Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 886
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 347
Мамексче по-добре пътечка си вземи. Другото е много натоварващо.  Joy Laughing Laughing

  Joy Joy Joy
Ей,опасна си  Hug.

# 166
  • София
  • Мнения: 11 117
Мамекс, разбрах те! Захващай сериозно предисвикателството с клековете!  Hug

Ив, кое е селото ? Нали знаеш, че тук сме любознателни.  Mr. Green

# 167
  • София
  • Мнения: 135
Жгмъц, едното на баба е Макоцево. А на ММ е Поповяне, към Самоков, другата седмица е то наред.  Simple Smile

# 168
  • София
  • Мнения: 11 117
Жгмъц, едното на баба е Макоцево. А на ММ е Поповяне, към Самоков, другата седмица е то наред.  Simple Smile

Макоцево го знам, другото не.  Wink

# 169
  • София
  • Мнения: 5 568
Аз ги знам и двете села.  Grinning

Привет, банда! Hug

Днес хапването е следното: з: банан, о: броколи с моркови и салата домати и краставици, в: салата селена с краставица и авокадо, ядки. И следобедни закуски - банан, кивита, ябълки.

Мерси за кафенцито, Джулс! Hug

# 170
  • Мнения: 2 844
Ида за кафенцетооо animal037 animal037 animal037 Джулс  Hug Heart Eyes - и там хубаво Grinning
Мамекс Hug Hug Heart Eyes и аз на задник и на бричове качвам най- много, винаги там ми е бил "чара" - много трудно си намирах панталони , като бях по- млада - талия тъничка, а задник и бричове дал господ hahaha hahaha  - винаги се налагаше да правя корекция.Сега талията ми се увеличи и разликата не е толкова огромна Mr. Green Mr. Green
Жгмъц забравих да пиша, че резултатът ти за един месец е много добър - 3 кг. newsm10 newsm10
Пете при теб как върви Hug Hug

# 171
  • Мнения: 28 579
И аз надуших кафетооо....
И моят "чар" е в краченцата, нагоре талийка и броящи се ребра...Инджи, поуспокоих се, че с времето...се балансират Simple Smile

# 172
  • София
  • Мнения: 11 117
При мен най-аровен е корема, както и паласките. Мразя ги!  Sick
Мими, ти с мен ли си, какво реши ?

# 173
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Вики,  Grinning! Луд уморя няма  Mr. Green! Аз така много се разтоварвам от лудницата през седмицата!  Simple Smile

Ив,
добре дошла в отбора bouquet Преди време обяснявах, че ЛО ведъж ми донесе подарък от Турция - мотичка Laughing Laughing Laughing Добре, че беше валяло и в събота не ставаше за прекопаване, иначе бях готова схваната след това. След цяла зима мързел Joy Само изчистих всички изсъхнали клонки, вейки, цветя и нападали листа. Да подиша малко земята. През идващата събота е ред на ягодите, и да посея рукола...че къде българска градина без рукола newsm78 Joy

# 174
  • София
  • Мнения: 11 117
Как я ядете тази рукула, има вкус на пластмаса, голям бляк.  Sick

# 175
  • Мнения: 28 579
Вики,  Grinning! Луд уморя няма  Mr. Green! Аз така много се разтоварвам от лудницата през седмицата!  Simple Smile

Ив,
добре дошла в отбора bouquet Преди време обяснявах, че ЛО ведъж ми донесе подарък от Турция - мотичка Laughing Laughing Laughing Добре, че беше валяло и в събота не ставаше за прекопаване, иначе бях готова схваната след това. След цяла зима мързел Joy Само изчистих всички изсъхнали клонки, вейки, цветя и нападали листа. Да подиша малко земята. През идващата събота е ред на ягодите, и да посея рукола...че къде българска градина без рукола newsm78 Joy

Ириниткеее, и аз искам на ранчо, в събота взимам една мотичка и идвам... hahaha
Жгмъцони нищо не съм решила, тези дни ям разделно и оплаквам Кънчо, ако продължава така ще го фърлям у морето! Чудя се какво да правя? newsm78

# 176
  • София
  • Мнения: 5 568
Инджи, благодаря, че питаш.  Hug ОК върви при мен. Вчера ми свършиха накуп няколко козметични неща и днес им търся заместители:) Забавлявам се, с две думи! Mr. Green Hug

# 177
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, мое мило виртуално семейство  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Вие ми останахте единствени  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Днес моята принцеса пое своя път към едно по-добро бъдеще. Беше много превъзбудена. Сутринта не искаше да хапне и т.н. Много се зарадва на новите си мама и тате, голямо гушкане падна. Накрая се поразплака, но леко. Абе, с една дума - мина горе долу добре. Тръгнаха за София с кола, където ще й бъде издаден паспорт. Новите родители са отседнали в хотел. Малката заедно с баща си ще пътуват със самолет в петък/събота, а майката, има заболяване някакво в окото или ухото, и затова ще пътува с автобус. Обещаха че в събота ще ми се обадят по Скайп, когато пристигнат.
Голяма изненада бе за мен, че преди двайсетина минути ми се обадиха, защото принцесата настоявала да ме чуе. Искаше да ми разкаже, че са спрели някъде край пътя и са опитали много игрушки и катерушки. И до този момент не е яла, но сега ми обеща че ще хапне в София - на час път били от там. За сега е добре.
Което не може да се каже за мен.  Cry Cry Confused

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА ЗА РОЖДЕНИЯ МИ ДЕН! ОБИЧАМ ВИ!!!
Вчера денят обещаваше да е лежерен, но... не би. Сутринта бяхме на площадката почти до 11. Събирането бе предвидено за вечерта, очаквах само тъста, тъщата, вуйчото на жена ми и неговата съпруга и затова не си давах много зор. Но в 11.30 ми се обадиха , че вуйчото искат да дойдат на обяд, защото им възникнал ангажимент за вечерта. И аз, както казва шеф Андрей Токев - ГАЗ!!!! Само за час и половина бях готов със всичко - смелих месото направо в чопъра че няма време за машината, направих кюфтета (20 броя) и ги подпуках на скарата. В същото време сложих картофи да се пържат и едновременно подготвях чушки бюрек (22 броя), които изпържих след картофите. Направих чеснов сос с майонеза, кисело мляко, чесън и копър - тройна доза. И още салата от домати, краставици, зелен лук, магданоз и сирене - почти шопска. Тъкмо извадих мезетата, за да ги нарежа и гостите дойдоха. Имах и едно неканено семейство - рода на тъщата, но се справих с количествата. Естествено на мен не ми се празнуваше, но...

За яденето няма да говоря, тъй като не останах режимен - трябваше да съм на плодове. Днес също не съм режимен, защото трябваше да черпя в редакцията. Но от утре влизам в релси. 90 ДД остава единствената ми сламка, за която се хващам. Не знам как ще се прибера в празния апартамент довечера, какво ще правя самичък, с какво да се занимавам  newsm78 newsm78 newsm78

Ей така ми е едно никакво..... Но реших все пак да се обадя. Извинявайте за романа, но знам че ще ви бъде интересно. Затова не сложих нищо в скрит текст. Ако кажете - повече няма да го правя.

За сега толкова, по-късно пак!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 178
  • София
  • Мнения: 11 117
Курдов, пиши тук колкото ти душа иска!  Hug Hug Hug

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Курдов, тук сме и сме с теб!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пиши, ние обичаме да те четем Hug

Общи условия

Активация на акаунт