Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 60

  • 90 662
  • 1 660
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 306
Късмет на всички в новата тема

# 16
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
За кафемашината трябва да се плати данък, въпреки че не съм чела правилата на Туикс докрай.

# 17
  • Мнения: 10 874
Много късмет да имат всички пишещи в темата! Flowers Four Leaf Clover Hug

Аз нищичко не чакам. Crazy

Излезли са печелившите на Кока-Кола Спаркс, не печеля телефон разбира се, но поне опитах. Mr. Green
Регистрирах днес код на София Мел - отново нищо.
И те това са игрите, в които участвам засега. Продължавам с билетите („Двойни печалби“) на лотарията, все ми се падат между 4 и 6 лева и ги давам за нови билети и така. Grinning
В играта на Милка ще се пробвам пак, ама само да ми се дояде шоколад. Laughing

# 18
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Късмет в новата тема!

за кафемашината би трябвало да се плати данък. Но и организаторите трябва да издадат служебна бележка със стойността ѝ и на кого са я дали.
И аз чакам Престиж

# 19
  • София
  • Мнения: 22 948
Аз чакам само ФА, вече месец и половина, написали 60 дни, но започва да ми се изчерпва търпението.  Crazy

# 20
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Късмет в новата тема!

за кафемашината би трябвало да се плати данък. Но и организаторите трябва да издадат служебна бележка със стойността ѝ и на кого са я дали.


 Точно това ме интересуваше, бележка ще имаме ли и как ще пристигне, с пратката, или допълнително. Голяма занимавка ще е, предусещам. А кой разнася наградите от Туикс?

# 21
  • Мнения: 3 161
Zewa гифт карти за продукти Zewa или за каквото ти е кеф?

# 22
  • Мнения: 1 516
Чакам чаша от Туикс от първото теглене и тениска от Чипса. За съжаление с друго няма какво да се похваля и в Калиакра ме няма.

# 23
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Късмет в новата тема!

за кафемашината би трябвало да се плати данък. Но и организаторите трябва да издадат служебна бележка със стойността ѝ и на кого са я дали.


 Точно това ме интересуваше, бележка ще имаме ли и как ще пристигне, с пратката, или допълнително. Голяма занимавка ще е, предусещам. А кой разнася наградите от Туикс?

Нямам представа как ще процедират, казвам какво трябва да се случи и какъв е реда.
Искаха ли ти ЕГН като предаваше данните за доставка?

# 24
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Скрит текст:
Късмет в новата тема!

за кафемашината би трябвало да се плати данък. Но и организаторите трябва да издадат служебна бележка със стойността ѝ и на кого са я дали.


 Точно това ме интересуваше, бележка ще имаме ли и как ще пристигне, с пратката, или допълнително. Голяма занимавка ще е, предусещам. А кой разнася наградите от Туикс?
Нямам представа как ще процедират, казвам какво трябва да се случи и какъв е реда.
Искаха ли ти ЕГН като предаваше данните за доставка?


 Не помня. Сякаш не.

# 25
  • София
  • Мнения: 940
Записвам се само с 3лв от билетите Двойна печалба. Друго нищо за момента.

# 26
  • Мнения: 528
Много успехи и късмет на всички в новата юбилейна темичка!

# 27
  • Мнения: 36 489
Благодаря за новата тема!  Heart Eyes
Чакам тениска от Лейс, 5-6 дънкера и чаша от Орео, както и чаша от Туикс. Надявам се на кафемашина и кафе. Laughing В момента май играя само в Престиж и Туикс, както и в някои фейсбук игри, в които се записвам по-скоро по инерция.

# 28
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Престиж излязоха

# 29
  • София
  • Мнения: 826
Ето ме и мен в новата тема.Чакам само един мултипак от Амстел...иначе при мен е страшна суша  Joy

Общи условия

Активация на акаунт