Не се получава - дали е заради редките полови контакти?

  • 3 499
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
Има много случаи на забременяване "от раз" с едно непазене, но това се е случило защото е правен секс в точния момент, а не просто защото 1 път някой не се е пазил /при първата ми бременност беше точно така/.
Момичетата са ти казали - определи си фертилните дни и действай през ден около тях.
Ако не ти се занимава с температури, тестове и т.н., действай като мен - директно отиди на 10-12 ден от цикъла /ако ти е 28 дни/ на фоликулометрия - на видеозон ще определят дали имаш готов фоликул и ако отговорът е "да" - следващите 5 дни - през ден. Пък после пак си правете дълги паузи. Simple Smile Peace

# 16
  • Мнения: 366
При мен пък точно от два пъти в месеца се получи  Mr. Green Още първия път сме нацелили точния ден, следващия път беше седмица по-късно. А предишните месеци се отчитахме доста по-често, поне 3-4 пъти в седмицата. Никога не съм мерила температури и не съм изчислявала овулация. С каката забременях 8-9 месеца след като спряхме да се пазим, а сега - 6 месеца след като решихме, че ще имаме второ. Но между другото, аз забременях и докато бях със спирала преди 6 години.
Та моят съвет е правете любов, отдавайте се изцяло един на друг и много скоро ще се радваш на една красива бременност. Пожелавам ти го от сърце Hug

# 17
  • Мнения: 3 537
И един път секс е достатъчен,но в точния момент.
Прави си изводите....
Peace

# 18
  • Мнения: 2 309
Аз забременях именно от 2 опита него месец,но съвпаднаха с 14 и 15 ден от цикъла ми.Преди това доста време бебеправихме през ден с мерене на БТ и нищо.Случаи всякакви.Има хора от "пазене" хващат.Щом са ти наред изследванията не се ревожи.Имаш време.
Направете си все пак такива за хламидии- не е за пренебрегване.

# 19
  • Мнения: 154
Правете повечко любов-не секс,според мен бебеправнето за да е успешно е необходима страст и позитивно мислене !А не разбрах кандидат-таткото правил ли е също изследвания.За твоя информация  с първото бебеправихме 6 месеца  ,с 2-торото един път ........и  baby_neutral

# 20
  • Мнения: 16
Имай предвид,че яйцеклетката живее часове,е сперматозоидите и по-дълго,но сама прецени колко години можете да си позволите да изгубите в напразно очакване.При 2 случайни секса в месеца,нямаш право дори да се сдухваш,като ти дойде.За да не звуча прекалено грубо,ще призная,че и при нас е имало периоди с дълги паузи в секса и тогава най-много съм се ядосвала,защото от малки знаем как се правят бебетата Wink.Просто без секс няма да стане,каквито и хватки да се прилагат и колкото и силно да е желанието за бебе.Затова започни да
си следиш овулацията и бъдете по-активни тогава.
А лично за мен стресът от мерене на БТ,тестове за ову и т.н. е несравнимо по-малък,от разочарованието,когато ми дойде и знам,че не съм направила нищо за да забременея!

# 21
здравейте. най-сетне се включих и аз.... според мен всичко е въпрос на време - ние го правим от 5 месеца редовно в дните на овулация /следя ги с тест/ и нищо... правихме си и двамата изследвания и са о.к. и нищо... така че наистина правете по-често в определените дни и се надиавайте. успех от сърце.

# 22
  • Мнения: 21
Понеже и аз от няколко месеца се опитвам да забременея и все не става, темата ме провокира и реших да споделя и моето мнение. Ясно е, че колкото повече секс, толкова по-добре, но това е по-лесно да се каже, отколкото да се изпълни. Със съпруга ми се прибираме толкова уморени от работа, че нямаме сили за секс. А и стресът на ежедневието също има значение, не можеш толкова бързо да се пренастроиш на любовна вълна, нито искам да започна да гледам на секса като на план-програма. Ето защо като чета всички тези планове за забременяване за секс всеки ден през фертилния период, че и през ден, ми се струва абсолютно непостижимо.
Какво да правя? Cry

# 23
  • Мнения: 7 716
Купи си жартиери.
Щъркелите носят бебетата само в детските приказки.

# 24
  • Мнения: 1 029
Лали, ще ме убиеш.хихи Joy Joy Joy
Вярно е, трябва да ги изкушаваме тези мъже и така да ги караме да не забравят фертилните дни.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Опитаи да намерите пове4е време за себе си и за това което искате да постигнете. Мъжете трябва да се съблазняват какво да се прави. Ти си из4исляваи фетилните дни, а мъжа по-свещите, виното и спокоиствието в къщи да го разбере 4е е време за любов. Аз като казах на тати 4е ще си меря температурата тои изрази мнение, 4е неговият термометър пове4е ще помогне Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 353
Отговора на този въпрос е строго субективен. Един път е достатъчен, но трябва да е в точният момент, но сама разбираш, че е трудно да се уцели yes

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Купи си жартиери.
Щъркелите носят бебетата само в детските приказки.
smile3521
Миличка, обичайте се, милвайте се, любете се. Бебето трябва да е плод на любов и взаимност между двама души. Природата за това така го е направила, ако можехме да си ги купуваме от магазина ОК. А защо не се любите? Има ли причина? И двамата ли искате бебе? А може ТОЙ да се е поуплашил и това да му се отразява? Повече подробности( не пикантерии Mr. Green). Поздрави!

# 28
  • Мнения: 2 120
Аз му съобщавам два дни предварително ,че започвама програма `Гошко` и той си знае.
Даже ме пита-`Тази вечер имаме ли общи планове или..`
Да не мислиш, че ми се прави секс, ама след душче, секси дрешка и щип тук-там ти идва желанието.

# 29
до колкото разбирам много рядко правите секс,ама наистина много рядко и подкрепям напълно дръгите моми4ета 4е трябва да се стегнете и да поза4естите дните за секса #CrazyМоже пък и мъжът да пътува и за това да са редки интимните ви моменти,но е хубаво поне 2-пъти в седмицата-поне се постарите LaughingУспех и да пи6е6 за хубавата новина в наи-скоро време Joy

Общи условия

Активация на акаунт