Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 27

  • 123 125
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 350
Момичета,взела съм проба clarins everlasting фдт.Пробвам вече2-3пъти,сякаш съм доволна,но не убедена.Някакви отзиви за марката,за да ми помогнете да реша. Praynig

# 61
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 646
Ох незнам момичета,толкова пари и все не мога да оцеля цвета си,кожата ми не е много бяла ,и не е много тъмна,средна по цвят.Много трудно с този цвят и кожата ми суха.Нанясам някак си не попива стои като маска,с какво ли не провах  Cry
Имам един Герлен по тъмен ще го смесвам,имам и на Кларанс още един по тъмен против стареене за суха кожа и с него ще пробвам.Исках на МАК изобщо не смея без да пробвам,тук в Стара Загора няма къде да го пробвам,като имам път към София ще отида да видя.
Благодаря че се включихте  Hug

За кой Кларанс говориш?

# 62
  • на земята
  • Мнения: 4 096
За CLARINS Everlasting
ползвала съм и CLARINS Extra Firming и бяй супер доволна,но ми дойде малко тъмен цвета.

# 63
  • сф
  • Мнения: 394
здравейте отново,

с какво си нанасяте базата - с пръсти или с четка (и ако с четка - каква)?

моята база е inglot, прозрачна.
мерси предварително!

# 64
  • Мнения: 2 596
От време на време с четка. Със същата, с която нанасям фдт. Повечето пъти с пръсти.  Peace

# 65
  • Мнения: 350
За CLARINS Everlasting
ползвала съм и CLARINS Extra Firming и бяй супер доволна,но ми дойде малко тъмен цвета.
Благодаря bouquet

# 66
  • Мнения: 1 424
Вие как отсипвате от DW?За мен това е единственият недостатък на този фдт.Понякога изливам повече от нужното количество и след това го хвърлям Rolling Eyes

# 67
  • на кого му пука
  • Мнения: 923

Лично аз го харесвам.Има сочен ефект и е по-подходящ за нормална и суха кожа.Кофти е обаче липсата на цветове.Има избор само от 3 цвята.Аз ползвам средния ,но ми идва леко тъмен за зимния сезон и го смесвам  с един,който пък ми белее.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
CLARINS Everlasting не ми се струва, че е подходящ за суха кожа. Независимо че го дават и за такава. Пробвай да го смесиш с крем , олио, серум, хидратираща база. С потупвания го нанеси и ако имаш с влажна гъбичка от типа на бб. Не бързай да го отписваш.

# 69
  • на земята
  • Мнения: 4 096
CLARINS Everlasting не ми се струва, че е подходящ за суха кожа. Независимо че го дават и за такава. Пробвай да го смесиш с крем , олио, серум, хидратираща база. С потупвания го нанеси и ако имаш с влажна гъбичка от типа на бб. Не бързай да го отписваш.
Напълно подкрепям,не е за суха кожа.Просто не може да попие като хората някак си,слагам и крем ии след това нанасям и пак така стои като вар на лицето.
Сега го смесих с другия на Кларанс,днес го пробвах добре стои на лицето ми,стана по сочен не така сухо да стои,така ще го изразходя,но наистина за суха кожа не е подходящ Peace
Герлен за суха е супер  Peace

# 70
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 646
Евърластинг дори и на моята смесена кожа стои ужасно, не знам на мазна как ще е, но определено е много специфичен.

Кой според вас е най-нецапащият ФДТ, който сте ползвали Simple Smile

# 71
  • на земята
  • Мнения: 4 096
А някой ползвал и е Dolce and Gabbana Perfect Matte Liquid да сподели мнение,за каква кожа е?Цветове?
Тези със суха кожа,кой позлвате ФДТ?

# 72
  • София
  • Мнения: 20 208
Моята е много суха. Най-комфортно я чувствам с Шанел Виталюмиер.  Peace

# 73
  • Мнения: 5 917
А някой ползвал и е Dolce and Gabbana Perfect Matte Liquid да сподели мнение,за каква кожа е?Цветове?
Тези със суха кожа,кой позлвате ФДТ?
Аз го използвам. Моята кожа е нормална, може би леко към мазна. Ако си със суха кожа, това не е твоят фон дьо тен.

# 74
  • на земята
  • Мнения: 4 096
А някой ползвал и е Dolce and Gabbana Perfect Matte Liquid да сподели мнение,за каква кожа е?Цветове?
Тези със суха кожа,кой позлвате ФДТ?
Аз го използвам. Моята кожа е нормална, може би леко към мазна. Ако си със суха кожа, това не е твоят фон дьо тен.
Много благодаря  bouquet
 Reinа,попива ли добре скакво го нанясаш с четка ли?

Общи условия

Активация на акаунт