Близнашки майки не се майте, а по-скоро с нас се запознайте!

  • 17 593
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
Ами за да се роди по нормален път близнаци, трябва и двете деца да са разположени с главата надолу... Лекарите не рискуват ако само едното е застанало правилно, защото има много голяма вероятност да не се завърти правилно второто.
И при мен бяха единият седалищно, другият напре4но, така 4е нямах шанс да се родят без секцио.

# 16
  • Мнения: 7 640
Здравейте момичета ,днес ходихме на док на 16 май ще ме вземат в болница за изследвания и след това ще ми плануват секциото затова най-вероятно към 25 май ще си имам бебченца.Момченцето вече е 2.340кг.,а момиченцето е по-мъничка което ме притеснява 1.800 дано порасне още малко душицата малка,стискайте палци всичко да мине добре,утре сме на запис на тонове и пак ще пиша.

Поздрави и целувки от нас тримката Hug
малки, а... Party
Моите точно толкова се родиха в 34г.с. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 78
На мен още когато ми казаха че съм бременна ми казаха и че са близнаци и че съм за секцио,пък и аз съм миниатюрна:), а и сега едното е главично разположено а другото е напрек,така че СЕКЦИО

# 18
  • Мнения: 1 744
Либра, само да ти кажа, че моите също бяха така разположени и два дни преди да родя едното и то се обърна надолу и станаха и двете главично и родих нормално. Иначе и мен ме стягаха за секцио, но моите мишлета сигурно усещаха, че много държа на нормалното раждане и ме улесниха.  love001  love001
А ето и нашите снимки най-накрая:
http://galeria.biberonbg.com/main.php?g2_view=core.ShowItem&g2_itemId=8626

# 19
  • Мнения: 964
И аз да се присъединя към Надето-момичета не слушайте приказки от рода че след определени седмици бебтата немогат да се обърнат-НАПРОТИВ и моите се обръщаха до последно ,10 дни преди термина (смятан по календар не по големината на плода) ми назначиха секцио защото само два дни преди това едното бебе се завъртя с главата нагоре.Отидох в определения ден и се оказа че някой пак се е завъртял и двете са главично,сложиха ми система да ми предизвикат нормално раждане но уви,нестана и след три дни секцио.Както и неслушайте че близнаците винаги се раждат рано,родих седмица преди термина след 48часа системи и вагинални таблетки за предизвикване на раждане.Имах около сантиметър и половина разкрите,контракциите ми почнаха след като ми спряха лекарствата няколко часа преди операцията,бяха много болезнени но неравномерни и не допринесоха за естественно раждане.

Наде много са ти хубави мъжете и колко много коса,мойте моми с голи глави,аз пандели искам да връзвам Joy

# 20
  • Мнения: 78
На мен ми казаха  че ще съм секцио,поради доста причини а не самото разположение на бебоците!
Живот и здраве,всичко да е наред Simple Smileпосле ще ви се "похваля " как е минало:)
ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ  bouquet

# 21
  • Мнения: 137
Наде, големи сте сладури! Grinning
Да са ти живи и здрави мъжлетата и много да те слушкат! Heart Eyes
И на мен докторката ми каза, че ще раждам секцио, въпреки че моите още от самото начало са с главите надолу, даже главите им са точно една срещу друга, сякаш си говорят нещо...съзаклетничат сигурно Laughing
Не знам точно защо докторката ми е решила така, може би защото вече съм си дартанян Embarassedвсе пак на 32 ще раждам...живот и здраве.
Мери, само бъди спокойна и мисли позитивно, ще видиш, че всичко ще е наред. Стискам ти палци и много успех на теб и твоите мъничета!!! Heart Eyes  bouquet 

# 22
  • Мнения: 216
Поздрав на близнашките мами!
Само да се включа по въпроса за обръщането: исках да родя нормално, а и моите бяха главично до последно. Е, синчето се роди нормално, но момата като се видя нашироко реши да си разпери ръчичките и... познайте - номер 2 беше секцио:( Та... всеки с характера си от преди раждането:)

# 23
  • Мнения: 32
Здравейте мили мами! И аз ще бъда живот и здраве мама на близначета-момченца. Терминът ми е на 11.08.
Ще раждам в Шейново-секцио по медицински показания.
Желая ви леко бременеене Grinning

# 24
  • Мнения: 7 640
Поздрав на близнашките мами!
Само да се включа по въпроса за обръщането: исках да родя нормално, а и моите бяха главично до последно. Е, синчето се роди нормално, но момата като се видя нашироко реши да си разпери ръчичките и... познайте - номер 2 беше секцио:( Та... всеки с характера си от преди раждането:)
еее, ти с всички екстри ooooh!

# 25
  • Мнения: 134
Ами за да се роди по нормален път близнаци, трябва и двете деца да са разположени с главата надолу... Лекарите не рискуват ако само едното е застанало правилно, защото има много голяма вероятност да не се завърти правилно второто.
И при мен бяха единият седалищно, другият напре4но, така 4е нямах шанс да се родят без секцио.
Това не е верно. Просто явно на лекарите не им се занимава и така е по-лесно за тях. Аз раждах нормално, макар че и при мен бяха така разположени. От значение е как е разположено водещото дете. При мен това беше Димо и беше с главата надолу. Естествено, че има риск за второто дете - и при мен бяха подготвени за операция (макар че не ни бяха казали), но слава богу всичко мина нормално  Peace.

# 26
  • Мнения: 134
nadiaeuro големи сладури сте!!! Heart Eyes
Да са ти живи и здрави двамата юнака, а и каката!
Как са ги увили като пашкулчета  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 134
Пак аз...
Ама и на Жана момиченцата са големи хубавици - пу, пу...
Как ги накарахте да седят така за тези снимки - незнам. Послушанки са те.
И те да са живи и здрави!!!

# 28
  • Мнения: 255
Здравейте милички,в петък ходих при един док. който евентуално ще ми прави секциото да се уговорим нещо,иска на 15 май да отида до частния му кабинет и да ми направи преглед от който да установи имам ли някакво разкритие или изглаждане на шийката та тогава да  прецени и  да ми насрочи дата за секциото(дано малките издържат до тогава),за пари нищо не ми каза но си мисля че на 15 като отидем може да си поиска стига дас не излезе много алчен ще си платим за нашо добро и доброто на децата най-вече.
Инъче за сега нищо не ме боли нямам никакви  признаци за раждане само дето немога да спинкам нощно време и някой път откарвам цяла нощ прд компа(добре че е той)
Този док каза че няма смисъл да влизам предварително в болница ако се чувствам добре ,и мога да вляза само ако така ще се чувствам по-спокойна (в къщи ми е по-добре),така че в деня на секциото отивам гладна ,жадна и след 1 час ще  си имам бебенца:) luvbed
Вече съм изпрала и изгладила всички дрешки ,капаррахме си едната кошарка и на 10 май отиваме да си я прибереме,стегнала съм си и багаца за родилното остава само личните вещи да си взема но и да забравя нещо нема да е фатално ние живеем буквално на 100метра от родилното,както казва моя мъж -Само да те бутна ти ще се търкулниш и сама ще отидеш newsm62

Поздрави и целувки от нас тримката  love001

# 29
  • Мнения: 964
Пак аз...
Ама и на Жана момиченцата са големи хубавици - пу, пу...
Как ги накарахте да седят така за тези снимки - незнам. Послушанки са те.
И те да са живи и здрави!!!

Ами тези снимки ми струваха 125$ #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще ги накарат да стоят не е ми и на един крак да скачат за толкова пари.При това беби там са на точно 1 месец сед консултация един час след ваксина,фотографката мозъка и се пийна.Мария нали ми е по силничка си държеше главата изправена сама ,ама Софито неможеше и за това е с мечето,да и подрира главичката Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт