Д-р Любомир Христов и новият вид серклаж ЕТКО

  • 71 489
  • 752
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 541
момичета, от два дни имам като пробождане във влагалището не е постоянно, но го има. Нямам болки или засилено течение и съм 20 ден от ЕТКО серклаж. Дали някоя от вас е усещала нещо такова. В Четвъртък съм на контролен преглед. 

# 331
  • Мнения: 311
Бубе, пиши на Христов във Viber. Може да е възможно да те прегледа по-рано.

# 332
  • Мнения: 541
Няма график преди това, аз помолих за 16-ти да дублират някой час, но не се съгласи. Ами каквото такова.

# 333
  • Мнения: 683
bubche малко остава до четвъртък всичко ще бъде наред мисля че по назад във постовете има момичета с подобни пробождания.

# 334
  • Мнения: 311
Бубе, ти в коя седмица си мила? Ако полежиш кротичко оправя ли се боденето? До сега какъв режим следваше? Лежеше ли?

# 335
  • София
  • Мнения: 195
Момичета вчера станах мама.Родих най-чаканото бебе.Кръстихме го Борис.Тежи 3400кг. И 50 см.Започнах поста и го губя 2  пъти и сега нямам нерви да потретя.Подробности ще пиша,когато се приберем у дома.Пожелавам на всяка от вас да мине през всяка трудност но после да каже с лекота-заслужава си всяка сълза,всеки лев,всички нерви.Никога да не спираме да се борим,защото 10г.бях и силна и слаба но не спирай да вярвам.Прегръщам ви силно.

# 336
  • Мнения: 311
Йеееееееее!!! Браво Луна! Живи и здрави да сте и много късмет да има новият човек! Kissing Heart

# 337
  • Мнения: 541
В 16+6. Не съм лежала досега. Ходя си на работа. Миналата Събота бях в София на ФМ и ми се събраха 800км за деня и след това мисля започнах да усещам бодежи. И легнала ги усещам и не мисля, че е от това дали се движа или не. То не остана до Четвъртък лошото е пътят отново.
Честито! Да е жив и здрав Борис и много да ви радва Wink

Бубе, ти в коя седмица си мила? Ако полежиш кротичко оправя ли се боденето? До сега какъв режим следваше? Лежеше ли?

# 338
  • Мнения: 683
Луничке толкова много се радвам за вас.Бъдете много здрави.Щастието си го имаш вече по хубаво от това няма.
бубе честно възхищавам ти се че не лежиш и ходиш на работа още. Тя и Луничка си беше в движение  през повечето време май.Аз през втората бременност постоянно лежах от 8 г.с. и кво нищо пак аборт така че това с лежането не винаги е от значение.
Силве айде ние ще сме следващите да се стягаме психически и да се мятаме в боя.С вяра и надежда всичко ще постигнем.

# 339
  • Мнения: 541

miiii, ами 1200км. в един ден си е невъзможно. Аз на следващият ден почти не станах от леглото и за целия ден изпих 5 бр. нош-па. Ще пиша след прегледа. Аз си мисля,че просто си зараства и това да е причина за бодежите.

# 340
  • София
  • Мнения: 5 477
Момичета вчера станах мама.Родих най-чаканото бебе.Кръстихме го Борис.Тежи 3400кг. И 50 см.Започнах поста и го губя 2  пъти и сега нямам нерви да потретя.Подробности ще пиша,когато се приберем у дома.Пожелавам на всяка от вас да мине през всяка трудност но после да каже с лекота-заслужава си всяка сълза,всеки лев,всички нерви.Никога да не спираме да се борим,защото 10г.бях и силна и слаба но не спирай да вярвам.Прегръщам ви силно.

Ехааа,луничке,честити!Жив и здрав да е Борис и много,много да ви радва!

PS:И аз си имам Борис Wink
След всичко през което минахме,просто нямаше как по друг начин да се казва.


# 341
  • Мнения: 311
Сутринта бях при д-р Христов на LuViva изследване. Нищо ми няма Simple Smile

# 342
  • София
  • Мнения: 1 323
Сутринта бях при д-р Христов на LuViva изследване. Нищо ми няма Simple Smile

Какво е това изследване? И за какво е ?

# 343
  • Мнения: 541
И аз да се включа всичко е наред Simple Smile

# 344
  • Мнения: 311
Бамболинче, бях получила 3А група на последната цитонамазка и за това се изследвах с Luviva. Апаратът изследва в дълбочина епителните клетки в маточната шийка и оценява степента на измененията.
Ето една статия:
www.guidedinc.com/luviva-value-propositions/

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 17:28 от Silveto_i_Yasen

Общи условия

Активация на акаунт