Кой къде е правил фетална морфология и за колко струва?

  • 8 861
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 181
Аз ходих при Мазнейкова в МЦ Св. Георги, прегледа струва в зависимост дали е на 4Д или нормалния УЗ - 80 или 40 лева. За доволна съм предоволна даже - видяхме пола на бебо съвсем рано и по после даже и физиономията му - незабравимо Hug
Peace

# 16
  • Мнения: 518
ходих при Мазнейкова на бул."България".прегледът струва 70лв.огледа подробно бебчо,слушахме сърдечния му ритъм,проследихме кръвообращението му и кръвотока от майчиния организъм към него,огледахме плацентата.
получихме 2чернобели снимки от ехографа , описание на проведения преглед/основно размери/ и запис на CD /цветен/.
общо взето съм доволна,макар,че мисля,че можеше да се мине и с по-евтиния преглед във "Фемина".цветното CD си е жива глезотия.

# 17
  • Мнения: 959
Ходих в мед. център "Фемина" при д-р Марков. Прегледът беше 40 лв. Ако искаш и запис на касета - още 10 лв. с твоя касета, иначе 20 с тяхна.  Прегледът включва доплер и 3Д изображение. Останах много доволна.
Peace

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Фетална морфология се прави и в поликлиниката на Майчин Дом, срещу 15 лв., така че не е нужно да се изхвърляш!

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Виждам, че за София сте отговаряли, аз за Варна ще кажа. Ходих при доцент Балев в клиниката на проф Темелков. Прегледът ми струваше 30 лв.

# 20
  • Мнения: 137
Аз ходих в Трета градска болница там струваше 40лв. за фетална морфология(19-22 седмица)
А Бхс в Майчин дом-32лв.!(16-19 седмица)
за спин и васерман мисля,че трябва да се направят.При влизане за раждане ги искат Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 401
Ходих при Мазнейкова след БХС в 17та седмица и съм много доволна!Пак ще ходя в 26та

# 22
  • Мнения: 1 733
Аз правих фетална в "Св. София" - 50 лв.

Общи условия

Активация на акаунт