Морбили?!

  • 334 431
  • 6 224
  •   1
Отговори
# 4 365
  • Мнения: 19 309
За неваксинирани под 18 има безплатни ваксини.
Немейка, къде има за възрастни ?

# 4 366
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
За неваксинирани под 18 има безплатни ваксини.
Немейка, къде има за възрастни ?
Казаха ми,че всеки който иска да си постави,може да се обърне към личния си лекара.Били безплатни.

# 4 367
  • Мнения: X
В тон с темата:

# 4 368
  • Мнения: 19 309

А това за антителата, да, информацията за производството им се пази и при нужда бързо могат да бъдат произведени още количества.
Това по повод бисера за спящите антитела, които не излизали на теста, ли си го написала? Надявам се, че осъзнаваш колко е нелепо това изказване. Какво съветва Кантарджиев да се проверява тогава  Joy
Има си установени норми кога антителата се смятат за достатъчно и кога не. Като не са достатъчно, останалите не спят някъде зимен сън ooooh!

Немейка, на тези познати са им казали само ако лл има останали ваксини след ваксиниране на децата под 18г.

# 4 369
  • Мнения: 9 276
Бисерът със спящите антитела най-вероятно идва от твоите хора. Аз просто предположих какво най-вероятно им е било обяснено, сега те какво са разбрали, това е друг въпрос.

А иначе дори по телевизията показаха как мъж влиза да се ваксинира в мобилния кабинет по негово собствено желание.


34-годишна си постави ваксина срещу морбили


Тя е пристигнала там и е заявила на лекарите, че не може да си спомни дали някога е била имунизирана срещу това заболяване.


Лекарите от РЗИ приветстваха решението на пловдивчанката като стъпка срещу кампанията против ваксините. Те бяха категорични, че дори и преди време да се е имунизирала срещу морбили, поставянето на сегашната ваксина няма да навреди по никакъв начин, напротив - ще помогне.

https://www.marica.bg/34-godishna-si-postavi-vaksina-sreshtu-mor … ticle-190773.html

# 4 370
  • Мнения: 19 309
Ами, добре, ако идва от моите хора, тогава това е поредното доказателство колко некадърни са лекарите в България и как не може да им се вярва Joy

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 12:39 от Дъждец

# 4 371
  • Мнения: 9 276
Добре, не сме били там, за да знаем какъв разговор се е провел.
А ти ще отговориш ли дали в Германия има нещо официално за това, което каза или? Защото ти подхвърли тезата, че в Германия масово се знае нещо, което в България не се знае или се крие.

Ти също така твърдеше и че ваксината срещу варицела трябва да се подновява, извинявай ако не ти се доверявам сляпо, а искам доказателства.

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 08:35 от LillyM

# 4 372
  • Мнения: 18 559
По бтв е голям купон.

# 4 373
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
По бтв е голям купон.
Хванах края..на този шарлатанин ще спрат ли да му дават трибуна.Видя сега притеснението на хората и яхна вълната.

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 09:03 от nameika-31

# 4 374
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
По бтв е голям купон.
Хванах края..но този шарлатанин ще спрат ли да му дават трибуна.Видя сега притеснението на хората и яхна вълната.
Ей, изтървала съм. Кажете, моля, кое е предаването, че после да го пусна на запис. И кой шарлатанин са поканили?

# 4 375
  • Мнения: 2 486
Ох, тъкмо и аз го гледах, не знам как педиатърката се стърпя да не го хлопне по тиквата.

# 4 376
  • Мнения: 1 113
Дали ако достатъчно хора подадат сигнал до СЕМ ще направят нещо? :/  Не е сериозно това канене на дезинформатори в този момент.  Това е все едно след серия тежки катастрофи с жертви да поканиш бай Пешо, който твърди, че столчетата за кола и коланите убиват деца....

# 4 377
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
По бтв е голям купон.
Хванах края..но този шарлатанин ще спрат ли да му дават трибуна.Видя сега притеснението на хората и яхна вълната.
Ей, изтървала съм. Кажете, моля, кое е предаването, че после да го пусна на запис. И кой шарлатанин са поканили?
Атанас Михайлов хомеопат

# 4 378
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 773
Тя направо го навря в ...миша дупка, да не кажа нещо друго! Явно знаеща и уверена в себе си, направо  го разби!

# 4 379
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
По бтв е голям купон.
Хванах края..но този шарлатанин ще спрат ли да му дават трибуна.Видя сега притеснението на хората и яхна вълната.
Ей, изтървала съм. Кажете, моля, кое е предаването, че после да го пусна на запис. И кой шарлатанин са поканили?
Атанас Михайлов хомеопат
То този е един от гурутата на антиваксерите.
Мерси, по-късно ще го потърся е нета.

Общи условия

Активация на акаунт