SUPERNATURAL: Smile..Cry..Family

  • 20 157
  • 734
  •   1
Отговори
# 465
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Направо съм така:  Crazy

# 466
  • Мнения: 32 517
Плаща се, и още как  Laughing

За тази специално още от миналия юни съм се записала, те бързо свършиха билетите.
Цените са в зависимост какво искаш да ти включва билета, най-евтиния вариант не включва автографи. А никой билет не включва снимки, за тях пак се записваш и ако си уцелил навреме те огрява, и плащаш съответната сума.
Билета, който съм си избрала аз е с автографи от всички, и място в залата към средата. И отделно си взех снимки с Миша; с Дженсън; и с Миша+Дженсън+Джаред.

Ама колко струват билетите? Различните цени. Сподели де.
Има ли билет включващ целувки?  Joy Joy

# 467
  • Мнения: 2 718
Ох, Хемсуърт и аз много го харесвам! Особено като Тор! Ей тъй за малко да му подържа Миолнира си мечтая.... Heart Eyes


Има ли билет включващ целувки?  Joy Joy

ако има билет, включващ целувки с Джефри, направо ти пускаме тема за дарения- то за теб си е животоподдържаща терапия, нЪл'тъй?

# 468
  • Мнения: 6 392
Има ли билет включващ целувки?  Joy Joy
Joy Joy Има, разбира се. Еднократен Mr. Green .

# 469
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Като Тор, да, да! Heart Eyes



Има ли билет включващ целувки?  Joy Joy

Няма, но за теб ще направят изключение. Joy Joy

# 470
  • Мнения: 6 392
И ще е безплатен Joy !

# 471
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Горко му/им. Joy

# 472
  • Мнения: 6 392
Джефри участва в няколко конвенции вече. Едната, всъщност първата, беше Лас Вегас 2015:



Казват, че каквото се случи във Вегас остава във Вегас Whistling ...

# 473
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Така е, така е.

Елорка това го знае. Mr. Green

# 474
  • Мнения: 32 517
Ох, Хемсуърт и аз много го харесвам! Особено като Тор! Ей тъй за малко да му подържа Миолнира си мечтая.... Heart Eyes


Има ли билет включващ целувки?  Joy Joy

ако има билет, включващ целувки с Джефри, направо ти пускаме тема за дарения- то за теб си е животоподдържаща терапия, нЪл'тъй?

Нъл, нъл  Joy Joy

Амчи пускайте темата, кво чакате. И сметка давам виднагъ  hahaha

Импалче, казват и друго. Каквото се случи на конвенция, си остава на таз конвенция  Joy

# 475
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Зад кулисите е тъй. Joy

# 476
  • Мнения: 6 392
 Joy Joy Пусни тема! Само завоалирай малко посланието. Напр. "Събирам пари, за да замина на бригада да бера кайсии."

# 477
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
 rotfImbo rotfImao

# 478
  • Мнения: 6 392
И пояснение: "Дървото е 50-годишно, недостъпно. Има само 2 кайсии, които трябва да бъдат обгрижвани и пазени от чужди посегателства."

# 479
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
 hahaha
Навън съм, покрай мен е пълно с хора, а аз се хиля като луда, ама хич не ми пука, като се сетя за Елора и кайсиите и умирам..... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт