Кутия за обяд, или какво приготвяте на децата за училище? - 5 тема

  • 78 653
  • 735
  •   1
Отговори
# 285
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Ирка, нищо особено. Този път беше само морковите и от водата им. Друг път пък ги пасирам с мляко.  Много го обичаме вкъщи. Simple Smile  Както и със сладки картофи, доста си приличат.

# 286
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
       Морена,

Скрит текст:
В индийската кухня има страхотен десерт от моркови, казват му Морковена халва CARROT HALWA, та веднага за това се сетих (пустата ми неспирна любов към сладкото  ooooh!. Затуй попитах  Hug


   Хубави и топли почивни дни, при нас и в понеделник е празник, та няма училище.

# 287
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
две кутии за храна приемате ли? Mr. Green



днес, след тренировката, ще почерпим за всички награди накуп.

Много благодаря, chrissy! Hug Heart Eyes Hug

Последна редакция: нд, 28 май 2017, 15:13 от st. Dobri

# 288
  • Мнения: 2 741
 Добро утро  Simple Smile

 За хлапачката днес: з.- кис. мляко с бисквитки, о.- домашни милинки, междинно- оризов чипс, филийка с пастет, Баунти

 За мен: з.- банан, о.- печени картофки с половин парченце печен Боквурст, домат, филия пълнозърнест.

 Приятен ден  bouquet

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Добро утро! Simple Smile
Предпоследна кутия за тази учебна година. Да видим как ще е следващата, понеже гласят някакви промени със занималнята и моята щерка нали закача малко от нея, колкото да обядва и играе преди заниманията...
МЗ - ягоди и киви
Обяд - домашно папарделе (обзаведохме се с машинка, та си играем Wink) с пресен чесън, салвия, грах, зелен боб и хрупкав бекон; салата - два цвята дъбов лист, бионда, авокадо и чери доматчета
СЗ - енергийно барче и кисело мляко

клик

# 290
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Dobri, браво, екстра са се получили, дано и децата им се зарадват.  Hug И аз благодаря за подаръчето.  Heart Eyes

Днес хапвам пилешко филе на грил, хумус и катък с печени чушки, снощната мързелива вечеря. Wink И отпуските свършиха  Sad, та ще съм пак на линия...

# 291
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
  Днес е празник и не сме на училище. Иначе нашето училище ще е до край на юЛи  Laughing Laughing Laughing.

# 292
  • Мнения: 2 741
 Днес хлапачката е до обяд и затова кутия не съм приготвила.

 За мен- варена царевица, череши..взех си и печени картофи,домати, но може и да не стигна до тях,нещо нямам апетит...

 Приятен ден bouquet

# 293
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Добро утро! Simple Smile
Ето нашето последно меню за тази уч. година.

МЗ -диня
Обяд - пиле с ориз; салати - Снежанка и печени чушки с царевица
СЗ - йогурт "ягода" и тутманик (извън кадър)

клик


Весела ваканция на всички!  Grinning

# 294
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Искам и аз ваканция.  Simple Smile Нищо, че имах до миналата седмица.  Laughing
Днес май ще си купя нещо, вчера всичко изядохме и не ми се правеше нищо за днес.  Whistling

# 295
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
добро утро  Hug
последен ден закуска за шампиона, с добавка, краставички, домат и сирене, а от утре ще е дворянин  Mr. Green



а за мен "остатки росскоши" в кутията  Blush

# 296
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Днес: сандвич с кашкавал, майонеза и зелена салата и череши за похапване.

Хубав ден на всички. Simple Smile

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
И аз днес носих плодове, като отидох да си прибирам чедото с бележника  в 11.30ч. Не съм снимала обаче - имаше череши и диня.

# 298
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
  А така, пишете и вие какво си носите, че ако остана да си пиша сама в темата  Sad.

З - 3 малки палачинки (настъргана ябълка, смлени бадеми, канела и мед); 100 мл. ябълков сок; мандарина.
МЗ - ако огладнее съм взела ягоди и грозде.
О - кюфте от сьомга и спанак; печени тиквички; краставица; 1/4 филийка с хумус; салата (нахут, млад лима боб, зелен лук, лютеница и моркови).

# 299
  • Мнения: 2 741
Добро утро  Simple Smile

 Моята хлапачка започва лятна занималня. Ще имат храна осигурена,но тя е изклюючително злояда и няма да хапва и ще си носи. Днес ще е до обяд и затова й сложих 4 малк бутер- банички.

 За мен-з.- бутер- банички; о.- кисело мляко и един тостер с кашкавал и салам; междиннии хапвания- оризовки със сол и банан.
 
 Приятен ден  bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт