Професионални серии за коса - тема 113

  • 103 224
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 451
Споделете хубав измиващ балсам(тоьи дето се ползвс вместо шампоан)  Praynig

# 256
# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 1 141
Момичета, търся отзиви за
Серум за коса L´Oréal Professionnel Expert Absolut Repair Lipidium Primer
 

# 258
  • Мнения: 4 862
Момичета, моля отзиви за тези два шампоана или за тяхното сравнение, как се усещат от към хидратация и омекотяване:

# 259
  • Мнения: 240
Шампоана Секси хеър за руса коса е прекрасен Heart Eyes май само той ми харесва от марката като цяло Simple Smileи все го зареждам Simple Smileдругият не съм ползвала :все още

# 260
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Влизам да споделя отзиви от Новата тристъпкова терапия на Наши Филър в сравнение с предишната терапия.
Първото ми впечатление е , че е доста по -протеинова. Втората стъпка направо сковава косата. Шампоанът обаче е по-мек и не така заплитащ, но пък третата стъпка е не чак толкова хидратираща. Резултатът е много плътна коса, типично след протеин, права и много бързо изсъхваща. Блясъкът е страхотен, обем също има. Като цяло мисля, че повече би се харесала на момичета с по-изтощени коси. Моята не е и предишната терапия ми допадаше повече. За съжаление вече е спряна и май никъде не може да се намери. След 1-2 измивания смятам да пробвам 1-ва и 3-та стъпка по средата с ампула Наши филър.

# 261
  • Мнения: 4 862
DELI2, благодаря, аз търся хидратиращ шампоан за дъщеря ми и се спрях на тези двата... А сексито омекотява ли добре, нали не се усеща никакъв протеин, заплита ли косата или е нежен?

ani_d, и аз така предположих, че тази Филър ще е по-силно протеинова терапия... При теб има ли още да продават мостри от старата терапия?

# 262
  • Мнения: X
Добро утро .
*dreamer* Имам мостричка но не съм я пробвала все още .
Искам да ви попитам пробвали ли сте серията на CHI Rose Hip Oil Color  .И кой продукти от тази серия сте изпробвали.Как я усетихте ?Интересувам се по конкретно от Сух възстановяващ спрей за блясък и запазване на цвета на косата CHI Rose Hip Oil Color и от Възстановяваща маска за боядисана коса CHI Rose Hip Oil   Simple Smile

# 263
  • Мнения: 240
DELI2, благодаря, аз търся хидратиращ шампоан за дъщеря ми и се спрях на тези двата... А сексито омекотява ли добре, нали не се усеща никакъв протеин, заплита ли косата или е нежен?

ani_d, и аз така предположих, че тази Филър ще е по-силно протеинова терапия... При теб има ли още да продават мостри от старата терапия?

Усещането от шампоана на секси хейр при мен е мека, жива, коса, без никакво сухота и твърдост Grinning

# 264
  • Мнения: 37 256
Как ви се струва комбинацията от маслена маска (с кокосово масло) преди измиването (като преуош), измиване с протеинов шампоан (алтерна рипеър) и накрая хидратиращ балсам (марокан)?

чудесна

аз съм доволна от "нощната шапка", косата ми я изпива и няма нужда от миене сутрин
като финиш не съм я пробвала

# 265
  • Мнения: 2 127
Здравейте, момичета! Някой ползвал ли е кенди олиото на Алтерна? Гледах едно клипче на Худа Катан, която като преуош нанесе хидратиращия балсам на Алтерна, после изми с шампоан moisture intense(каза също, че е пробвала и с този за обем от бамбуковата серия) и сложи кенди ойл, като не спря да го хвали това олио.

Аз от балсама не съм впечатлена, за разлика от moisture intense, който добре ми хидратира и прави косата плътна.

# 266
  • Мнения: 1 431
Да си побутна питането от миналите страници
Може ли да ме посъветвате кое от двете термота на Sexy hair да взема?Ще го използвам преди сешоар.Преси и маши ползвам 2-3 пъти в годината максимум. И каква е разликата между двата продукта?Много ще ми е полезно,ако някой изкаже мнение  Praynig

# 267
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
ani_d, и аз така предположих, че тази Филър ще е по-силно протеинова терапия... При теб има ли още да продават мостри от старата терапия?
За съжаление изобщо я няма. Останали са само от дозичките в малките шишенца, но може и те вече да са свършли

Може ли да ме посъветвате кое от двете термота на Sexy hair да взема?Ще го използвам преди сешоар.Преси и маши ползвам 2-3 пъти в годината максимум. И каква е разликата между двата продукта?Много ще ми е полезно,ако някой изкаже мнение  Praynig
И аз се присъединявам към питането каква е разликата между двете??

# 268
  • Мнения: 15 580
Night cap на ЛП ми омазнява косата (а моята е суха и трудно може да я омазни нещо) или аз нещо не правя както трябва. На него пише да се сресва косата като се сложи, аз не реша, мажа и лягам и може би затова. Rolling Eyes

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 3 684
Някой да има мнение за тези терапии на Медисютикалс?
https://www.zlatnaribka.com/terapiya-za-iztoshtenata-i-tsaftyash … osa-mediceuticals

Общи условия

Активация на акаунт