А нещо за Балчик?

  • 6 613
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 404
Зори,благодаря за отговора,логично ми се вижда щом не е в Албена и цените да са по-ниски.За климатика си права,май пак се разубедих,а снощи разпалемо обяснявах на мъжа ми,че тоя път съм сигурна-там отиваме Laughing

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Зори, а с "кое" изневеряваш на Албена?

# 17
  • София
  • Мнения: 6 559
3ори - а ти какво казваш за "Лагуна Бийч"? Там ол инклузив ли е?

http://www.albena.bg/index.php?p=hotel&id=11 от тази година вече са. миналата можеше само да си доплащаш по 33 лв за обяд и вечеря

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 12:51 от bibi

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
И аз търсин на северното черноморие. Почитател съм на Варна и района. Тъй като не съм фен на all inclusive, предпочитам half board или self catering, се насочих към семейните хотели. Не съм фен и на тълпите в големите курорти Албена и Златните.
За Балчик е много хубаво, но е малко и бързо се разглежда. Плажа е каменист, има засипани 2 района с пясък, но не са достатъчни. Басейнчетата са евтини, а има и водна пързалка. На много достъпна цена беше и нямаше много народ Wink
Кранево е също на достъпна цена. Можеш да си наемеш стаичка в семеен хотел. Някои собственици дори предлагат да готвят закуска, обяд и вечеря, според договарянето. Има и големи хотели, които са близо до плажа, но там никога не съм била. Плажа е прекрасен и е общ с албенския. Можеш да си правиш дълги разходки по плажа Wink Има една дълга централна улица, която по план е трябвало да стига до Златните, но така и не са я довършили след промените в БГ. Тя е оживена в началото и пълна със заведения дънещи чалга музика, сергии с боклуци и лунапарк. Колкото повече се отдалечаваш от центъра, толкова по-спокойна става и вече са направили малки заведения в по-отдалечената и част, които са направо на плажа и работят до късно като ресторантчета.
Зоната Ален Мак, Писател и Журналист е обсипана с малки семейни хотели. Плажа е хубав, но отдавна не съм била в този район. На много ключово място е, близо до Варна и до курортите. Не е проблем екскурзиика за деня от там да се направи до Балчик, мидената ферма, Аладжа манастир, Калиакра и въобще каквото се сетиш из района. Иначе в самия район разходка да си правиш, освен до плажа и обратно, друго не се сещам  newsm78 Тази година там резервирахме и ще видя колко се е променило.

# 19
  • Мнения: 7 106
Зори, а с "кое" изневеряваш на Албена?

Шани, знам мнението ти за южното черноморие и напълно го споделям. Обаче незнам кой дявол ме бучка тази година натам  Mr. Green, защото не ми е стъпвал крака от както нашите ме водеха на море едно време в детските години ( с едно малко тридневно изключение на Несебър преди 3-4 лета).
Та семейно решихме да почиваме това лято на Созопол, ето тук и то защото попаднах на този апартамент, който ме устройва и като местоположение и като обстановка. ще рискуваме, пък каквото излезе - или ще си променя мнението за юг-а, или ще се разочаровам тотално  Wink.
Ще споделя непременно отзивите си, макар че и на ум не ми идва да сравнявам двете дестинации  Simple Smile.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Зори, дано изкарате добре, пък ако мозъка ти изключи, че сте на юг, може да си изкарате и още по-добре  Laughing
Хубаво изглежда апартамента, ама само едно се питам: ще ти се готви ли и там? Няма ли да ти е по-конфортно някой да ти сервира и отсервира поне 5-10 дни в годината?
Както и да е.
Сърдечно ви желая читава и отморяваща почивка Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 7 106
Ооо и дума да не става за готвене  Naughty, кухнята просто е удно удобство да си направи човек едно кафе, да си нарежеш плодове и да приготвя на спокойствие някоя и друга попара или закуска на детето. От тази гледна точка я считам за полезен плюс. Иначе само това ми остава и на морето да готвя  Simple Smile.

Благодаря за пожеланията  Heart Eyes.

# 22
  • Мнения: 368
Зори и аз си позволих да погледна къде ще отседнете,защото още се чудя къде да летуваме,а твоите мнения в форума са много ценни.Само не разбрах цената на това удоволствие.
Иска ми се да пробваме all inclusive за да не мисля за прехраната на мъжо,а също ми се иска и да има къде да разхождаме бебока.Изобщо изисквания много Party

# 23
  • Мнения: 7 106
Мимоза, ние ще летуваме в Созопол това лято, наела съм апартамент и цената му е 45 евро на ден. Естесквено храната не е включена в това удоволствие  Simple Smile.

Незнам с какви финанси  разполагате и за къде сте се ориентирали, но гледам на сайта на Албена, че "Лагуна Маре " са с много изгодна оферта за ол инклузив : http://www.albena.bg/?p=hotel&id=10
Като разглеждам офертите в нета за този вид услуга, не съм виждала по-ефтина, имайки предвид и условията като цяло. А ако резервирате до 15 юни (ли беше, нали тече реклама по ТВ-то) ще ползвате и 10% отстъпка.
Един съвет за Албена специално - ако ще резервирате за там използвай телефоните за връзка дадени на сайта, а не през разни туристически агенции, защото за българи правят различни пакети с отстъпки, които агенциите спестяват. Спомням си че едно лято, едно от първите ни лета в Албена имаше промоции за българи от рода на плащаш 3 нощувки и една ти е бонус, нещо такова беше ако не ме лъже паметта (става въпрос за 3 или 4 **** хотели, другите не ги препоръчвам лично аз).

# 24
  • Мнения: 2 653
Миналата година научих нещо интересно за Балчик- в ботаническата градина, близо до брега има няколко къщички, и те са на хотелски принцип.Ние си правехме планове да отидем тази година, но кой да знае??? preggo

# 25
  • Мнения: 13 512
В края на месеца ще отвори и най-луксозния хотел в Балчик- Ел МАринеро. Намира се на яхтеното пристанище.Ресторанта вече работи,много приятно местенце.

# 26
  • на път
  • Мнения: 2 804
Балчик е хубаво и уютно място с атмосвера, стил, с не особено добър плаж и ВНИМАНИЕ - много комари за което си рябва специална многостранна подготовка. Всичко това не ми пречи да го обичам много ... Grinning

# 27
  • Мнения: 13 512
В края на месеца ще отвори и най-луксозния хотел в Балчик- Mistral ****. Намира се на яхтеното пристанище.Ресторанта вече работи,много приятно местенце.

# 28
  • Мнения: 13 512
В края на месеца ще отвори и най-луксозния хотел в Балчик-Mistral ****. Намира се на яхтеното пристанище.Ресторанта вече работи,много приятно местенце.

# 29
  • София
  • Мнения: 111
Ние бяхме на Балчик на 2 юни и беше ужас. Пътищата затворени заради някакви политици и се печеш на шосето.
Входа за Двореца е 10 лв на човек, а за ботаническата градина 5лв. - ако искаш! ooooh!и ти викат "Hello"
УЖАССС!

Общи условия

Активация на акаунт