Предложения за подарък за юбилей на 50-сет-годишна жена

  • 10 816
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957
Моето предложение е ваучер за фотосесия или ваучер от книжарница или някаква друга активност / танци, фитнес или нещо, което е искала да опита, но не е успяла досега/. Материалните подаръци не носят емоция, а и на тези години човек си има доста неща!

# 16
  • Мнения: 2 199
Аз бих и подарила звезда кръстена на нея. Има един сайт (не мога да си спомня как се казваше, но мога да потърся моята) даваш данните на човека, заплащаш и ти изпращат сертификат къде се намира звездата и името на човека отбелязано на нея.

# 17
  • Мнения: 22 036
Подари на жената карта за спа или екскурзия. Икона тя сигурно си има щом е вярваща. Хората в тази възраст са заети и рядко отделят време да се поглезят, а така ще има повод да го направи.

# 18
  • Мнения: 3 789
Аз бих и подарила звезда кръстена на нея. Има един сайт (не мога да си спомня как се казваше, но мога да потърся моята) даваш данните на човека, заплащаш и ти изпращат сертификат къде се намира звездата и името на човека отбелязано на нея.

Този подарък лесно може да се направи и за без пари Wink

По темата:карта за зумба, латино танци, танго? Спа процедури също е добра идея.

# 19
  • Мнения: 460
Според мен може и да подариш ваучер за някоя разкрасителна процедура с някакво закачливо пожелание, ако има чувство за хумор!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт