Покажи се ОКТОМВРИйско мъниче, момче ли си или момиче - Тема 3

  • 31 170
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 092
Лизи, и аз го четох това  Sad Много се надявам с плацентата всичко да е наред и да съм по-спокойна!
PeacockLove, идвам у вас! Обожавам еклери, а и пълнените чушки от вчера няма да върна  Mr. Green Ох, как бих си спретнала едни еклерчетааа, и една торта искам да си направя (сладки неща обожавам да правя), ама пусто не трябва да стоя толкова време права, а мъжо не го виждам да ги прави тези неща  Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 18 771
Работни са я,след серия скандали  Mr. GreenВсе пак довечера трябва да си гледам Мото джи пи  Laughing

# 62
  • Мнения: 4 009
PeacockLove,и аз идвам у вас.Как само обичам еклери. Heart Eyes Закусих здравословно с кифла с шоколад и се чувствам много добре,но и един еклер за десерт няма да ми е излишен. Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 18 771
АЗ закусвам една баница и едно рогче сутрин. LaughingОбичам много сладко,но имам чувството,че от него и става гадно нещо.Кафе не пия само какао от време на време.

# 64
  • Мнения: 1 102
Аз тези дни ако не закуся, не мога да си пия хапчетата. Имам гадене, но и апетита се появи.
Та си хапвах мекички, банички и тутманици тези дни Mr. Green
Ама днес неделя, няма да намеря Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 18 771
При нас и ма всеки ден закускиИначе аз ставам повръщам и после си ям. LaughingТова си е ритуал.

# 66
  • Мнения: 1 130
За момичета, които пият Дуфастон, знаете ли до кога се пие? Гледам, че пишете до 12 г.с., аз съм в 13 и още си го пия, в сряда съм при доки, но дотогава опаковката ми ще е свършила, та сега се чудя да си купувам ли още една?
В сряда и аз съм на БХС, кръвта не се взима на гладно, нали?
В четвъртък ми е серклажа и нещо започва да ме хваща шубето!

# 67
  • Мнения: 1 102
Моят Дуфастон ми го намалиха тази седмица на 2х1. Не знам до кога още ще го пия, но и аз знам, че после се спира и се увеличава магнезия. Сега  пия магнезий, ама той е под формата на саше и нещо не ми понася ooooh!

За БХС  - понеже съм в 13:40 на консултация и ми казаха поне 3 часа да не съм яла Shocked

Серклажа с пълна упойка ли го правят?

# 68
  • Мнения: 1 092
Аз умирам за тестени неща, това не е от бременността, винаги е било така. Сега се ограничавам доколкото мога, ама хлебопекарната меси вместо мен  Joy и не е лесно. Като излязох от болницата 10-тина дни задължително закусвах, а по принцип от малка не съм по закуската, сега не мога да си хвана спатиите, един ден се събуждам освирепяла, на другия мога да не ям до обяд...
Деси, няма нужда да е на гладно кръвта  Peace
Аз пия Утрогестан, същото като Дуфастон, но май малко по-малко вредно, не знам до кога ще го пия, докато ми кажат да спра. Но знам, че след като се образува плацентата, тя започва да храни бебето и няма смисъл от прогестерона, ама не съм лекар все пак.

# 69
  • Мнения: 1 130
Серклажа с пълна упойка ли го правят?
Не знам, не ме е страх, че ще ме боли. Миналато година, когато ми изтекоха водите в 16 г. с. ми направиха кюретаж без упойка, така че не вярвам да има нещо, което да боли повече. Страх ме е нещо да не се обърка!

# 70
  • София
  • Мнения: 18 771
АЗ се дразня,защото преди не ядях по цял ден.СЕга със ставането ако не хапна става много лошо.
Стискам ти палци миличка dessince .Не знам какво е това и защо се прави,но бъди спокойна ще мине всичко наред.

# 71
  • Мнения: 38
Не знам, не ме е страх, че ще ме боли. Миналата година, когато ми изтекоха водите в 16 г. с. ми направиха кюретаж без упойка, така че не вярвам да има нещо, което да боли повече. Страх ме е нещо да не се обърка!
Ох, милата, какво си преживяла !! Cry Да знаеш, че аз съм забелязала, че лошото и доброто се редуват, като ти се случи нещо лошо, после задължително идва голяма радост, така че аз съм сигурна, че всичко ще е наред този път с  вас  Hug  Hug

Аз в понеделник ще звънна да запиша час за ранна МФ. Във МЦ Фемина си избрах. Докторката  ми каза, че мойто по големина върви 1 седмица напред и ще трябва да ида задължително до 4-ти април .. Дано да  успея да хвана час. А иначе да ви кажа, че аз дадох кръв за пренатест. Това е неинвазивен тест за генетични аномалии. Резултатите ще ми излязат горе-долу в началото на април.. Вече нямам търпение да ги получа и дано да са добри! Praynig Praynig Praynig

# 72
  • Мнения: 35 187
Аз като стана пия витамините, после така огладнявам,че задължително трябва да закусвам. После задължително обядвам и вечерям. Заради хапчетата. Иначе ще умра от глад Sad
Колко сте напред всички, имате часове за БХС, правили сте изследвания. Аз мисля, че все нещо не съм направила на време. Във вторник влизам в 11та седмица.

# 73
  • София
  • Мнения: 18 771
Не се притеснявай.аз още не съм си изследвала кръв ,а съм с нисък хемоглобин по принцип и мисля,че от него ми се мота всичко.Но тая бюрокрация.

# 74
  • Мнения: 1 102
Хубава работа е Пренатест, ама и пари струва Grinning

Общи условия

Активация на акаунт