Ин Витро при д-р Лилия Димитрова 2

  • 75 134
  • 389
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 521
И ако някой получи инфо, ако може да сподели - кога се очаква да получи акредитация за работа с фонда?
 Praynig

# 46
  • Мнения: 141
Moмичета, някой има ли записан час при д-р Димитрова, в новата клиника, за месец май?
аз имам уговорка да се видиме след празниците, но не знам къде ще е, където ще каже

вчера бях в "Вита" по друг въпрос към 6 часа вечерта, минах да я видя ако е там, нямаше никого, нито долу на "рецепция" нито горе, дори осветление беше изключено

# 47
  • Мнения: 1 592
И ако някой получи инфо, ако може да сподели - кога се очаква да получи акредитация за работа с фонда?
 Praynig

Усмивка,
според мен няма да е скоро. Мисля, че първо трябва да заработи и да има успехи, да отговаря на някакви критерии.
Затова ще ползва Вита за пациентите със заповеди..

# 48
  • София
  • Мнения: 521
Дано успява да ги съчетава, че не е малко работа за съжаление.

# 49
  • Мнения: 142
А в новата клиника знае ли се със сигурност на кои ембриолози ще се довери? Хубавото е, че именно защото е нова клиниката и трябва да мине известно време с регистрирани успехи, за да получи акредитация за работа с фонда, предполагам д-р Димитрова ще иска силен старт, което е добре за пациентите. ЗА тези с инсеминациите също.

# 50
  • Мнения: 343
Здравейте, някой знае ли дали д-р Димитрова обръща внимание на ИР и по конкретно на високия инсулин? Тя е един от лекарите, който харесвам и обмислям като вариант за нашето ин витро. Лекуващия ме репродуктивен лекар изобщо не взе под внимание инсулина,който ми беше завишен. С помощ на момичетата от форума взех сама мерки.

Хубав ден  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 69
Здравей Elinorche86, аз също съм с висок инсулин и пия Метфогамма. По препоръка на д-р Димитрова за сега ще си го пия, ще си спазвам режима за хранене и мисля че по време на стимулациите ще трябва да го спра.

# 52
  • Мнения: 343
Здравей Elinorche86, аз също съм с висок инсулин и пия Метфогамма. По препоръка на д-р Димитрова за сега ще си го пия, ще си спазвам режима за хранене и мисля че по време на стимулациите ще трябва да го спра.

Теди, аз също пия метформин и спазвам стриктен режим с помощта на които се опитвам да вкарам ИР в прилично ниво. Радвам се, че Др. Димитрова е взела под внимание инсулина ти и те е насочила. Би ли могла на лични да ми пишеш, колко ти е бил инсулина, мерси  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 545
А в новата клиника знае ли се със сигурност на кои ембриолози ще се довери? Хубавото е, че именно защото е нова клиниката и трябва да мине известно време с регистрирани успехи, за да получи акредитация за работа с фонда, предполагам д-р Димитрова ще иска силен старт, което е добре за пациентите. ЗА тези с инсеминациите също.
Главен ембриолог ще бъде Десислава Петрова.

# 54
  • Мнения: 142
Meрси за инфото, предполагам ще бъде още от сега, от месец май?

# 55
  • Мнения: 1 545
Предполагам, беше на откриването. Мисля, че на всички подобни въпроси д-р Димитрова би отговорила. Затова нещо, ако ви притеснява за най-сигурно питайте нея.

# 56
  • Мнения: 141
Добро утро!
Някой ходил ли е вече в новата клиника (освен просто да я види)? Правил ли е нещо там? Много ли хора има? Как са нещата? Знам, че още не работи с лаборатория и изледвания май не се правят.

# 57
# 58
  • Мнения: 141

Тя наистина е изключително мила

Момичета, обикновено в кой момент се взима болничен при инвитро? След взимането ли или може би няколко дни след като започне стимулацията? ще питам лекарката, но ще се видим с нея чак  след две седмици, а аз не спрях да мисля,притеснява ме, че може би ще трябва да отида командировка точно по средата на стимулацията и не знам дали ще трябва да пътува (предполагам, че по добре не) дали ще могат да ми дадът болничен да не ходя, ясно, че на работа нито искам да се обяснявам, нито очаквам че шефа ми има някаква "човещинка" в него. Предпочитам да взема направо 1 мес болничен ако е възможно да си запазя нерви и притеснения да други неща

# 59
  • Мнения: 142
Добро утро!
Някой ходил ли е вече в новата клиника (освен просто да я види)? Правил ли е нещо там? Много ли хора има? Как са нещата? Знам, че още не работи с лаборатория и изледвания май не се правят.


Здравей. Мисля, че няма лаборатория, но всичко останало си функционира както и в другите клиники. Събота и неделя се работи, когато има процедури и важни прегледи. По телефона може да питаш, каквото те интересува д-р Димитрова, много е любезна и внимателна. Все още няма сайт или фейсбук страница на нейния център или поне аз не съм разбрала. За главния ембриолог лично докторката гарантира пълна коректност и професионализъм. не съм забелязала да има навалица, чакането не е повече от 10 мин. Поне към този момент.

Общи условия

Активация на акаунт