След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -222ღღ

  • 46 686
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 478
Малко обобщен и любителски превод  Peace Общо взето става дума за това, че сериала е имал най-голямата фенска подкрепа на всички времена и дори след края му феновете се организират в соц.мрежи и ги подкрепят, защото не са ги забравили и няма да ги забравят!
Благодаря за превода! Ами както Баръш казва в едно интервю, че с Елчин са партньори по съдба, това явно наистина е така. Аз преглеждам и другите теми в бг мама за романтичните серияли, ами никъде няма такава истерия, такова бурно обсъждане, както беше по времето , когато даваха серияла, всичко си е спокойно и лежерно, ето например новият сериял със Салих по Стар тв, ами за една седмица дали има да са написали две страници. И да искат двамата да се забравят, едва ли ще стане скоро, след като и сега ги обсъждат навсякъде. Не вярвам да не четат какво се пише за тях.
Меги и двамата не са глупави и съм сигурна че четат в СМИ - то Баръш на повечето снимки извън кадър е с нос в телефона...За КА феновете още много ще се говори, наистина няма такова чудо.Защо мислиш , че поляха Мерич с тези гнусни клюки. Ако обяви, че почва да пише нов сериал . . .колко ще бъдат засегнати - продуценти,сценаристи и т.н.То е ясно.
А сериала на Салих - да не обидя някой , ама жал ми стана да го гледам.Толкова скоро след Синан в КА - не ми върви, а и главния герой ми идва макло застарял плейбой Embarassed

# 181
  • Мнения: 2 478
Ами  те на тези дето носят чая по серилите не им изписват имената. Mr. Green
Така е, Wink права си
Рускините веднага коментираха , че такива треторазрядни актриси/ сценаристки от жълтата преса дето пълнят постоянно, ги наемат такива световно неизвестни продуценти като Йълмаз Ердоган , в опит да привличат зрители. Ми смятам че са прави - 50% от зрителите на "gurumce" отидоха да видят приятелката на Б.А.
Ама да видяхте Баръш и Кроки на премиерата на Червения Истанбул / ако не бъркам името/ , където играят Халит ,Туба и други звезди.

# 182
  • Мнения: 9 540
Глава 33
Скрит текст:
Следобедът Йомер се скри в кабинета. Буквално. Беше се заключил и когато тя дойде да го повика за вечеря, се изненада. Намери го за много забавно и не спря да се шегува с него цяла вечер. На него обаче хич не му беше смешно. Странният блясък все още бе в очите на Дефне, карайки го да се чуди какво е намислила сега.
Храната беше донесена отвън, което предизвика любопитството му с какво се е занимавала тя цял следобед. Когато я попита, тя с най- голямо спокойствие му обясни, че е спала. Йомер не ѝ повярва, макар това да бе самата истина. Новата Дефне изморяваше ужасно старата, която все още се опитваше да вземе превес. В момента Дефне бе толкова раздвоена, колкото не се бе чувствала никога. Искаше изцяло да стане нов човек, силен и решителен, грабещ с пълни шепи радостите на живота, отдавайки се на любовта си. Но дълбоко в съзнанието ѝ едно тъничко гласче постоянно ѝ повтаряше, че това е само бягство от реалността, че тя не е такава и с действията си само ще усложни още повече нещата.
След вечеря Дефне се качи в спалнята, без да каже и дума. Йомер отново влезе в кабинета си- рисуваше. Това бе единственото му бягство от реалността през последните дни. Но вместо обувки, той рисуваше нея. Съпругата си. Портрети на Дефне запълваха всеки лист в дебелата папка, която той грижливо пазеше.
Когато се качи в спалнята, беше вече доста късно. Дефне четеше, но щом го видя да влиза, остави книгата на шкафчето до себе си. Йомер легна и тя се сгуши в него, сякаш бе дете, криещо се от кошмар. Трепереше, докато се притискаше към него. Йомер целуна косите ѝ, щастлив да я види отново такава.
-   По- добре ли си?!- Попита той, отмятайки няколко непокорни кичура.
-   Не знам какво се случва с мен. Сякаш вътре в главата ми има две коренно различни жени.
-   Видяхме!- Засмя се той.- Бъди сигурна, че аз обичам и двете ви, но предпочитам тази, за която се ожених!
-   Забавно ли ти е?!- Погледна го изнервено тя.- Аз се плаша. Това сутринта...
-   Да?! Какво ѝ беше на сутринта?! Както другото ти аз каза, ние сме съпрузи и е нормално да имаме такива сутрини!
Виждайки как Йомер хапе устна, за да не се разсмее, Дефне се отдръпна и го удари с юмрук. Това само го предизвика и неуспявайки да се сдържи, той се разсмя с глас, привличайки я към себе си.
-   Избухването ти сутринта, бе нормална реакция, скъпа. След всичко преживяно трябваше да излееш насъбралото се напрежение. По- добре така, отколкото да плачеш или викаш.
-   По- добре за мен или за теб?!
-   И за двама ни!- Целуна я нежно той, спускайки ръка под кръста ѝ.- Ако искаш, може да продължим с тази терапия.
Без да каже и дума, Дефне го издърпа върху себе си. Той целуваше тялото ѝ, докато тя обхождаше с ръце неговото. Току що облечената му пижама се оказа на пода само след минутка, последвана веднага от нейната. Голите им тела се преплетоха във вечния танц, оставяйки ги изтощени, но напълно задоволени. Прегърнати, те се пренесоха в света на сънищата.
Сутринта Дефне се събуди сама. Оглеждайки се, дочу душа в банята. Дяволита усмивка плъзна на лицето ѝ, докато отваряше вратата. Парата беше навсякъде, затова Йомер не я видя. Стъпките ѝ бяха заглушени от душа и той подскочи, когато усети ръцете ѝ около себе си. Смеейки се, тя влезе при него. Устните ѝ намериха неговите, влизайки под водата. Страстната целувка замая и двамата, а хлъзгавата му от душ гела кожа я предизвика да я опита. Ръцете му бяха на бедрата ѝ, помагайки им да го обгърнат. Нейните се вплетоха в косата му, докато захапваше рамото му. Без да губи време Йомер потъна в нея, подпирайки я на стената под душа. Замря за момент, изчаквайки нейната реакция. Усети как тя си пое дъх, след това се раздвижи срещу него. Първоначално бавни и нежни, тласъците му се ускоряваха все повече и повече, понасяйки и двамата към усещания, за които не бяха си и представяли. Нейният връх предизвика неговия, карайки и двамата да треперят като есенни листа.
Изчаквайки Дефне да се съвземе, отпуснала глава на рамото му, Йомер се чудеше как все още стои на крака. След вчерашната сутрин не мислеше, че нещо ще го изненада, но... явно грешеше. Отмятайки няколко мокри кичура, той се загледа в потъмнелите ѝ очи. Отделяйки се бавно от нея я постави на крака. Дефне залитна и се подпря на него. Правейки две крачки, те се оказаха под топлата прегръдка на водата. Тя им помогна да се съвземат, изкъпвайки се един друг с нежни закачки и много смях.
-   Ако ще се будим така всяка сутрин, искам винаги да е утро!- Смееше се Йомер, докато двамата се обличаха.
-   Ще ми се подиграваш цял ден, нали?!- Изчервената Дефне бързаше да навлече тениската си.
-   Какво да направя, не мога да свикна да те виждам такава. Но ще се постарая!- Плесна я по дупето той, отправяйки се към долния етаж.
От интимния му жест тя се изчерви още повече, ококорвайки и без това големите си очи. Но си го беше заслужила. Ужасяваше се от това с какво желание се събуждаше сутрин. Все едно не бе докосвала Йомер от дни, а не от часове.
Слизайки, завари съпруга си с Шукрю, дошъл да им донесе поредните торби с продукти. Поздравявайки го, тя се зае да приготвя закуска. В момента, в който вратата се затвори след шофьора, Йомер се оказа до нея, притиснал я между котлона и още по- горещото си тяло.
-   Какво искаш да правим?!- Попита лукаво той.
-   Йомер, стига! Хайде да закусваме!
-   Ааа, ти ли си?! Надявах се още да е другото ти аз!- Привидно разочарован се отдръпна той. Едвам успяваше да не се разсмее, виждайки шокираното ѝ лице.
-   Ще има да се надяваш!- Изкрещя тя, опитвайки се да мине покрай него. Ръцете му обаче я обвиха, пристискайки я отново на мястото ѝ. Смееше се.
-   Колко бързо обаче се хващаш!- Едвам си поемаше въздух, докато виждаше желанието ѝ да му издере очите.
-   Това сега шега ли трябваше да е?! Не е смешно, Йомер, никак не е смешно!- Но ъгълчетата и на нейните устни леко помръднаха.
-   Напротив! Ако само си беше видяла лицето!-Заравяйки своето в шията ѝ, той се опитваше да възстанови дишането си.- Естествено, че искам теб, любов моя. Ти си всичко, което съм търсил през целия си живот. Никога няма да те разочаровам, обещавам!- Гласът му бе изпълнен с толкова много любов.
-   Значи предпочиташ наивната глупачка, за която се ожени, пред оная никаквица сутрин?!- Попита невинно тя.
-   Никой не може да нарича съпругата му глупава или никаквица. Ти си съвършена, любима! Моя единствена! Обичам те!- Целуна я той, след което се отдръпна. Когато бе на безопасно разстояние, продължи: Все пак сутрешната Дефне е бонус към всичките ти други качества!!!
Смееше се, докато избягваше летящата към него ябълка. Просто това бе първото, попаднало пред очите на Дефне, с което можеше да го замери. А всъщност ѝ се искаше да го халоса с тигана, в който се пържеше омлета в момента.
Двамата закусиха, след което решиха да излязат в градината. Пиеха чай, докато Йомер се опитваше да уговори Дефне да купят по- голяма къща с двор. Искаше му се да имат поне три деца, а тук беше тясно за семейство. Съпругата му обаче настояваше, че ще мислят затова, когато му дойде времето. Според нея бе още рано.
Улисани в сладки приказки, те не чуха спиращата пред къщата кола. Нито гостите, които застанаха на ъгъла на къщата, несмеещи да пристъпят още навътре.



https://www.youtube.com/watch?v=h_veb2X_KLo

# 183
  • Мнения: 2 478
Темпи сутрешната Дефне е направо " пантерчик"  Joy Joy Joy
Йомер да не свикне да се крие в кабинета Crazy Flutter

# 184
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Темпи  Hug Heart Eyes определено надмина руските си "колежки"  Laughing Виждали сме всякакъв Йомер, обаче твоята сутрешна Дефне е единствена такава!  Peace Новаторка в жанра си!  bouquet

# 185
  • Мнения: 13 725
Добро утро  Hug  Hug  Hug

Гале  Hug



Темпи  Hug, много разкрепостена Дефне  Tired Скоро и заключеният кабинет няма спаси Йомко  Joy  Joy  Joy

# 186
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Мераба  Hug Hug
Май само аз още не съм прочела за Дефне -палавницата на Йомер  Joy Joy

# 187
  • Мнения: 9 540
Темпи  Hug, много разкрепостена Дефне  Tired Скоро и заключеният кабинет няма спаси Йомко  Joy  Joy  Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy

Моята Дефне е просто уникална- реве, смее се, налита му, после се черви, силна е, после я е страх  hahaha hahaha Сама не знае какво иска  Mr. Green Mr. Green

# 188
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125

# 189
  • Мнения: 9 540

Кажи ми, че това не е ново  Praynig Praynig

Тоя мухльо при нея ли замина или тя скорострелно се върна, че да не забегне той някъде, докато я няма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 190
  • Мнения: 28
Ми то беше ясно... след като вчера навсякъде беше Елчин... а кроки само така може да привлече внимание  #Cussing out

# 191
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368

Кажи ми, че това не е ново  Praynig Praynig

Тоя мухльо при нея ли замина или тя скорострелно се върна, че да не забегне той някъде, докато я няма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Оффф я  Crossing Arms ама съдейки по вида на Борко  Thinking май е скорошна тази снимка  Whistling ooooh!

# 192
  • Мнения: 13 725

Кажи ми, че това не е ново  Praynig Praynig

Тоя мухльо при нея ли замина или тя скорострелно се върна, че да не забегне той някъде, докато я няма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

За съжаление, нова е - връщат се към старите си навици - пазар в Зорлу център.
След кафето на Елка с кита беше въпрос на време и тия да се заявят  Mr. Green

# 193
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Борко е ужасон  ooooh!

# 194
  • Мнения: 13 725

Ирко  Hug

Той в последно време си е такъв. Няма му стимула за блясък в очите  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт