МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 406
  • 759
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 482
Добре де, как можах да се натъпча с фъстъци вечерта? Сега ми е тежко, че и гузно. Confused

# 571
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Добре де, как можах да се натъпча с фъстъци вечерта? Сега ми е тежко, че и гузно. Confused

Както аз изядох вчера три петлета с оправданието, че кръводарих BlushТолкова безволева не съм била не помня от кога Blush

# 572
  • Мнения: 1 332
Добро утро,

от днес и аз почвам. Да видим до къде ще я докарам. Много хубаво си свалям с тая диета, ама пусто, много трудно я спазвам. Решила съм всеки ден да давам отчет, за да се мотивирам допълнително.Relieved

Приятен ден!

# 573
  • София
  • Мнения: 1 324
Добро утро! Днес след картофения ден съм +400 гр. Вече не знам какво става .. 🙁

# 574
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро и от мен. Вчера успешен плодово-зеленчуков, но не ми се получи с фаста. Ядох три пъти, но просто с тези плодове и зеленчуци не мога да се заситя, та снощи последно ядене около 16.30...нищо де, ще наваксам с другите дни и ще си продължа с Фаста.
Днес отново плодово-зеленчуков, имам два банана(изядени), мандарина, две авокада и малко "пържено" китайско зеле. Ще видя ако издържа да не ям вечерта, но ако пригладнея ще си хапна естествено-здравето преди всичко Heart Eyes
Сиска, стига си се оправдавала Hug Знам, че изглеждаш повече от добре Hug Ще дойде и волята ти, явно сега е такъв периода, и аз съм имала тези моменти. Изтрезнях лятото, след като се прибрахме познатите, които ме бяха видяли предишното лято, ми казаха "Леле колко си напълняла...ама защо така, каква ти има....", много тъпо ми стана, аз и в някаква дупка бях, не ме вълнуваше нито как изглеждам, нито какво съм облякла, пусто в БГ снобарията и комплексарщината нямат почивка и ме отрезвиха. Сега кардинално, до декември МОНО и Фаст и на Коледа ще изглеждам прилично(далече съм от желаното, но все пак). А и ще се снимаме-първата семейна Коледна фотосесия, може ли на снимките да съм като булдог с висналите бузи Laughing
Маги, Вгх са много, ако нямаш и много за сваляне затова е дошло плюсището. Аз ще заменя картофите с ориз, той е по-отводняващ. Пробвай ако искаш Wink
Буря, вкарай плодови и зеленчукови дни, защото Вгх са ти много с тоя ориз и жито... някаква ротация на Вгх направи Peace
Леони, успех и много воля. От колко кг стартираш, какво МОНО ще правиш?
Бебе, къде си, как върви виното и сиренето hahaha Joy

# 575
  • Мнения: 439
Аааааа Гени, на линия съм. Вчера почнах трета врътка. През почивката си върнах едно от трите свалени килца, но то вчера изтече  в оо след първи ден КМ. Винцето е в края... Има още осем дни до него...
Доволна съм...
Сискаааааа, Heart и аз имам своите малки залитания...но продължавам.
Хайде да се отчитаме редовно... Останем ли сами...и сладичкото дебне отвсякъде....
Хубав и минусов ден...

# 576
  • Мнения: 2 482
Genni, от теб чувам и ме заинтригува с тоя фастинг. Реално има ли полза, имам предвид в килограми? Колко, ако нямаш нищо против че питам. Благодаря.
Втори рибен ден. В хладилника има разкошна торта за рождения ден на клиента утре. Но аз почивам Simple Smile нищо, че я гледам цял следобед днес.
Може ли идеи за зеленчуковите дни? Някаква манджичка? Благодаря.

# 577
  • София
  • Мнения: 220
Genni- Благодаря за съвета. Оризът и житото ми докараха минус, но от двата картофени дни усетих как пак задържам веднага вода. Ще видя днес да е нещо безвъглехидратно.

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 06:27 от Буря

# 578
  • Мнения: 1 332
Такаааа, вчера не се получи добро начало, затова започвам от днес.  Стартово тегло - около 75, желано - колкото по-надолу, толкова по-добре. Правя диетата на ВЧ както е в оригинал.
 За зеленчуковите дни си правих задушено зеле, тиквички на фурна, син домат на скара, печени чушки, салати - авокадо с домати, зелена салата и т.н
Приятен ден!

# 579
  • гр.София
  • Мнения: 465
На десетия ден да се включа и аз с доклад за постигнати резултати-минус три килограма, което ме учудва много. Принципно с тази диета свалям около 5-6, но пък сантиметъра показва страхотни показатели. Това ме кара да си мисля, че съм натрупала мускулна маса. Имам цел да падна под 55 кг, но ако поддържам мерки 90/60/90 ще преживея и да са повече:)
Не съм решила дали ще направя още един цикъл- нека изчакаме края на тази. Млечните дни ме подлудяват- толкова не обичам мляко. Хубаво е, че са последни иначе сигурно биха ме отказали.
Браво на всички момичета! Страхотни сте!

# 580
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро дамии😊 след двата зеленчуково плодови + 600гр, най-вероятно е вода..но и в тези дни вечерях...както и да е..принципно мразя гладуване така, че 600гр ще ги преглътна. Като цяло за 10 дни съм около 4кг минус. Остават ми още два-мляко, та днес и утре мляко. За днес си взех 1л. айрян и една обезмаслена заквасена сметана. Мисля фаст да направя днес..от сутринта обаче съм мноого гладна😨
Елизабет, има тема за Фаст,
http://m.bg-mamma.com/?topic=1005169
разгледай там, аз скоро разбрах, че има такова нещо...баща ми за няколко месеца, около 4, свали 30кг със спирането на вечерите..та аз първо бях на протеин за В, след това спрях да ям...нямам идея колко съм свалила😉
Леони, чудесна идея ми даде с патладжаните😉много ме засищат и с една салатка ще са супер. На следващия зеленчуков и аз ще си изпека, макар че от тях качвам😑 по план трябва три завъртания да направя...колкото повече кила паднат, по-добре😉
Лек и отслабващ ден момичета😚

# 581
  • Мнения: 439
Добро утро и от мен!
Днес -800 гр. КМ ми действа много минусово.
Пак съм на КМ. Последен ден на него...
Гени, аз си купувам пълномаслена заквасена сметана и за трите дни си добавям към КМ. Знам, че така организма не гладува и не задържа кг от стреса, че е на малко храна. КМ винаги ми е 4.5%.
Печените чушки засищат много. Също така за размърдване на метаболизма зелевата супа е добър вариант. Печена тиква... Ябълките печени също засищат много.
Много минусчета от мен! Добре дошли и на новите момичета! Blue Heart

# 582
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Бебе, млякото ми е 18% затова на айрян😂😂😂сметаната е около 10% това е най-ниско маслената, обикновенно си взимам 38% тя е като крем, но наистина ми е мазна, особено на гладен схомах измит с айрян😂 а с кокос става...мммм...ще се покапя😂😂😂аз от зелето качвам, т.е. задържам вода, ако е и кисело съм минимум кило и половина отгоре😂😂😂всеки е индивидуален. Аз от 90ДД знам от почти всички храни кога ще имам минус и кога плюс....

# 583
  • Мнения: 87
Здравейте момичета!
Утре започвам диетата на Ваня Червенкова.
Вие как приготвяте картофите си?
Heart

# 584
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
Само така,какви бяха тези терзания сутринта?! Успех ти желая! HeartFlowers HibiscusHug
Аз най ги харесвам на чипс във фурната или настъргани на тиган като рьощи,овкусявам с пипер,куркума,чубрица,кимион...каквито обичаш всъщност,също и сварени,нарязани на колелца и запечени в тиган,май соте се наричаха... можеш на пюре да ги правиш,крем супа...и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт