"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 32 / "Мотивация"

  • 80 900
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Добро утро! Hug Party

И едно голямо "Браво" за екипа! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Лили Heart Kiss Знаеш, че изпитвам големи симпатии към Керем, но този сериал не успя да ме задържи да го гледам...  Peace Пожелавам му да намери точния проект!

Хубава седмица ви желая!

# 706
  • Мнения: 2 155
Благодарности на всички момичета, които работиха по преводите на сериала! bouquet bouquet bouquet Живи и здрави да сте и много щастливи!  Hug Hug Hug
А на Керем пожелавам да попадне на добър сценарии, добър екип и да снима един качествен сериал с много добър рейтинг.  Praynig Praynig Praynig
Хубав ден и спорна седмица!  Hug Hug Hug

# 707
  • Мнения: 8 418
ЛилиHug няма за какво.  Hug Керем си заслужава.  Heart Eyes На мен сериалът ми хареса, въпреки недостатъците си.  Peace Можеше и по-добре, ама това е положението.  Wink Дано следващият път всичко е ок и Керо получи не само добър сценарий, но и точната партньорка. Peace

# 708
  • Мнения: 1 278
Благодарности и от мен на екипа, който се зае да работи по този проект! Hug

Нямахме хепи енд...


...рейтинга беше нисък, сценарият се пропука, но Керем направи голяма роля. Със сигурност приятно докосна зрителите с героят си Али Смит. Като един истински хамелеон успя да се представи блестящо и в светлината на боксьор.
Пожелавам на Керем много късмет и успехи занапред, дано подбере хубав и качествен проект, с който да се завърне.
А аз не губя надежда един ден да го видя рамо до рамо с моят любимец Ча! Gift Heart

# 709
  • Мнения: 523
Добър вечер  Hug Hug Hug
Благодаря на целия преводачески екип  bouquet bouquet bouquet
На мен сериала ми хареса Simple Smile Всички актьори ми харесаха и им пожелавам много бъдещи творчески успехи Simple Smile
И си пожелавам скоро пак да гледаме Керемчо Simple Smile
Приятна и усмихната вечер  Hug Hug Hug

# 710
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!

Не помня кога за последно писах тук, липсвахте ми.
Видях, че преводът е завършен докрай - специални благодарности на всички, положили труд, финализирането на превода да бъде осъществено. Благодаря на Диди, че докато ме нямаше, качи всичко епизоди в Ютуб канала. Както и преди споменах, във ВиБокс не успях да кача и останалите епизоди, като първоначално получих отговор, че е от профилактикаката на сайта, а след това се оказа, че е някакъв проблем с моя профил. Надявам се след време проблемът да се отстрани.
Доста закъснях с коментар за края на сериала, за това ще бъда съвсем кратка. Точно от "Градът" не очаквах лош финал, но ето, че точно това получихме. Като цяло, сериалът ту ми харесваше, ту ме отегчаваше. Колкото и да харесвам и симпатизирам на Керем, не крия този факт. Та, ясно е, че очаквам нов проект от Керем и ще го следя, но съм убедена, че първо ще си вземе почивка, било то дълга или по-кратка.
А докато Керем е във ваканция или аз не съм правила нещо откъм обработки (гифчета и др.), аз също мисля да си взема малко да си отпочина от форума, като ще се разписвам по-рядко тук, тъй като трябва да обърна по-специално внимание на нещата, които ми предстоят в личен план, в близък период от време.
Сега ви пожелавам лека нощ от мен, че съм доста изморена и честно казано батерията на телефона ми е на привършване, хах. Пожелавам ви приятно прекарване на остатъка от лятото, при първа възможност, отново ще се включа и разбира се, много по-често имам възможност да ви чета и не пропускам нищо ново, което пускате, за това много благодаря. Макар и виртуално, ви изпращам прегръдки.

# 711
  • Мнения: 8 418
Добро утро!  Hug Hug Hug



Габи, Hug навестявай ни все пак от време, навреме! Hug

Веселинова, Систър, bouquet bouquet

Приятен ден! bouquet

# 712
  • Мнения: 8 970
Я да видим кого са заловили папараците  Flutter
Папараците попитали нашите как са казали,че всичко е ОК
Попитали Керем дали ще има нов проект.
-В момента сме в задръстване.
Серенай казала "После ще поговорим" Демек друг път....
Абе щом не почиват много може и да има някой проект хмм  Thinking







Тази от преди 2 дни с фенче



1.5 млн да са му честити на неактивничето ни.... hahaha в инста.

# 713
  • Мнения: 8 418
Дидко, Heart Eyes bouquet

Хех, сладури са. Wink Heart Eyes  Ама ще му дам аз едно задръстване на него. Mr. Green Да са му честити последователите в инста,  Hug bouquet но... да ги зарадва през есента, ако не - в началото на новата година поне. Rolling Eyes Praynig

# 714
# 715
# 716
  • Мнения: 8 418
Диди,  Heart Eyes мерси за хубавините.  bouquet Айде и аз дам своя принос - новички на Керем. Heart Eyes Wink Heart Eyes







 Heart Eyes

# 717
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Altın adam!. Златен човек Smile

Стягайте куфарите за Китай - 31.10.17 Hou Gong Gui Ying (2017)

# 718
  • Мнения: 8 418
Тара, bouquet

Ей това се казва изненада - в китайски филм. Shocked newsm78 Mr. Green Щял да е на екраните на 31 октомври.  Wink Сега и китайски трябва да учим. Mr. Green Laughing

Инфото за филма на руски. Wink Hug

Скрит текст:
Цитат
🔻Золотой человек🔻

❗Популярность Керем Бюрсина дошла до Китая. 🔹Молодой актер получил роль в китайском фильме "Hou Gong Gui Ying" . Фильм Керем Бюрсина с героем "Адам" появится на экранах в октябре.
🔸После окончания любимого сериала "Этот город последует за тобой " на АТV , с большим нетерпением ожидающий нового проекта Керем Бюрсин, замахнулся правой , ударил левой.. 🔹Молодой актер , чье имя светилось во всех новых сериалах и фильмах , снова скрытно начал сниматься. Актер , который встречается с Серенай Сарыкайя и проживает всю свою жизнь скрытно от других , вновь не нарушил традицию.
🔻В СТИЛЕ БОЕВИКА И ПРИКЛЮЧЕНИЙ...❗🔻
🔸30 - летний актер , который закончил обучение в США, перед тем как сняться в Голливуде, снимется Китае. Выяснилось , что Керем Бюрсин пока находился вдалеке от глаз ( папарацции) не стоял на одном месте и снимается в китайском фильме " Hou Gong Gui Ying " . ✅По источникам известного и правдивого сайта сценаристом фильм является Энтони Сзето. 🔹В фильме , где присутствует боевик и приключения , Керем Бюрсин ,который даст жизнь герою "Адам ", покажет свои умения боксирования в сценах фильма...
❗дата выхода фильма 31 октября❗

# 719
  • Мнения: 8 970
Тара,Снеже!
Ама това дали е вярно.... Shocked
От Инстаграм сторито на Керем от вчера.... hahaha


https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/896374077639847938

Общи условия

Активация на акаунт