Септемврийски бебета 2016-Тема 2

  • 43 911
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 53
с малко закъснение - благодаря ви момичета за отговорите. Малкият започна да седи по- стабилно и да се заиграва седнал, явно всичко си е въпрос на време.  Все още не поема тежестта на тялото върху ръцете и не пълзи . На 9 месеца имаме вече и зъб Simple Smile Четох някъде че на ден трябва да приемат около 600мл мляко вие знаете ли такова нещо?

# 226
  • Мнения: 96
с малко закъснение - благодаря ви момичета за отговорите. Малкият започна да седи по- стабилно и да се заиграва седнал, явно всичко си е въпрос на време.  Все още не поема тежестта на тялото върху ръцете и не пълзи . На 9 месеца имаме вече и зъб Simple Smile Четох някъде че на ден трябва да приемат около 600мл мляко вие знаете ли такова нещо?
Аз също съм чела че има нещо такова, но не го спазвам поне не нарочно яде сутрин 240 и преди лягане 240 расте ме нормално има ме две едновременно показали се зъбчета от седмица  Party

# 227
  • Мнения: 123
Ох най-после и ние можем да се похвалим с поникнало зъбче. Преди то да изкочи седмица и половина беше с разтройство, ей тия доктори  дори не се сетиха,че  е от зъб, пихме какви л и не  прахчета  и капки, та и лечебна хумана.
Вече толкова ми тежи, че едвам го вдигам  к ъм  10кила е сигурно.

# 228
  • София
  • Мнения: 1 904
Да попитам тези, които кърмят-по колко пъти на ден горе-долу го правите?

# 229
  • София
  • Мнения: 5 352
Около 2-3 пъти.Но при нас е за заспиване.
Лошото е,че се буди нощем и търси. Sick

# 230
  • София
  • Мнения: 1 904
Около 2-3 пъти.Но при нас е за заспиване.
Лошото е,че се буди нощем и търси. Sick
Останалото време какво даваш да пие?

# 231
  • София
  • Мнения: 420
Хаха, ние пък бяхме с някво стомашно-чревно вирусче, и до инфекциозно стигнахме заради висока Т и слуз, и кръв в акото - 3 дни. Оправи се, де. Вече е добре. Но ни изникнаха и горните два зъба  Mr. Green Вече сме с 4 зъба. Вие как се грижите за зъбките? 
Захранвам по-малко с бисквитки, попари и т.н. Горкото му се насъбра тоя месец, първо с хрема, после разстройство и Т.
Ужас. Sick
Удържа фронта де, не го боцкаха.

# 232
  • Мнения: 1 304
И ние 3 пъти на ден се кърмим и 2-3 пъни през нощта, също трите пъти през деня са на заспиване, понякога и като е будна пие де, тя друга храна не яде почти , а и млякото намали доста. Зъби нямаме нито един още и скоро май няма да има.
Вода пие по малко от време на време

# 233
  • Мнения: 123
Не знам дали е от разтройството /3-4 пъти на ден, някои мами казват, че е не е разтройство/ или е от жегата, но много пие вода. понякога на едно пиене изпива 100мл. Само  едно  зъбче се е показало, но  продължава може би  и  друго  ще избие знам ли :Д

# 234
  • Мнения: 358
И на моето момиче й пробива зъбче. Има рядко ако, според майка ми е заради зъбчето, но и връща по малко като хапне, не знам дали е от това. Иначе не е раздразнителна и не плаче, дано все така да е и с другите зъби, макар че не се знае  #Crazy

# 235
  • София
  • Мнения: 5 352
Около 2-3 пъти.Но при нас е за заспиване.
Лошото е,че се буди нощем и търси. Sick
Останалото време какво даваш да пие?
Вода.

# 236
  • Мнения: 96
Избиха и горните 2зъба температура няма но от 8-9дни е с нещо като запек ака по-малко и е доста твърдо има и черни места по него дали да дам нещо за разхлабване или клизма.Пробвах с круша вече няма ефект  Crossing Arms  добре понася никненето на зъбки за сега.Как приготвяте попарата?

# 237
  • София
  • Мнения: 5 352
Вода,сирене изкиснато,масло и сухар.
Много я обича.
Мелани,на моята това й е нормалното ако.

# 238
  • Мнения: 358
И на моята акото е твърдо. Попарата аз я правя с нашия хляб - печена филия начупена с масло и изкиснато сирене. Не й е голям фен, но яде налко и после дохранвам с АМ.

# 239
  • Мнения: 96
Мерси утре ще пробвам варианта с печена филиика

Общи условия

Активация на акаунт