АГ клиника Селена Пловдив-16

  • 130 964
  • 767
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 360
А знаете ли какви изследвания се правят на бебето след раждане?

# 646
  • Мнения: 2 571
Записвам се в темата, защото ми предстои инвитро и искам да черпя инфо от извора
🍀👍

# 647
  • Мнения: 5 895
Live_Love, темата е друга за АРТ пациентите и е поместена в Проблемно забременяване Wink Тази е по-скоро за раждане и всякакви други въпроси.

# 648
  • Мнения: 2 571
Не знаех ☺Благодаря ти 👍
Полезно ще ми е да следя и тази .
Дай Боже да се включа след време с коментари за раждане и аз 🍀

# 649
  • Мнения: 5 895
Live_Love, като цяло всякаква информация относно АРТ може да търсиш в проблемното. Има специализирани теми, както за клиниките така и за всички етапи. Успех Praynig

# 650
  • Мнения: 221
Здравейте, някой да е лежал в болницата 1-2 седмици преди секциото, за да е под наблюдение? Как стоят нещата-по клинична пътека ли е или се заплаща целия престой?

# 651
  • Мнения: X
Върти ми се нещо в главата - 60 лв. на ден. Но най-добре питай.

# 652
  • Мнения: 5 895
По 60 лв на ден е/нощувка и храна/. Плюс каквото не се покрива от клиничната пътека, по която те приемат. Всяка такава е определен брой дни като, ако не се лъжа в определен период след нея нямат право по същата да те приемат и си за плащаш изцяло изследвания, лекарства и т.н. При задържане е три дни, възможно е при други диагнози да има и по-дълги.

Последна редакция: пт, 06 окт 2017, 17:42 от 💎Bling-a-ling💎

# 653
  • Мнения: 592
Един месец трябва да мине (30 дни) от датата на приемане по пътека, за да те приемат пак по същата пътека

# 654
  • Мнения: X
Здравейте, бъдещи мами!
Накратко, в 6-тия месец съм и вече обмислям къде да раждам. Имате ли някакво мнение за д-р Светла Петрова, която работи в Селена, някой раждал ли е при нея?
Поздрави на всички ! Simple Smile

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Аз си следих бременността и родих при др Петрова през 2015 г., секцио, заради високо кръвно. Писала съм доста пъти в темата относно лекарката и раждането ми, така че може да прочетете по-назад. Накратко останах доволна и от проследяването, и от раждането. Тя има опит и при естествено раждане, не е от лекарите, които да агитират за секцио. Ако имате конкретни въпроси, с удоволствие ще Ви отговоря.

# 656
  • Мнения: X
Имам скъсена шийка на матката, която откри д-р Троянчев при 4д. Лекарката, която ме проследяваше не го забеляза 5 месеца, включително деня преди да отида при д-р Троянчев. Естествено, ще я сменя. Та, затова се чудих към кого да се насоча и другия понеделник имам уговорка с нея.
В Селена какви ваксини поставят на новородените?

Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 21:29 от Анонимен

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
В Селена какви ваксини поставят на новородените?

Слагат се стандартните за новородените-БЦЖ и Хеп Б.Можеш да ги откажеш,ако искаш.Носиш нотариално заверена декларация

# 658
  • Мнения: X
Ясно, благодаря Simple Smile

# 659
  • Мнения: 26
В 7-я месец съм и съм се насочила да раждам в Селена при Амалиев,но в момента се водя на ЖК при друг АГ
 Някой наясно ли е как става избора на лекар там?Необходимо ли е предварително да ходя на консултации при него? С него ли трябва да се уговоря или просто в болницата заявявам,че избирам определен лекар?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт