Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 944
  • 744
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 27 733
Инджи, и аз много обичам минзухари Heart Eyes bouquet
Иринита, добре, че имаш вила и двор, та да мъкнеш камъни Mr. Green Hug Честити сиви пердета bouquet (аз отдавна си мечтая за сивички Heart Eyes , но да видим кога). Позамисли мер с фразата "ерген втора употреба"... Mr. Green hahaha Joy
Скрит текст:
Стените аз ги чистя с едно уредче за чистене на прозорци Mr. Green Моето е лидълско- естествено Mr. Green , нали съм рекламно лице hahaha , но е от този тип (по-евтинко):
http://www.euronics.it/acquistaonline/varie-ped/vileda/window-ma … bqSPmAaAtq58P8HAQ
Пръскам водичка и после уредчето "смуче" водата, идеално става Twisted Evil
Ади, ми то тогава повечето тук ще трябва да минем на диета от 1200 калории.... Mr. Green hahaha Идеята за изготвяне на менюто от предния ден е много добра, вкл. и при спазване на 90дд или друг режим. Peace
Мими, какво представлява този кармолис и как го използваш? Blush Иначе никога не е късно да станеш сладкарка Laughing  bouquet
Вики, Жгмъц май е в Берковица на купон Laughing Wink А може би се подготвя и за пътуването зад граница newsm78
Ничия, дано не е нещо сериозно при теб bouquet
Деси, аз почти не гладя- научила съм се обаче да простирам веднага като спре пералнята и си имам специална техника на простиране, гладенето само в краен случай Mr. Green hahaha
Заната,  Hug

# 121
  • Мнения: 2 314
Миме не само аз го аресвам, а и моичките. ММ ще го спретне сабале и имат остра заплаха от менека ако некой барне преди мене!!! #Cussing out #2gunfire  Joy Heart Eyes Hug Hug
Инджи минзухарите са ми любими след игликите.  Grinning  Hug Hug
Ади пиши си го тук вечер и така ще ти е по-лесно като си знаеш що ще ядеш.  Grinning Hug Hug
Иринитке ма верно ли стените ми!  #Crazy ooooh!  Joy Heart Eyes Hug Hug
Оставям ви банда и продължавам с четенето. Хубава и спокойна вечер.  Hug Hug Hug
И не забравяйте:

# 122
  • Мнения: 129
Добър вечер!

Деси  Hug
Инджи,Ади,Ничия благодаря  Hug
Долче,хапна ли от десерта и заради нас  Mr. Green
Мамекс, бързо оздравяване на твоето момче  Hug
Иринита с право си Работна Тудора  Hug
Джулс, мястото е..  Heart Eyes
Да кажа за филма - на мен много ми хареса. Истинска приказка,много песни - тип Бродуей,чак ми прииска да запея и аз.  Mr. Green Всичко беше премерено и на място,не са развалили изобщо приказката, екранизирайки я.Направо ме пренесе при тях. Ако обичате такъв тип филми и Селин Дион - тя изпълнява няколко от саундтраковете -  ще ви хареса. Heart Eyes Имаше много хора и доста мъже,което ме учуди.  Mr. Green

Утре - плодов
Не се знае какво ще ям  Mr. Green

 Heart Eyes

# 123
  • Мнения: 27 733
Ако обичате Селин Дион - тя изпълнява няколко от саундтраковете -  ще ви хареса. Heart Eyes Имаше много хора и доста мъже,което ме учуди.  Mr. Green
Значи мъжът на Мими ще може да я придружи без да му се налага да се крие! Mr. Green Laughing А за музиката- все се чудех защо ми звучи познато гласът от трейлъра....а то Селин Heart Eyes
Облашкова, хапнах един брой само, че беше пържено Blush Чак се изненадвам от себе си hahaha Но изядох допълнително няколко сиропирани вишни Twisted Evil
Вики, ТМ е златен- то домакинстване, помощ с децата, готвене.... Laughing
Аз вечерях примерно Blush - 7 много малки кивита и 1 малка ябълка, такива дребосъци съм ги купила hahaha После ще пийна и някакво чайче bowuu

# 124
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
                


     КУРДОВ, бъди силен, братче. ЧРД!!!  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 05:25 от ir74

# 125
  • Мнения: 2 092
Курдов, Честит Рожден Ден!!! Да не се отървеш от здраве! Пожелавам ти сили и желание да се превъзмогнеш в следващите дни! Много силен човек си, възхищавам ти се! Целувки на принцесата, да я нагушкаш от мен!  bdbaloni

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Момичета, благодаря на всички за топлият прием  bouquet
Завръщам се отново и смятам да не се отказвам, въпреки неуспешното начало.
Да, вечерям късничко - около 20 ч., хляб почти не ям, мазнини - също, висока съм 1.60 и тежа 60 кг.
Най-добре се чувствам около 56 кг., които поддържах до януари. Но като дойде големият студ, доведе и големият глад  Embarassed
И така - реших от началото на Март да започна отново, но за сега не мога да се похваля с резултати.
Пия вода, дори насила и когато не ми се пие - около 1.5 - 2.0 литра дневно.

От доста време тренирам активно, фитнес и народни танци, три пъти седмично. Определено съм понатрупала мускулна маса, но и тлъстинките, особено около талията, също са се увеличили  Laughing
Може би трябва да намаля количеството на храната и да огранича тренировките за мускулна маса ...
И аз не знам как, но ще продължа до положителен резултат Grinning

Желая на всички успешна и усмихната нова седмица  bouquet

# 127
  • Мнения: 2 087
        Хайде и от мен едно нощно включване,
Деска новия цвят на косата утре вечер,когато онова компютърно грамотното се прибере,че да ми качи снимката Laughing
Инджи,Ади благодаря за милите комплименти Hug


Скрит текст:
Иначе днес до следобед си бях напълно режимна на печена тиква на диванчето.Пийнах 1 аолин и кръста ме поотпусна но след това
Скрит текст:
Скрит текст:
На ММ меко казано му се разгни фамилията,т.е. направи страхотна торта,пилешки пържоли ссъс супер марината и масълце,свинско каре с подправки,наряза луканка,кашкавали,сиренца,под вещото ми ръковоство спретна и едни рулца от гриловани тиквички напълнени със смес от серене,малко кисело мляко,черен пипер,магданоз и розово доматче,както и салата от домати,краставици,печени чушки и червен лук.Те това беше цялото меню за гостите,а те добре си хапват,бяхме общо 7 човека с децата-на 20,18 и 17 год.След готвенето му се ноложи да изтупа килимите от хола,да забърше пода,прахта,а на малката 18 годишна принцеса й се наложи да почисти стята си антрето.За спалнята ги пожалих.Аз само изгладих покривката и котролирах подреждането на приборите,чинийте салфетки и т.н.на масата.Полвин час преди да дойдат нашите приятели минах през банята,облякох се гримирах се и пак на диванчето.Освен това в края на вечерта след като пуснаха 2 миялни им заявих, че от 20.03. камериерката,готвачката и слугинята напуска.Малко късно май на 48 год.реших да си попроменя живота,зощото всичко току що изброено до сега го вършех само аз с малки изключения.От утре съм решила 2 седмично да ходя на зуммба,другите 2 дни да се виждам с приятелки и евентуално 3 дни от седмицата да върша само някои неща в къщи.Писна ми,време е след 20 години ходене след задните части на принца и принцесата да обърна внимание малко и на себе си FlutterКато връх на всичко от 10 дни вдигам кръвно сутрин 160/100 и това при условие,че по принцип съм с кръвно 90/60.Това се дължи на милата му майчица,която въпреки,че я виждам сравнително рядко безпроблемно успява винаги да ме вбеси с простотията си.В момента мисля,че проблема й е новия ми джип и винаги макар и косвено успява да създади страхотно напрежение помежду ни SickА ММ е прекалено добър за да реагира както трябва на безконечните й простотий и просто да и каже преди да си отвори устата да помисли какво ще каже StopОплаках ви се и може би малко ми поолекна.Извинявам се ако съм досадила на някого с моите проблеми.Затова слагам цялото това излияни в скрит текст.[/shadow]
Скрит текст:
Скрит текст:
ПП Не виждам кафенцето на Ир, на сигурно проблема е в моя таблетчо newsm78
На всички лека и мека Hug
Нещо скрития текст не ми се получава,редактирах 5 пъти и ми писна извинете ме newsm78Отивам да лягам  Hug

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 02:47 от strela

# 128
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
   СтреличкеHug Hug Hug, май и ти имаш нужда от огромна прегръдка!!!

           

             


    И за КУРДОВ:
                           

# 129
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро и честита първа пролет Hug


Стреличке и от мен едно голямо  Hug, а иначе за това дето си решила, стискам палци да успееш Hug
Рената,  Hug знаеш, че идеята на тази диета не е да гладуваш bouquet провери си мерките, може би сега на сантиметри сваляш  newsm78
Ничия, Hug бързо да оздравяваш bouquet
Инджиии,  Hug разкошотийка, страхотно дворче имаш bouquet как си мечтая и аз за такова bouquet
 Иринитка Hug, обичкам та много, лудетинооо Hug
Демито, май днес лети, ако съм запомнила правилно newsm78
Аз след картофите с боб и царевица съм на 0, но не е + Mr. Green
Курдов, Hug Hug Hug Hug hug hug hug Hug Hug
Прекрасен и спокоен ден на всички Hug и едно кученце за настроение
https://www.facebook.com/boohoo.com/videos/1629178880433335/

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 06:48 от vangobi

# 130
  • Мнения: 129
Добро утро!  Heart Eyes

Ир,Вангоби Hug







# 131
  • Мнения: 28 913
Добр утро,
Благдаря за кафенца и закуски! Hug
Курдов, сили приятелю и не показвай на малката колко си разстроен, нека запомни нашата страна и теб с усмивка на лицето! Hug
Стреличка, ти пък на едно бабе ли ще се дадеш Hug, а за другото си мисля че е късно...казвам го от опит Wink, но твоите все пак умеят да вършат нещо....моите НИЩО, а ако мъжа ми направи торта ще готвя и мия чинии до края на живота си hahaha hahaha hahaha
Хайде прекрасни, хубав ден и седмица ви желая! Hug Hug Hug

# 132
  • Мнения: 2 844
Добро утро Hug Hug Hug Hug ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!!!!ВСИЧКО ЩЕ СЕ РАЗЗЕЛЕНИ,ВСИЧКО ЩЕ ЗАПОЧНЕ НОВ ЖИВОТ, ПОЖЕЛАВАМ ВИ СЛЪНЦЕ В ДУШИТЕ, РАДОСТ ДА ТРЕПТИ В ОЧИТЕ И МНОГО ДА СТЕ ЗДРАВИ!!!!

Ир, Вангоби и Облашкова благодаря за кафенцата и закуските Hug Hug Heart Eyes
Стеличка успех ти пожелавам, да успееш да реализираш това, което си решила, а за свекървата - няма да я промениш явно, не се трови, не и обръщай внимание - Деми има страхотно лекарство, трябва да го употребяваш по- често Hug Hug Heart Eyes Деми лек полет, да не тъгувате много, пак ще си дойдете Hug Hug Hug Heart Eyes
Курдов на теб пак да ти пожелая сили, за да можеш да се усмихваш , като се разделяте с принцесата Hug Hug Hug Hug
Добре, че е понеделник - трети ден няма да понеса на това темпо Mr. Green
Яденето ми през уикенда беше тотално омазано, гадно ми е сега, но, април идва - ще вляза в релси, трябва.
За днес менюто е:З - ябълки;О - тас кебап , но без ориз,салата моркови,ПФХ;В - не знам, каня се да е плодове, че ще е късно след танците, а и е последна четвърт на луната  от 18.59ч, утре така или иначе трябва да съм на плодове
Хубав понеделник ви пожелавам бандичка любима Hug Hug Hug

# 133
  • Мнения: 2 314
Добро понеделнишко утро!  bouquet  Grinning
Ирка супер кафе!  Grinning Hug Hug
Наборче умно решение - сега само да не се поддадеш, а да го изпълниш. Гушки  Hug Hug Hug Hug Hug
Вангобче праскови мммммм.  Heart Eyes Grinning Hug Hug
Инджи да си починеш хубаво на работа.  Mr. Green Grinning Hug Hug
Курдов кураж днес!  Hug Hug Hug Hug Hug
Ренате, Вълничке, Облашкова, Миме,  Heart Eyes Hug Hug
Честита пролет на всички!  bouquet bouquet bouquet

# 134
  • Мнения: 1 517
Изчитане нямате ... Shocked Shocked Записвам се и се връщам да чета  Heart Eyes Heart Eyes Хубава седмица от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт