Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 868
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 11 116
Тупа ги от нафталина.  Mr. Green

# 196
# 197
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Тупа ги от нафталина.  Mr. Green
Хихи,  Mr. Green

Слабичко таз вечар?  Thinking
Бравус на утчелите са.... bouquet
Аз утчитам малку свинско и салата, и Ф  Whistling

Все забравям да кажа на Ренате- добре дошла! Hug Питаше защо не сваляш- смятам, че поради активните тренировки, от тези 5-6 кг които имаш да свалиш според теб, вероятно реални подкожни мазнини ще свалиш 2 кг, което е според мен оптималното за теб , а "останалите" кила ще станат уплътнени мускули и кости. Та, мери си обиколките. Те са определящи при активно трениращи.

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 20:38 от Juliette14

# 198
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Ехо, банда  bouquet

А,а,а,а - не съм се загубил. Туканкана съм си. Само дето за последно тази вечер се отдавам на настроението си. От утре съм нов човек. Обещавам  Naughty  Outta Joint

За яденето няма да говоря  smile3505 и за пиенето

Утре влизам в релси, на варива. Имам един пакет замразена царевица във фризера, ще я направя на пара и със зелена салата със сичкото - зелен лук, репички, краставички. Е, за обяд без лук (пазя си колежката от припадък - тя лук и чесън на картинка да види и припада)

ИВ
  Hug Hug Много сладък малчо, да ти е жив и здрав. Пък каква голяма мотика сте му дали... Той мускули ще направи  Joy

Пия чайче и съм ви извадил завивка - олекотена,да не ме корите после

Дано ви хареса десена.

Не обещавам че ще заспя, нещо сън не ме лови напоследък.

Но нека ваш`та вечер/нощ бъде лека  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.П. Благодаря на всички фиданки за милите и окуражителни думи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 129
 Добър вечер!

Досега четох,че сте писали..  Crazy и забравих половината неща  Mr. Green

Курдов  Hug Hug
Деми,лек път!  Hug
Мими,тук съм  Flutter Преди малко се върнах от работа..  ooooh!
Инджи,хубава градинка имаш  Hug
Ив,прекрасен помощник  Hug
Жули,хубаво е това Мароко  Heart Eyes Май и аз не съм пробвала анасон,но май го имаше в миксовете за коледни меденки  Whistling
Мамекс,Ади,Аги,Стреличка,Жгмъц,Вангоби и на всички   Hug

Днес плодовия беше като предния тегав - ядох банани,манго,фреш портокал и микс ядки - беше ми едно много шеметно  Naughty И предния път беше такъв и главоболие за капак. Дайте някакви идеи как да го карам по-леко този плодов. Явно само на плодове нещо не ми понася. Обичам плодове,не е да не ми са ми приятни за ядене. Нямах апарат за кръвно в мен,за да видя дали ми е паднало кръвното. По принцип съм с нормални показатели. В другите дни пък ми няма нищо.  Thinking



# 200
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Облашкова, мноу работиш,  Mr. Green  Heart Eyes
За плодовия, може да ядеш овкусени салати, но пък да пропускаш ядките. Примерно.  Flutter Ох, аз не понасям анасон...Sick
Курдов, Ареса ми десена, мноу свежжжж..... Flutter

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Хайде и аз отново тук.
Върнах се от тропане, като преди това, около 18,00 ядох тиквички на скара с кисело мляко.
Сега чувствам леееееек глад, но пия чай от джинджифил и лайм.

Деми, лек полет мило слънце Hug Ща дойде време и ще се върнете...така го усещам, не знам Thinking
Курдов, еее, ха така! Че тези моми не могат да се  стоплят....не са като мен hahaha
Ренате, и аз все забравям да те поздравя с добри си се завърнала. Аз харесвам повече стегнато и с оформени мускули тяло, макар и с повече килограми отколкото по-малко, но отпуснати килца.

Ив, батко Гоги е много сладък! Мамин, златен помагач Hug

# 202
  • Мнения: 129
Жули,на две места работя и нямам много време. По едно време когато бяхме затрупани с работа, след редовния работен ден,карах и нощна смяна на едната работа до към 12 вечер Crazy Но всичко това го правя, за да мога да си плащам таксите и да се издържам донякъде,а и за да си купувам каквото искам. Mr. Green  Heart Eyes Намислила съм да го карам така,докато си завърша образованието. Simple Smile
Ще пробвам със салата,май ще ми е по-добре с нея. Дали липсата на сол през плодовия ми се отразява така  Thinking Преди и по 5 дни можех да изкарам на плодове,сега и 1 не мога - ама тогава си и почивах - студентски живот  Mr. Green Сега съм в Матрицата  Joy hahaha Joy

Курдов,моя юрган е с подобен десен.  Simple Smile

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 21:37 от oblashkova

# 203
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Облашкова, браво! Щом можеш така, карай докат трябва и имаш сили....  Heart Eyes
Пробвай със салати, може би наистина липсата на сол се отразява, а и все пак се натоварваш много в работата.  Flutter

# 204
  • Мнения: 129
Жули  Hug Heart Eyes
Irinita, я сподели как го правиш този чай с джинджифил и лайм.Звучи ми много хубаво,никога не съм правила чай от джинджифил  Blush


# 205
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Oblashkova, чаят е в пакетче Wink От Ингилизко  е Laughing
Desi, няма те днес Thinking Praynig

# 206
  • Мнения: 28 517
И Долчето няма, при Деси как ли е зайко?
Аз вече ще си лягам....еййй не влизат у кратуната тия текстове наизуст и тва си е, старост-нерадост! #Cussing out

# 207
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Облашкова, чай от джинджи може да си направиш като настъргваш пресен джинджифил, и го заливаш с вряла вода. Оставяш го 5-10 минути. Прецеждаш, изстискваш лайм или лимон и пиеш. Лютивко, но и свежо.  Flutter

Десиии, де си?  Hug
Тудоркеей,  smile3534

# 208
  • Мнения: 129
Oblashkova, чаят е в пакетче Wink От Ингилизко  е Laughing
Desi, няма те днес Thinking Praynig
Аааа.. Blush От английските чайове любим ми е Ърл Грей.. Heart Eyes
Джулс, благодаря. Ще го пробвам  Heart Eyes
Да,как ли е зайчето на Деси.. Confused
Мими,не се насилвай,я си почини.Ще ги научиш,все някой път Simple Smile Ти кое ниво английски си в момента? Мернах,че ходиш на английски Simple Smile

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
И Долчето няма, при Деси как ли е зайко?

Аз също за пухчето си мисля Praynig Praynig Praynig

Джулкееей, пия чай....обаче "глад мори добитъка". Гледах мастърите и ми се прияде сичкутуууу Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт