АГ клиника Селена Пловдив-16

  • 132 949
  • 767
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: X
Момичета, а нощниците, които дават стават ли за кърмене или трябва да си носим такива?

# 346
  • Мнения: 2 615
Момичета, а нощниците, които дават стават ли за кърмене или трябва да си носим такива?
Да, стават

# 347
# 348
  • Мнения: 176
Здравейте момичета. Моля ви за помощ, не исках да пускам нова тема, а мисля, че все някой ще успее да отговори на въпроса ми. Може ли да ми кажете актуални мнения за д-р Велевски и д-р Пехливанов ? Ще съм ви много благодарна.  Hug newsm78 Praynig

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И те ли вече са в Селена?

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 440
И те ли вече са в Селена?

Д-р Велевски от доста години е там, освен в частния си кабинет в ТЦ Гранд, а д-р Пехливанов е от около 3 години в Селена.

# 351
  • Мнения: X
Професор Пехливанов е много отдавна в Селена. Дъщеря ми е на 6, при него си следих бременността.

# 352
  • Мнения: 176
Професор Пехливанов е много отдавна в Селена. Дъщеря ми е на 6, при него си следих бременността.

Добре, все пак ще може ли някакво мнение за тях да ми кажете ? Grinning  Peace newsm78

# 353
  • Мнения: X
Прекрасен лекар, можеш да бъдеш сигурна, че за теб ще се положат най-добрите грижи.

# 354
  • Мнения: 176
И те ли вече са в Селена?

Д-р Велевски от доста години е там, освен в частния си кабинет в ТЦ Гранд, а д-р Пехливанов е от около 3 години в Селена.

Много благодаря за мнението, ако може и Цвети да ми каже нещо за д-р Велевски ще съм много благодарна   Hug newsm78 Peace

# 355
  • Пловдив
  • Мнения: 4 169
За какъв проблем ги търсиш. Не познавам и двамата и нямам мнение, но ако уточниш може да получиш по-адекватни насоки. За стерилитет категорично и двамата не стават. За операция съм със смесени чувства. Велевски от време на време ходи на някакви обучения. Справка от Фейса на д-р Минев.  Laughing Laughing

# 356
  • Мнения: 176
За какъв проблем ги търсиш. Не познавам и двамата и нямам мнение, но ако уточниш може да получиш по-адекватни насоки. За стерилитет категорично и двамата не стават. За операция съм със смесени чувства. Велевски от време на време ходи на някакви обучения. Справка от Фейса на д-р Минев.  Laughing Laughing

Ами бременна съм и искам да си избера лекар Grinning По принцип ходя при д-р Велевски и за това питах за него, а свекърва ми държи на Пехливанов, макар че разбрах, че при него трябва някой да те препоръча. Благодаря.  Peace

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 4 169
За това и двамата, мисля че ще се справят. Проф. Пехливанов май има и частен кабинет. Там, предполагам, преглежда със записан час.  Thinking И в Селена би трябвало да можеш да запишеш час.

# 358
  • Мнения: 176
За частен кабинет не знам, една колежка сега си записа час при него в Селената, но приятелка на майка и която го познавала му се обади иначе те претупвал, така разбрах. Ама то за всеки се носят някакви слухове знам ли и аз вече. Две познати ходят при д-р Минев, но и за него много противоречиви мнениея в нета.  Shocked newsm78 Peace

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 440
И те ли вече са в Селена?

Д-р Велевски от доста години е там, освен в частния си кабинет в ТЦ Гранд, а д-р Пехливанов е от около 3 години в Селена.

Много благодаря за мнението, ако може и Цвети да ми каже нещо за д-р Велевски ще съм много благодарна   Hug newsm78 Peace

При д-р Велевски ходих няколко пъти преди да забременея на нещо като профилактични прегледи. Доста особен като характер е, не е от най-разговорливите и обяснителните и подхожда малко иронично към въпросите, които му се задават / това е не само мое мнение, но и на приятелки, които са го посещавали /. Води женски консултации, но не знам дали е съвпадение или не, факт е, че повечето му раждания са секцио. Моя близка приятелка роди при него и до последно уж щеше да ражда нормално, в един момент се оказа, че направо са я подготвили за секцио, без дори това да се изкоментира с нея. С две думи, на мен лично този лекар не ми допадна и не бих му се доверила, но пък има и доволни пациентки от него.
За проф. Пехливанов и аз съм чувала, че е на принципа наши и ваши. На моя приятелка и забрави част от плацентата при секцио и после като го потърсила за консултация, понеже дни наред поддържаше висока температура, той направо я е отпратил с думите, че е направила мастит. Добре, че още същата вечер потърси второ мнение и човекът реагира адекватно, та я спасиха.

Общи условия

Активация на акаунт