АГ клиника Селена Пловдив-16

  • 130 812
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Цвети искаш да кажеш, че не е два часа а само 30 мин,  newsm78
Иначе мерси, че ме успокои че пускат да ме видят  bouquet

Операцията е около час. Мен лично след около два часа ме пусна упойката / бях със спинална / и започнах да си чувствам краката. След може би още час или общо 3-4 часа след операцията дойде в стаята рехабилитатор, за да провери чувствителността на крайниците, както и да ми покаже леки движение, които да правят от кръста надолу в леглото, докато дойдат на другата сутрин да ме раздвижат. Същинското раздвижване беше около 11.00 ч. на следващия ден, а операцията ми беше към 14.30 следобед предходния ден. След раздвижването, махат катетър, правят тоалет и можеш вече да ставаш и да се движиш.

# 31
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 132
Моммичета, искам да питам някоя от вас дали е раждала близнаци в Селена и с каква упойка сте били? В смисъл ясно е, че съм планувано секцио, но искам да знам дали с пълна или спинална го правят.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Моммичета, искам да питам някоя от вас дали е раждала близнаци в Селена и с каква упойка сте били? В смисъл ясно е, че съм планувано секцио, но искам да знам дали с пълна или спинална го правят.

Две познати имам, които родиха близнаци в Селена. И при двете секциото беше със спинална упойка. Мисля, че видът на анестезията зависи от други неща, не от това колко на брой са бебетата! Минахте ли консултацията с анестезиолог? На нея може да си зададете всички въпроси, които Ви интересуват, както и ще обсъдите и това, с каква упойка ще е секциото.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Цвети искаш да кажеш, че не е два часа а само 30 мин,  newsm78
Иначе мерси, че ме успокои че пускат да ме видят  bouquet
След операцията те карат в реанимация. Там може да влезе за няколко минути само бащата. Ако секциото е сутринта, към ранния следобед рехабилитатор те раздвижва, свалят те в стаята и към 17ч могат да дойдат най-близките за малко.

# 34
  • Мнения: 1 341
Цвети искаш да кажеш, че не е два часа а само 30 мин,  newsm78
Иначе мерси, че ме успокои че пускат да ме видят  bouquet
След операцията те карат в реанимация. Там може да влезе за няколко минути само бащата. Ако секциото е сутринта, към ранния следобед рехабилитатор те раздвижва, свалят те в стаята и към 17ч могат да дойдат най-близките за малко.
Да рано сутринта е. Мерси много за разяснението Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте  Simple Smile Предстои ми раждане на близнаци, както и да се свържа с лекар в Селена, тъй като още не съм. Някоя мама ще сподели ли има ли разлика в цената за секцио на едно бебе и близнаци?

# 36
  • Мнения: X
Момичета, тези от вас, които са следили бременността си по ЗК при д-р Петрова - издаваше ли ви болнични без проблеми ? И безплатен ли е, понеже знам, че в Селена болничните по време на бременност се заплащат.
Предстои ми записване на ЖК и болничните са ми много важни, та за това се чудя.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Момичета, тези от вас, които са следили бременността си по ЗК при д-р Петрова - издаваше ли ви болнични без проблеми ? И безплатен ли е, понеже знам, че в Селена болничните по време на бременност се заплащат.
Предстои ми записване на ЖК и болничните са ми много важни, та за това се чудя.

Аз следих бременността си при д-р Петрова по ЗК през 2014-2015 г. Във втория месец лежах в отделението и оттам ми издадоха първия болничен за 14 дни, но след това до края болничните си ги взимах от 5-то ДКЦ в Тракия, от комисия, срещу 15 лв , иначе в Селена трябваш да плащам 80 лв., независимо, че се следях по каса. Това бяха цените преди 2 години.

# 38
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 132
Благодаря за отговора, Цвети...Не съм минала среща с анестезиолога, защото още ми е рано,  но просто исках да имам някакво инфо...

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, тези от вас, които са следили бременността си по ЗК при д-р Петрова - издаваше ли ви болнични без проблеми ? И безплатен ли е, понеже знам, че в Селена болничните по време на бременност се заплащат.
Предстои ми записване на ЖК и болничните са ми много важни, та за това се чудя.

Издава без проблем болнични,но се плащат.80-100 лв.Момичетата,които сега ходят ще дадат конкретна цена.Ако тази сума ти е много,а искаш да си в болнични цялата бременност,може да запишеш ЖК в Торакс.Там е 35 лв болничния.Или в кое да е ДКЦ.Пък пак да си ходиш при Петрова
Също я попитай да те прати в ДКЦ то в Тракия за по-евтин болничен.Момичета са писали и за такава схема при нея

# 40
  • Мнения: 2 615
Жанче, независимо, че ще си по ЗК при Петрова пак се плаща 80лв за болничен.По-добре се регистрирай при някой друг АГ в някое ДКЦ и си вземай болничен от там.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Не е необходимо да се регистрираш при друг АГ, специално за болничните. С други думи - ходиш си на ЖК по ЗК при д-р Петрова, а самите болнични си ги получаваш от друга комисия. Наистина, преди две години, в 5-то ДКЦ май беше най-евтиният вариант. Иначе може и от Торакс, а сигурно има и други места, от които да си получаваш болничните на по-нормални цени.

# 42
  • Мнения: X
Много благодаря, момичета  Hug
Аз точно заради болничните ще се запиша на ЖК, иначе съм си пациентка на д-р Минев и ще ходя при него през бременността, при него смятам и да раждам, живот и здраве. Но не виждам смисъл да плащам по 80 лв. на месец / толкова е сумата/, така че ще се заведа в някое ДКЦ и така.
Благодаря ви още веднъж  bouquet

# 43
  • Мнения: 54
Много благодаря, момичета  Hug
Аз точно заради болничните ще се запиша на ЖК, иначе съм си пациентка на д-р Минев и ще ходя при него през бременността, при него смятам и да раждам, живот и здраве. Но не виждам смисъл да плащам по 80 лв. на месец / толкова е сумата/, така че ще се заведа в някое ДКЦ и така.
Благодаря ви още веднъж  bouquet

Самата докторка те насочва към 5то ДКЦ в Тракия, струва 20 лв и има комисия всеки делничен ден от 11 до 12 часа. Влиза се по реда на пристигане.

# 44
  • Мнения: X
Ами а сега де  Laughing
Ходих днес до ЛЛ и ми издаде направление за ЖК като ми препоръча Карагьозян. Вметна ми, че пак имало някакво заплащане за болничния, но не ми каза конкретна сума. Та ще отида утре при него, пък винаги мога да сменя после д-ра и да отида при Петрова, ако нещо не се харесаме. Laughing
Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт