Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 10

  • 128 089
  • 760
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 127
Благодаря момичета bouquet Щом като горчи -отпада  Simple Smile

# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Да знаете къде има капсули Долче густо на промо?

# 647
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Като гледам брошурата на Билла, ще трябва да е до сряда: https://www.billa.bg/promocii/sedmichna-broshura
В събота ходих и капсулите бяха на 7.49 лв.

# 648
  • Мнения: 2 571
Здравейте  Simple Smile Кога излиза брошурата на Т  маркет ?

# 649
  • Мнения: 2 681
Здравейте  Simple Smile Кога излиза брошурата на Т  маркет ?

В понеделник след обяд я има на сайта.
А по блоковете я раздадоха още в събота.

# 650
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
Здравейте  Simple Smile Кога излиза брошурата на Т  маркет ?

Странно не я намирам онлайн, а я имаме на хартия Simple Smile От вторник са промоциите Simple Smile Аз си харесах торби за пералня ама дали ще останат за мен надали все свършва всичко Simple Smile

# 651
  • Мнения: 2 571
И аз не я намирам онлайн . Може би е рано 🤔
Виждам че ракламират розови домати от утре и за това иска да я погледна сега , да правя списъка Simple Smile

# 652
  • Мнения: 2 681
Гледала съм я в сайта след 15.00 ч. в понеделник когато нямаме хартиена.

# 653
  • Мнения: 3 367
Някой взе ли от плажните пуфофе от Т-маркет? Там можеше ли да се върне стока ако просто не си доволен?

# 654
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
Не не може да се връща но можеш ако нещо не си доволен и с ненарушена опаковка да го замениш Simple Smile Нещо си спомням преди време заменях но не мога да се сетя точно как беше Simple Smile

# 655
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Здравейте! Искам да попитам какво е мнението ви за охладеното месо в Била, качествено ли е? Видях свинска плешка без кост на витрината, пишеше на етикета, че е българско месо и изглеждаше добре на външен вид. Чудех се дали да взема и се отказах, за да потърся мнения, че до сега не съм купувала месо от там.

# 656
  • Мнения: 13 191
Смотано, като навсякъде.

# 657
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Здравейте! Искам да попитам какво е мнението ви за охладеното месо в Била, качествено ли е? Видях свинска плешка без кост на витрината, пишеше на етикета, че е българско месо и изглеждаше добре на външен вид. Чудех се дали да взема и се отказах, за да потърся мнения, че до сега не съм купувала месо от там.
Вкъщи пазаруваме месо само от Билла. В повечето случаи месото е българско, производство на Бони оборот. Имат си свинеферми в района на  Търговище и тук при нас в русенско. Винаги гледам произхода на месото. Ако не е българско не купувам.

# 658
  • Мнения: X
Купувала съм тарелки с пържоли,уникално вкусни бяха.

# 659
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Здравейте, някой може ли да ме ориентира дали във всяко "Фантастико" в София мога да намеря от малките разфасовки бял и пълнозърнест тахан на "Белун"? Simple Smile Че да не се разкарвам напразно.

Общи условия

Активация на акаунт