Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 482

  • 29 442
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
Ясно е, че конкуренцията, ще е голяма, нооо каквото-такова.
Скрит текст:
Малко клюкинки.
Ибо/Ибрахим Челикол, който гледах във "Възела" се сгоди, Heart Eyes а Мурат Йълдъръм, ще става тати. Heart Eyes
Гледам отгоре на лентата пак ни готвят нова версия на форума, но не мисля да влизам да я разглеждам, че да не би да не мога да се върна в сегашната както навремето се случи с някои потребители.

# 706
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 481
Ясно е, че конкуренцията, ще е голяма, нооо каквото-такова.
Скрит текст:
Малко клюкинки.
Ибо/Ибрахим Челикол, който гледах във "Възела" се сгоди, Heart Eyes а Мурат Йълдъръм, ще става тати. Heart Eyes
Гледам отгоре на лентата пак ни готвят нова версия на форума, но не мисля да влизам да я разглеждам, че да не би да не мога да се върна в сегашната както навремето се случи с някои потребители.
Абе аз що нищо не виждам в тая лента, да не би заради адблока newsm78
Разбрах че голямо чудо ни готвят пак, по-лошо от предишното ooooh!
И аз не смея да разцъкам новата версия че преди 2-3 седмици имах проблем с влизането в Мамата, не приемаше нито името нито паролата ми. Вече се чудех на теб или на Профи да пиша на скайпа да помагате....
Та кога ще ни зарадват с новата версия?

Не пуша, но ми се прииска Laughing

# 707
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
това видяхте ли го  #Crazy Тая жена защо не се подстриже с бретон  .....Както я погледна и челото ми се набива на очи  Mr. Green



Момчето се е щракнало с всички (много снимки видях) Laughing голям почитател на сериала.
Дуда чак силно неприятна не ми е Peace, но не ми е и симпатична, бях я определила с една-единствена дума- мъжкарана, което по отношение наклонностите на Ча си има и продължение....
Ах, това нейно високо чело, на различните снимки началото му се вижда различно Rolling Eyes, бретонът би бил един вид спасение, а и ще я направи по-млада newsm47
Има и нещо хубаво- доказано е, че хората с високи чела са интелигентни, очаквам със същото да е впечатлила и Ча, не виждам друго обяснение да избере нея за къчовете ако има нещо вярно де... Mr. Green

И при мен нищо свързано с новата версия не показва Peace явно заради адблока.

Бел, да не вземеш пак да пропушиш Laughing


# 708
  • Мнения: 21 201
Щом имате адблок най-вероятно затова не виждате новата версия, но наскоро мярнах неин скрийн и не ми се понрави изгледът й.
Абе само да не ни сбутат я в ляво, я в дясно, че навремето имаше такъв пробен вариант и аз се чувствах като притисната в ъгъла, Rolling Eyes направо не ми се влизаше, и избягвах влизането във форума.
Относно влизането в маммата наскоро аз пък не можех да влизам, но в последствие разбрах, че и други са имали проблем с влизането в нея.
Ивче, дай някоя нейна фотка с бретон.
Оххххх Марги, разсмя ме Joy с обяснението за челото и къчовете. rotfImao rotfImbo

# 709
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 481
Наде, ей я с бретон Peace
https://www.instagram.com/p/9IuA5DRFjW/?taken-by=duygu_sarisin&hl=tr


И още една има с Дуда от сета Peace

# 710
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ми Наде с интелект ще да го е спечелила, пък той не е слепец, ама е ревнив и затова взема предпазни мерки, избира нещо по-така, за да не му го заглеждат Mr. Green

Бива я с бретон Peace, не знам защо, но по чертите някак ми заприлича на Гришовата Никол newsm78

# 711
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 050
Няма връзка с адблока.
Скрит текст:
Банерът почва да се вижда със сигурност, ако поне веднъж сте влезли в новата версия през линка, който няколко пъти ви давах. А от няколко дни май се вижда при смяната на различни менюта - тема-подфорум-тема-прозорец за писане-начална страница-следени теми и т.н. Все още в новата версия има опция да се върнеш към старата. Още повече, че това е пробна версия и цели точно събиране мнения по нея.
Наде, ще те разочаровам. Нито е вляво, нито е вдясно, а е разшльокано по целия монитор. Въртя си главата като озъртащ се кон, дорде изчета редовете от единия до другия край.  ooooh! ooooh! ooooh!

Диде, мерси за линковете, но нямам намерение да гледам.  Peace
Просто не разбрах откъде черпите толкова информация, затова попитах. Нямах си на идея, че Фи-то се коментира в почти всички теми в подфорума. Embarassed

# 712
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не знам за другите, но аз от съседките си набавям инфо за Фи Peace, снимки и мнения много.

# 713
  • Мнения: 21 201
На тази фотка с бретон Ивче направо се ядва, но я я вижте на тeзи, Laughing направо ще ги скрия. Mr. Green
Скрит текст:



Ооо Марги, направо съм пас за Фи-то. smile3505
Профче, значи казваш, че, ще тичаме из новата мамма, а!? Joy Ни тясно, Stop ни широко, Stop така си е добре, но уви.

# 714
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 481
Е нали няма да се жени за нея, нека трупа опит там....  tooth

Като и гледам Инста според мен имат доста общи неща. Тя обича живота на открито, животните, да пътува, но не за да прави турове през модни къщи, а до интересни кътчета по света, обича и е близка със семейството си също като него, изглежда и че е купонджийка.....

# 715
  • Мнения: 21 201
Е нали няма да се жени за нея, нека трупа опит там....  tooth

Като и гледам Инста според мен имат доста общи неща. Тя обича живота на открито, животните, да пътува, но не за да прави турове през модни къщи, а до интересни кътчета по света, обича и е близка със семейството си също като него, изглежда и че е купонджийка.....
Бе нека бе, радвам се за Чачун, щом е хепи, ОК, приемаме кака Дуда. Joy

# 716
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Модните тенденции при подстригването ли е следвала, че изглежда така Дуда? Shocked #Crazy ooooh!
Скрит текст:
аз веднъж тръгнах сама да се подстригвам, но не се получи, стана криво, почувствах се и кофти при мисълта как ще се появя пред фризьорката, два дни косата прибрана в кок, на третия отидох да ме оправят hahaha, да не би и при Дуда да е експериментално Mr. Green
Аа, кака, направо стрина Mr. Green

# 717
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 481
Сега да ви кажа една смешка Laughing Принципно и на Наоми Кембъл челото е като на Дуда, тука като е нагласена бива, но има едни плажни снимки, които сега не ми се търсят, и на които косата и започва от върха на главата.... Но това доста често се среща у негроидната раса, а Дуда е от европеидната... Накратко, на снаата и трябва бретон, щото не е Наоми Кембъл  newsm62
Скрит текст:


# 718
  • Мнения: 21 201
Оххх аз допреди да акцентирате върху Дудовото чело Laughing не ми правеха впечатление челосани моми, Mr. Green но вече ми правят, грозна работа. Confused

# 719
  • Мнения: 27 658
Цитат
Феми, сега си представи огромен букет лалета, маргаритки, зюмбюли нарциси и ...... куриера Ча в лилава униформа модел ризка /нали знаеш не ме бива с картинките, така че давай на фантазия/.

Певачките да оздравявате бързо, че като свърши Ичедето къртичината може да се премести у щатите и Чачко нема да е в Бума да ви аплодира. Ша радвате с талант само Дуда  Mr. Green.

Рориии Hug    Разносвача на китки да е сам без Дуда  Naughty иначе лошо им се пише и на дваматЪ  Mr. Green Joy      мога подстригвам толкова , колкото и Марги можИ  hahaha  
 


 Профи , Мерси за мърдащите лаленца   Hug

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 17:17 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт