Изпускате ли разни предмети?

  • 5 871
  • 17
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
Охо - и изпускам предмети, и съм разсеяна, блъскам се като вървя, абе ненормална работа.
Кръвното си ми е ниско и вече 2 пъти припадам, ама мисля, че това, че съм схваната в ръцете няма много общо.
Внимавай само да не се спънеш и паднеш. Да потрошиш нещо не е толкова важно, стига ти да си добре.  Wink

# 16
  • Мнения: 136
Не само, че изпусках предмети в началото на бременността, но и като цяло бях ужасно разсеяна, спъвах се и бутах разни неща, тръгвам да взема нещо и докато стигна до шкафа и забравям за какво съм тръгнала Simple Smile Имах и един период в който много си оплитах езика и изговарях смешни думи, които са комбинация от 2-3 други, а една приятелка имаше същия проблем през бременността, предполагам всички тези неща са нормални. Не се притеснявайте, изпускайте и си бутайте на спокойствие, плетете езици, поливайте се с напитки и да не ви пука, има си и забавни страни Simple Smile

# 17
  • Мнения: 241
Aз през цялата си бременност изпусках всичко де що попаднеше в ръцете ми Crazy Все едно, че пръсти нямах. Само че след 7-я месец бях започнала ужасно да наедрявам и направо избеснявах. Стигна се дотам, че каквото изпусна го оставях на земята, а после мъжлето след като се прибереше от работа и събираше  Joy

Общи условия

Активация на акаунт