90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани! - тема 364

  • 69 360
  • 734
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 493
Хайде и аз отчет- 1 ябълка половината от полагаемите енергийни бонбони(фурма и лешник)
До довечера още една ябълка, може да пропусна бонбоните. Като цяло не ми се хапват плодове. От сега мисля какво ще е утре...

# 391
  • София
  • Мнения: 12 554
Номе, не му мисли, слагай лещата. И аз това сега ядох. Хич не ми се яде месо последните месеци. Насила го дъвча.

# 392
  • Мнения: 2 695
Може, дори и коприва ще си набера. Хем и е сезона сега, хем е полезна  Hug

Аз имам странна история с месото. Има периоди, в които въобще не ми се яде, дори самата миризма ме отвращава, а след това идва друг период, в който направо озверявам за месо. Последния път бях 6 месеца на етап "вегетарианец". Но пък се научих да си слушам тялото - щом не иска месо, не го тъпча. Когато прииска месо - давам му  bowuu

# 393
  • Мнения: 493
Хляб на обяд ядете ли? Преди години не се препоръчваше, а сега е уж задължителен. Аз си позволявам по една филийка на обяд, но нз дали наистина е редно.

# 394
  • Мнения: 3 067
Дунди, зависи от мандаждата. Ако е белтъчна храна аз ядях филийка, но само истински пълнозърнест хляб от цели зърна и то малка до 32 гр., заради фибрите и въглехидратите.
С ориз и други видове бавно вх се въздържах от хляб, но съм си позволявала понякога

# 395
  • Варна
  • Мнения: 854
На мен темата ми харесва  bouquet
Менюто за днес:
З: 2бр киви
О: пил. пържола и задушени зеленчуци
В: същото
Според мен, момичетата ,които отделят време да ни дават съвети,да ни подкрепят, а и дори да ни мъмрят, когато грешим, заслужават адмирации  bouquet Благодаря!

# 396
  • Мнения: 493
Пепи, хляб на обяд не ядеш ли? Аз май приключвам с него.
Към плодовете добавих морков и краставица, много ми е трудно, но ПМС ме тресе.

# 397
  • София
  • Мнения: 12 554
Гледам, че обсъждате хляба. В белтъчен ден - не го яжте, моля ви. 25-грамовата филийка няма да ви наяде, но ще ви омаже деня, защото ще смесите въглехидрат с белтък. Няма причина, поради която след една хубава пържола на скара и чиния със салата, да сте гладни. Ако сте - ще търпите. Никой не е казал, че се отслабва лесно. Само се дебелее лесно.

Баба ви приключи с яденето за днес. Накупих си и поредната доза лекарства.

Последна редакция: пн, 24 апр 2017, 19:33 от ЗлаВещица

# 398
  • Мнения: 2 695
Когато бях на режима не съм яла хляб извън вгх ден. И то, защото бях на принципа по-добре без едно, отколкото да се подхлъзна и едната филия да стане две, три .....  Whistling

# 399
  • Варна
  • Мнения: 854
Пепи, хляб на обяд не ядеш ли? Аз май приключвам с него.
Към плодовете добавих морков и краставица, много ми е трудно, но ПМС ме тресе.
По принцип и преди да започна режима хляб много рядко хапвах , сега си го позволявам само във вгх ден /веднъж хапнах във варива,но го отдавам на ПМС-то Blush /

# 400
  • Мнения: 493
Хайде край на хляба и отопяването на олиото от салатката Grinning
Някой утре на белтъци?
Пия вечерно кафе и си мисля за утрешния обяд. Салатата ясна, сякаш искам нещо с коприва или лапад да си направя. Отивам да зяпам рецептите и да точат лиги.

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 20:40 от Dandulina

# 401
  • Мнения: 493
Оооо измислих го, бъркани яйца със зеленчуци(пипер,лук, патладжан)  ли
Грамажи спазвате ли?

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 21:23 от Dandulina

# 402
  • Варна
  • Мнения: 854
Оооо измислих го, бъркани яйца със зеленчуци(пипер,лук, патладжан)  ли
Грамажи спазвате ли?
Аз лично не  Blush Гледам да не преяждам, просто  Mr. Green /старая се вечерята да е половината от обяда, но не ми се получава всеки път/, със салатите ми е малко трудно да се спра... Blush

# 403
  • Мнения: 493
Добро утро!
След плодов -1,500кг..Ехаа никога съм нямала такъв минус.  Party

# 404
  • Мнения: 3 067
Хахахаха честито ти, Дунди. Аз за филийката вече казах и съм на мнение, че точно в белтъчен трябва да се яде и да се пропуска в другите дни. Щом и в книгата я пише, не е случайно Peace
Снощи хапнах добре риба на грил тиган, салата с много лимон, половин филийка и аспержи с масло.

Общи условия

Активация на акаунт