнения: 1 618
    Тези цени, за които споменава Деси, не спират да ме втрещяват. Никога няма да дам тези пари на някой кокошкар и жалък търгаш, който не може да си изкара парите по друг начин, за да се сдобия със стар, опърпан екземпляр от книга с изчерпан тираж. В библиотеката я има, като и другата на Рани Маника "Японският любовник", също много увлекателна и драматична. Годишният абонамент е смешна сума, дори само една книга за годината да прочетеш, пак е изгодно.

    # 221
    • Пловдив
    • Мнения: 13 540
    Аз в такива ситуации си тегля книгата електронно и я принтирам /това, защото обичам да чета на хартия/.

    # 222
    • Мнения: 1
    Здравейте!Търся Книга ,която моят баща е чел доста отдавна ,но не може да се сети за заглавие или автор и за това реших да пиша тук.Спомня си ,че авторът е български. Сюжета на книгата разказва за две мечета.Едното е откраднато от ловци ,когато е малко ,а второто се спасява ,пораства и става господар на гората. Благодаря предварително!😊

    # 223
    • Бургас
    • Мнения: 5 929
    Сюжета на книгата разказва за две мечета.Едното е откраднато от ловци ,когато е малко ,а второто се спасява ,пораства и става господар на гората.
    Звучи като напсано от Емилян Станев https://chitanka.info/person/emilijan-stanev но не се сещам да съм го чела.

    # 224
    • Бургас
    • Мнения: 5 929
    Момичета, опитвам се да се сетя, коя беше книгата /и вероятно да я купя/, сюжета в общи линии е за баба и внучка, на която никак не и върви с връзките, а бабата я съветва как да се държи, говори с джентълмените....... Корицата беше рисувана, нещо такова

    Общи условия

    Активация на акаунт