Искам да кажа_(115)_27.03-02.04

  • 61 093
  • 992
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 11 745
Ама какъв съм шаран  ooooh!
С това чувство за хумор си по-прекрасна и от нея  Hug

# 811
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Аз съм сигурна, че Белинда изглежда по-добре. По-интелигентно със сигурност! Тази наблъскана устничка, тази пошла снимка... няма начин просто!  Laughing

# 812
  • Мнения: 22 036
ДААААААА! ЧЕСТИТ ПЪРВИ АПРИЛ Hug

Ех, Елени, бързичко ме разкри Joy

Да сте здрави и весели, момичета, цяла годна на майтапи да ви върви Hug Нали никой няма да ми се разсърди Hug

Киселините ти минаха май, но съм сигурна, че си хубава, поне колкото девойката  Hug

Бо, стига воайорства Simple Smile.

# 813
# 814
  • Мнения: X
Изпързаля повечето Белинда. hahaha

П.П. С удоволствие бих видяла нея самата и като бременна, и в обичайно състояние. Simple Smile

# 815
  • София
  • Мнения: 12 795
ДААААААА! ЧЕСТИТ ПЪРВИ АПРИЛ Hug

Ех, Елени, бързичко ме разкри Joy

Да сте здрави и весели, момичета, цяла годна на майтапи да ви върви Hug Нали никой няма да ми се разсърди Hug
Много готина шега, с кеф се закачих, обичам такива неща!  Grinning
Весели да сте и успешно бременеене.  bouquet

# 816
  • Мнения: X
Белиндо, лоша си, ама днес бива. Добре ни хлъзна. А сега е редно да се покажеш, за извинение  Wink

Бояна, ти надничаш тук, пък аз надничам във ФБ и ти следя писанията. Фен съм ти.

# 817
  • София
  • Мнения: 12 795
Белиндо, лоша си, ама днес бива. Добре ни хлъзна. А сега е редно да се покажеш, за извинение  Wink

Бояна, ти надничаш тук, пък аз надничам във ФБ и ти следя писанията. Фен съм ти.

Много благодаря! Имах чувството и аз, че някой ме чете, явно не е било параноя. Wink bouquet

За компенсация, че нагло паразитирам върх вашия опит мога да черпя с любимото си тесто за пица.

Скрит текст:
400 гр брашно
150 гр пшеничен грис, от твърда пшеница ако има наличен, ако не можете да го замените и с брашно
300 мл вода
80 мл прясно мляко
2 чаени лъжички сол
1 супена лъжица зехтин
1 пакетче суха мая
Правя го с машината, но може да се меси и на ръка. Важното е като втаса да не се разточва, за да не му се сплескат мехурчетата, а да се разтегли както се теглят мекици на ръка във въздуха, а после се дооформя в тавичката за печене. Ако ви се появят дупки просто ги залепвате. След като се гарнира се пече на максимална степен на фурната за около 10 минути. И фокача става със същото тесто. Много е леко и подходящо и за тънка пица, дано да го харесате.

# 818
  • Мнения: 39 754
Белинда, ах ти! Аз се хванах, признавам си! Толкова съм наивна! Ама и мацката си я биваше!
Да кажа за "ония" дънки. Връз големички и с бая широки крачоли са.

# 819
  • Варна
  • Мнения: 36 858
Аз си признавам, че се вързах яко, хич и не ми мина през ума, че е първоаприлска шега Simple Smile

# 820
  • Мнения: 22 036
Бояно, задръж се тук, ще ми е много приятно.

Белинда, много готино ни метна  Grinning. Тъкмо си мислих, че нито съм направила нито са ми направили шега.

# 821
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, колко комплименти получих, че и на лични, възгордях се някак си, нищо че не бях аз Flutter Joy

Жаки, а тия сандалки на място ли ги намери някъде или поръча онлайн? Щото и аз трябва да пазарувам за лятото и има хубави на този сайт, но не смея без да меря Rolling Eyes Ако пробва - номерата как са, отговарят ли си?
За фирмата нали ти писах - Ортотех. Ето им сайта, виждам че имат магазин в Пловдив:
http://orthoteh-bg.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/

В София са точно в уличката пред Пирогов. Отиваш, взимат ти отливка, след десетина дни имаш стелки Peace

# 822
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Жаклин в София в мол Сердика също има.Как са не знам.Отскоро са и нямам отзиви все още. Peace

# 823
  • Мнения: 13 070
Белинда, може и онлайнн да поръчаш, има като моите, бежовите, като си сложих, направо литнах, голямо облекчение. Отговарят на номера си, 37 са моите и 37 си нося.
Правиха ми диагностика на един апарат, много съм зле...

# 824
  • Мнения: 811
Здравейтее

Изчетох ви най -накрая
На работа съм но е спокойно сравнително Mr. Green

Хах , добра шега спретна Белинда , честит първи април сладурки

Прекрасно слънчево начало на месеца , обичам си го , моят месец си е Laughing Laughing

Докато напиша и изписахте още страничка Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт